Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 316 of 381 FirstFirst ... 216 266 306 314 315 316 317 318 326 366 ... LastLast
Results 6,301 to 6,320 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #6301 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    31 octombrie, eu.

  2. #6302 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Eu azi am comandat la eMag, si azi l-au si predat curierului. La Altex aveam de o saptamana, si degeaba.

  3. #6303 SP
    Junior Member Intex's Avatar
    Eu inca nu am primit nimic...probabil imi va veni doar miercuri.

  4. #6304 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post
    Ce ma mananca sa anulez comanda la Altex...
    Imi e sa nu patesc ca si la FIFA15 cand am anulat comanda sa il cumpar din alta parte si m-a sunat curierul in ziua lansarii ca a ajuns.
    Rau e sa nu te poti lua dupa angajati.
    Pai si ce daca? Nu il accepti. Si mie mi s-a intamplat sa mai primesc colet, desi il anulasem intre timp, dar nu l-am primit.

  5. #6305 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Meh, sa nu il port pe ala degeaba ca n-are nicio vina. Raman cu comanda asta pana la urma, dar e ultima la Altex.

  6. #6306 SP
    Member iliedobre's Avatar
    Stati linistiti. Am sunat eu astazi la Altex sa anulez precomanda (o sa merg si o sa il cumpar in seara asta) si mi-au zis ca nu o mai pot anula, sa ii spun curierului ca o refuz. Eu care de asta ii sunam, sa nu alerge un om degeaba....

  7. #6307 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Curierul da mesaj cand isi incepe traseul. Il poti suna inca de atunci si ii spui sa nu mai vina.

  8. #6308 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    In unele cazuri... eu iti spun ce am patit la FIFA 15. Niciun mesaj, nimic, primesc doar un telefon pe la ~12 ca e la doua stradute de mine si daca sunt acasa.

    /asta am si facut atunci.

  9. #6309 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Pai intr-o astfel de situatie nu ai ce sa faci, decat sa-i spui in fata ca il refuzi si ca ai anulat comanda. Doar nu o sa il cumperi de doua ori, din cauza incompetentei celor de la Altex.

  10. #6310 SP
    Member dumibalamuc's Avatar
    precomanda emag update cam acum o ora....maine cred ca il am in constanta

    Luni 17 noiembrie, 20:49 Coletul a fost predat curierului la ora 20:49

  11. #6311 SP
    Member PumaS's Avatar
    PROBLEMA :

    Sambata seara am fost cu un amic in Altex Unirii ne-am cumparat amndoi DRIVECLUB SPECIAL EDITION , ajung acasa desigilez jocul si observ ca in cutie se afla doar cele 2 stickere ( DRIVECLUB 1 ALB 1 ROSU ) , stau 2 minute , reflect asupra situatiei si imi sun amicul " BRO ce ai primit in cutie ? " , pai am primit 1 pliant cu codul bonus unul cu PS Plus si stickerele , ok .... iau din gunoi folia ma uit cu atentie daca avea sigiliul PS4 observ ca il avea ma sfatuiesc cu amicul si imi spune ca a mai patit asa la WatchDOGS iar remediere a fost simpla a dat un e-mail catre [email protected] si in 2-3h a primit codul pe e-mail , auzit informatia asta ma relaxez total joc 1-2 h jocul si ma hotarasc sa le dau un e-mail . Le-am scris frumos ce am patit le-am spus ca le pot trimite si un SCAN / POZA cu BONUL si jocul daca doresc sa nu creada ca este luat de pe OLX si incerc sa fac o " combinatie " si ce sa vad dupa 3 zile nu am primit nici macar un raspuns , astazi am revenit cu un FW si la fel NIMIC . Ce ma sfatuiti sa fac ?

  12. #6312 SP
    Member enemigo's Avatar
    Nu mai merge sa dai mailuri la [email protected]. Intra pe altex.ro, cauta sectiunea contact si fa issue acolo.

  13. #6313 SP
    Member PumaS's Avatar
    Quote Originally Posted by enemigo View Post
    Nu mai merge sa dai mailuri la [email protected]. Intra pe altex.ro, cauta sectiunea contact si fa issue acolo.
    Multumesc de info , acum le-am trimis un e-mail , revin cu informatii daca reactioneaza

  14. #6314 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Nu o sa-ti raspunda nimeni la mailuri si nici la sectiunea contact. Suna-i, apasa 5, urla foarte politicos la ei (optional).

  15. #6315 SP
    Member DiablQ's Avatar
    A primit cineva jocul de la eMag pana acum?.

  16. #6316 SP
    Member dumibalamuc's Avatar
    Da eu ! Azi dim , in constanta

  17. #6317 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Am vazut acum

  18. #6318 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Niciun semn de la Altex pana acum, asa ca am fost in magazin. Acolo mi s-a spus sa vorbesc cu colegii din Bucuresti. La Bucuresti nu raspunde nimeni, asa ca acum le-am trimis un mail. Si la mine este ultima data cand imi fac de lucru cu Altex. Nu renunt la precomanda, fiindca imi doresc toate bonusurile, dar faptul ca peste cateva zile il pot lua de pe forum sigilat cu 200 si ca daca mi l-as fi comandat de la eMag, il primeam deja, ma face sa imi doresc sa ii vad calcati de tren. La dracu' mai e precomanda daca il primesc "pana la sfarsitul saptamanii", cum spunea recent un coleg.

  19. #6319 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Eu deja le-am dat doua telefoane de bine, mi-au inchis de fiecare data. Tocmai ce a primit si un prieten jocul de la eMag.

  20. #6320 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Japițe.

    EDIT : O singura intrebare mai am : cum pot anula precomanda?

    -- -- --

    Buna ziua,

    Comanda dumneavoastra este confirmata si va fi livrata in cursul acestei saptamani cu o notificare in prealabil de la curier

    Solicitarea dumneavoastra a fost inchisa.

    Va stam la dispozitie in cazul in care aveti alte intrebari prin formularul de contact (link aici).

    Echipa Customer Service.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 316 of 381 FirstFirst ... 216 266 306 314 315 316 317 318 326 366 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts