Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 272 of 381 FirstFirst ... 172 222 262 270 271 272 273 274 282 322 372 ... LastLast
Results 5,421 to 5,440 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #5421 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    ok, astept sa se ieftineasca de nush cand Killzone dar peste tot are acelasi pret ~150 ron. Multumesc mult pentru ajutor.

  2. #5422 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    cdkeys.com e de incredere?

  3. #5423 SP
    Member Mariush's Avatar
    Da, am folosit de 2 ori si mereu au fost de incredere.

    Este posibil sa iti solicite ceva verificari suplimentare, precum copie carte de identitate, pentru a verifica sa nu fie vorba de frauda, insa se rezolva foarte repede.

  4. #5424 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    De pe cdkeys.com am luat ps+ și câteva carduri valorice, serviciu de nota 10.

  5. #5425 SP
    Junior Member hamiltonDSi's Avatar
    Salut. Am 100 RON pentru un joc.
    Skyrim 99 RON sau Red Dead Redemption + Zombies DLC 89 RON ?
    Ambele le doresc si nu pot face o alegere asa ca cumpar jocul care ajunge primul la 3 recomandari.
    Mersi, astept recomandarile !

  6. #5426 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    RDR

  7. #5427 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Skyrim mai bine il iei ca Legendary Edition deci RDR

  8. #5428 SP
    Junior Member hamiltonDSi's Avatar
    Legendary Edition e cu 50 ron mai scump, as putea face un sacrificiu si sa cumpar LE-ul.

  9. #5429 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Ia RDR acum și strânge pentru skyrim.

  10. #5430 SP
    Junior Member hamiltonDSi's Avatar
    RDR a ajuns primul la 3 recomandari, maine ma duc la Media Galaxy si il iau.
    Multumesc !

  11. #5431 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    In cat timp ajunge un transport de pe zavvi ? Transportul e 1 lira ca inainte ?

  12. #5432 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Hai sa mai fie una, înainte să-l iei mâine, ia Red Dead!

  13. #5433 SP
    Junior Member boborpacku's Avatar
    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    In cat timp ajunge un transport de pe zavvi ? Transportul e 1 lira ca inainte ?
    Ultima dată am făcut comanda pe 6 nov. şi mi-a ajuns pe 11 nov, în provinicie, deci 5 zile calendaristice, cu un wekend în mijloc.
    Transporul e o liră cu metoda lui renegade, expusă pe forum!

  14. #5434 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by boborpacku View Post
    Ultima dată am făcut comanda pe 6 nov. şi mi-a ajuns pe 11 nov, în provinicie, deci 5 zile calendaristice, cu un wekend în mijloc.
    Transporul e o liră cu metoda lui renegade, expusă pe forum!
    Imi puteti explica mai exact cum e acea metoda , vreau sa comand ceva de pe zavvi un collectors.

  15. #5435 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Ai aici explicatia:

    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Am gasit o metoda prin care se poate cumpara de pe Zavvi.com platind doar 1 lira pe comanda pentru transport:

    1) Accesati siteul normal si introduceti in cos produsele dorite.
    2) Apasati pe View Basket daca doriti sa introduceti un cod de reducere sau sa aplicati Rewardz points.
    3) Accesati Checkout-ul folosind linkul urmator: Select Payment Method | Zavvi.com

    Veti vedea ca atunci cand ajungeti la sectiunea Delivery Option poate fi ales doar International Standard Delivery £0.99

  16. #5436 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Multumesc

    ---------- Post added 14-11-2013 at 21:40 ----------

    Am incercat sa platesc cu cardul pe zavvi si tot primeam mail ca nu se poate efectua plata , ati patit si voi? Voi incerca cu paypal.

    P.s : Azi mi-am pus bani pe card deci nu ar fi o problema asta.

    ---------- Post added 15-11-2013 at 09:43 ----------

    Mi-a fost refuzata si plata prim PayPal ! Are cineva idee de problema aceasta ?

    ---------- Post added 15-11-2013 at 09:48 ----------

    One or more of your items are now in our warehouse and ready to dispatch but we're sorry there has been a problem processing the payment for your order.

  17. #5437 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    astia de la altex deja au terminat controlerele?
    merg pana la urma pe pc? daca da, de unde as putea lua unul?

  18. #5438 SP
    Junior Member h3rm35's Avatar
    salut,as avea o intrebare.am precomandat de pe "amazon uk "o consola PS4 cu data de azi.la modalitatea de plata am bifat un card "master card"in roni.mi-a fost acceptat.as vrea sa stiu de la cineva avizat daca voi putea plati coletul cu acest card ,cand se va face plata si daca va mai fi verificat cardul odata inaintea trimiterii coletului,avand in vedere ca preturile sunt in GBP.multumesc anticipat!

  19. #5439 SP
    Member blondutzu's Avatar
    nu cred ca ti-au facut vreo verificare a cardului in momentul precomenzii, doar ca iti cer un payment method, o sa iti faca verificarea si extragerea sumei cand vor avea consola ready for shipping...
    eu am precomanda facuta cu un Visa Electron, nu mi-au cerut nici macar acel security cod de 3 cifre, de aici concluzia ca nu fac vreo verificare pana in momentul in care plata se efectueaza

  20. #5440 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    Saraciile astea de la Altex cand refac stocul? Vreau sa imi cumpar Killzone Mercenary si nu il mai baga pe stoc de vre-o saptamana incoace. Exista vre-o sansa sa-l mai aiba dar sa nu apara pe site?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts