Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 274 of 381 FirstFirst ... 174 224 264 272 273 274 275 276 284 324 374 ... LastLast
Results 5,461 to 5,480 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #5461 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  2. #5462 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Ar trebui sa ma ingrijorez daca o comanda facuta la ShopTo facuta pe 25 nu a ajuns pana acum? :-s

  3. #5463 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    Daca am dat o comanda la zavvi acasa imi ajunge cu posta romana ?!
    Da.

    Quote Originally Posted by naz View Post
    Ar trebui sa ma ingrijorez daca o comanda facuta la ShopTo facuta pe 25 nu a ajuns pana acum? :-s
    Nu. Se misca mai greu posta in perioada asta.

  4. #5464 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Am o intrebare de pe play-asia cam in cat timp ajunge un colet?

  5. #5465 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    Am si eu o intrebare. Stiu ca poate nu este threadul potrivit insa nu prea stiu unde sa postez si am crezut ca voi ma puteti ajuta. Cam cat este comisionul (in medie, stiu ca difera in functie de banca) pentru a trimite bani in USA? Am un prieten care va pleca in curand acolo in USA si as vrea sa-i trimit bani ca sa-mi cumpere ceva joculete de pe acolo . btw ma gandesc la sume destul de mici.

  6. #5466 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    poti sa o faci cu western union sau money gram. dar sa nu te astepti la cine stie ce preturi la jocurile vechi, poate doar promotii si tine minte ca daca sunt zona 1 se conecteaza la serverele de zona 1, cel putin asa cred, deci vei juca numai cu oameni din us

  7. #5467 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Dap Moneygram este cam cel mai ieftin din cate stiu ... 6 euro comision pt sume de pana la 50 euro ( parca asa era acum 1 an de zile )

  8. #5468 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca are card de romania cat e acolo, pune-i pe cardul respectiv banii si poate plati cu cardul.

  9. #5469 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    Amandoi avem card la Transilvania..deci pot sa merg la banca si sa ii depun bani in cont iar el sa plateasca acolo direct cu cardul? Nu se percep alte comisioane?

  10. #5470 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cand ii depui tu banii nu te va costa nimic, el probabil va plati ceva comision cand plateste acolo, dar e mai putin decat ar fi cu western union sau altele. Conteaza insa si ce tip de card are amicul tau.

  11. #5471 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Nu știu cum este cu America, însă eu am plătit, vara asta, motorina atât în Bulgaria cât și în Grecia și hotelul în Grecia cu card românesc fără alte comisioane în afară de cursul leu-leva-euro care nu era al BNRului.

  12. #5472 SP
    Member TocSyk's Avatar
    salutare. ma intrebam daca rezerv un produs la Altex, te baga cineva in seama? Nu sunt sigur daca au pe stoc in magazin si vreau sa-l rezerv pe site si sa merg sa-l ridic. A mai facut cineva asa ceva? Se merita?

  13. #5473 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    "se" !!
    Eu am facut vreo 5 rezervari in magazin pana acum, toate cu succes. am fost contactat atat pe mail cat si telefon pt confirmare, m-am dus am ridicat si aia a fost. in aceeasi zi.

  14. #5474 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Se merita , ti-l pun deoparte timp de 24 h . Te poti astepta si la surprize , sistemul nu e perfect

  15. #5475 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Iti apare pe site daca au in stoc la magazinul din orasul tau. Eu am rezervat de 4-5 ori jocuri, m-am dus la magazin, am zis ca am o rezervare facuta la jocul 'xxx'. Daca au doar o bucata, este pusa deopartepentru tine (cel putin asa au facut de unde am luat eu). Este posibil sa te si sune sa confirmi rezervarea si cand te duci sa ridici produsul. Si o chestie care cel putin mie mi se pare dubioasa, de vreo 3 ori mi-a cerut buletinul pentru nu stiu ce factura. Desigur ca nu le-am oferit prilejul sa ma admire in buletin .

  16. #5476 SP
    Member TocSyk's Avatar
    si reducerile sunt la fel? sa nu ma trezesc ca pe site e la reducere si in magazin e la pret normal

  17. #5477 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    pai tocmai aia e faza, ca reducerile in proportie de 90% sunt doar pe site, rezervi pe site si iei jocul la pret redus, daca vine cineva si il ia din magazin odata cu tine el plateste pretul ne-redus

  18. #5478 SP
    Member TocSyk's Avatar
    ah, deci asta e smecheria. ok atunci. sa speram ca o sa fie asa. mersi pentru raspunsuri.

  19. #5479 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  20. #5480 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Editiile de colectie la jocuri sunt la fel pe toate platformele ?

    Adica ce contine Assassin's Creed IV - Black Flag Buccaneer Edition pe Ps3 contine si pe PC asa e la toate ?!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts