Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 302 of 381 FirstFirst ... 202 252 292 300 301 302 303 304 312 352 ... LastLast
Results 6,021 to 6,040 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #6021 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiChirita View Post
    De obicei cand mai sunt foarte putine bucati disponibile in tara se schimba starea produsului in "stoc epuizat" sa nu aiba firma dupaia probleme cu onorarea comenzilor. O problema de genul a avut userul ilie11 cu Black Flag Buccaneer Edition PS3. Primise confirmare, dar nu s-a onorat comanda deoarece nu mai era pe stoc...
    Vorbește cu admin-ul, parca MonkY e șefu', o colaborare cu Altex si un topic cum au cei de la GameShop nu ar strica

  2. #6022 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu găseşti pe cineva să te împrumute de bani.

  3. #6023 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Incearca sa faci rost de banuti mai devreme de 1 Iulie.
    Quote Originally Posted by AndreiChirita View Post
    Mai sunt 4 bucati de PS VITA WIFI disponibile in tara la Altex. Pretul este de 550 lei. Daca esti interesat poti lua legatura cu colegii mei de la relatii clienti, poate te ajuta ei cu un transfer in localitatea ta. In felul acesta o iei nou nouta cu 2 ani garantie![COLOR="Silver"]

    ---------- Post added 23-06-2014 at 17:44 ----------


    Man apreciez mult eu sunt sigur ca vreau consola.. problema e ca am bani numa' dupa 1 iulie
    ce as putea sa fac..................?

  4. #6024 SP
    Member legokid220's Avatar
    Oare mi-o poate pastra in magazin pana pe 1 sau 2?

  5. #6025 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Vedem, oricum o sa dureze cateva zile pana se face transferul, dar mai intai de toate trebuie sa iau legatura cu magazinul care are pe stoc sa intreb in ce stare se afla produsul. Trebuie sa fie sigilat ca altfel facem degeaba transferul.

    Vezi poate totusi faci rost de banuti mai repede.

    Quote Originally Posted by legokid220 View Post
    Oare mi-o poate pastra in magazin pana pe 1 sau 2?

  6. #6026 SP
    Member legokid220's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiChirita View Post
    Vedem, oricum o sa dureze cateva zile pana se face transferul, dar mai intai de toate trebuie sa iau legatura cu magazinul care are pe stoc sa intreb in ce stare se afla produsul. Trebuie sa fie sigilat ca altfel facem degeaba transferul.

    Vezi poate totusi faci rost de banuti mai repede.
    Man iti multumesc mult pt efort.. o sa incerc sa fac rost de bani pe cat posibil mai repede.
    Tine-ma la curent cu ce se intampla

  7. #6027 SP
    Member ovydik's Avatar
    Bravo AndreiChirita pt ceea ce faci!Uite ca daca ne plangem,pana la urma ne baga cineva in seama

  8. #6028 SP
    Member legokid220's Avatar
    Ce la mai tare om de pe forum este AndreiChirita mi-a aranjat ps vita pe data de 1 din cauza ca eu nu am bani momentan. Si nu doar atat.. de la el din oras mi-a trimes-o la mine in Judet !
    Nici macar nu-l consoc pe om.. el a facut efortul de a vorbi cu colegi lui de munca sa faca ceva imposiblil de facut cu magazinele din romania
    APLAUZE VA ROG !

  9. #6029 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Vezi ce inseamna sa ai pile ?

  10. #6030 SP
    Member legokid220's Avatar
    Quote Originally Posted by mario_1303 View Post
    Vezi ce inseamna sa ai pile ?
    Acum stiu ce inseamna sa ai pile, sentimentul este unic ! like a little god !

  11. #6031 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Defapt consola vine din Satu Mare, deci nu din orasul meu

  12. #6032 SP
    Member legokid220's Avatar
    O sa calatoreasca ceva pana-n Teleorman

  13. #6033 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Daca vedeti pe undeva un VITA cu pret bun PM si mie. Atatea discutii am devenit curios si asa am jocurile alea de la PLUS care stau degeaba.

  14. #6034 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    La ce te referi cand spui pret bun?

  15. #6035 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiChirita View Post
    La ce te referi cand spui pret bun?
    Mai mic decat la altex care acum e 800 de lei.. Un 600 parca as da in magazin.

  16. #6036 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Ps Vita Wifi + Card 4 Gb + Joc Little Big Planet 700 lei pe GameStore.Hu

  17. #6037 SP
    Member ovydik's Avatar
    @AndreiChirita : vreo sansa sa apara worms battlegrounds PS4 in oferta la altex/mg?parca l-as vrea pe disc nu digital...

  18. #6038 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by ovydik View Post
    @AndreiChirita : vreo sansa sa apara worms battlegrounds PS4 in oferta la altex/mg?parca l-as vrea pe disc nu digital...
    Salut,

    Momentan nu exista acest joc in sistemul Altex. Iti recomand sa-l cumperi de pe GameStore.Hu , pare un pret bun.

  19. #6039 SP
    Member ovydik's Avatar
    ok,multumesc!

  20. #6040 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Este cineva din galati care ma poate ajuta sa cumpar de la acest user - http://www.consolegames.ro/forum/f90...t/#post1124405
    Trimite doar de la 3 jocuri in sus si sunt interesat doar de spidermanPM me daca este cineva dornic sa ajute

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 302 of 381 FirstFirst ... 202 252 292 300 301 302 303 304 312 352 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts