Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 320 of 381 FirstFirst ... 220 270 310 318 319 320 321 322 330 370 ... LastLast
Results 6,381 to 6,400 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #6381 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca plăteai comanda înainte se rezolva ușor, daca ai ales ramburs, d.p.d.v legal nu ai ce sa le faci. Ahh, ba da, publicitate negativa, eu nu o sa cumpăr de la ei.

  2. #6382 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    OPC. reclama falsa comanda nerespectata. ai platit si inainte?

  3. #6383 SP
    Member legokid220's Avatar
    N-am platit inainte.
    Cum se face mai exact o reclamatie la OPC? cum ma adresez? n-am nici cea mai mica idee.

  4. #6384 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    INFO Reclamatii
    Cum se depune o reclamatie

    le dai un mail, in care le explici fromos problema.
    in mail sa fii cat mai detaliat. comanda cu numar, screenshot de la mailuri. tot tot

  5. #6385 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by legokid220 View Post
    Baieti, am dat si eu comanda de black friday la CEL.ro pt un sistem audio.
    Am asteptat......am zis "eh .. or fi si ei ocupati"
    Acum o saptamana primesc mail :
    "Comanda dvs a fost expediata prin intermediul Fan Courier (www.fancourier.ro).
    Numarul de AWB este 2331440630018 .

    Va rugam sa verificati integritatea coletului in prezenta curierului Fan Courier.
    Factura se afla sub AWB iar certificatul de garantie va fi trimis pe email in maximum
    patru zile (2014-12-01)."
    Am tot verificat AWB'ul sperand ca o sa vad ceva miscare ..NIMIC!
    A 2 a zi primesc si garantia prin mail ... am zis "pana la urma sunt oameni seriosi si isi fac treaba" Am asteptat iarasi .....
    Le dau un mail astazi (mai exact acum o ora) si primesc si raspuns

    "Buna ziua,
    Stocul acestui produs a fost epuizat. In consecinta comanda nu a fost expediata.

    Cu respect,

    corsar online srl
    Mihaela Bucur

    Am niste nervi de nu mai pot...nu mai inteleg nimic.
    Ce as putea eu sa le fac la oamenii astea nenorociti si neseriosi?
    Ceva sugestii? va rog !!
    Exact așa am primit și eu mesaj pentru o comandă la un MP3 player...nici că mai cumpăr vreodată de acolo.

  6. #6386 SP
    Member legokid220's Avatar
    Le-am dar un replay si i-am aratat la dobitoaca mailurile.
    "Buna ziua,
    Mesajul l-ati primit dintr-o eroare a programului

    Cu respect,

    corsar online srl
    Mihaela Bucur
    Si vrea sa se scoata cu asta? Am inceput sa scriu la OPC, nici nu ma intereseaza daca se rezolva ceva, ma c*c pe amaratu lor de sistem audio. chiar daca mi-l doream foarte mult.. macar sa-i ia in evidenta.

  7. #6387 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    da. nu te lasa. si sa le zici, si tu
    "buna ziua, am facut plangere la OPC, sa vedem ce parere au si ei de erorile voastre"

  8. #6388 SP
    Member legokid220's Avatar
    am dat comanda aici Boxe multimedia 2.1 Philips SPA5300 | Extreme Digital magazin online
    sper ca de data asta sa fie totul bine... daca a mai lut cineva de la ei sa-mi zica si mie daca sunt ok.

  9. #6389 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Salut,
    A facut cineva comanda la digital codes pe Play-Asia pana acum?
    Am facut comanda la playstation network card 5000 YEN si a trecut o ora fara niciun link de download.
    Aveti idee cat de mult dureaza?

  10. #6390 SP
    Member xper's Avatar
    @darkr3surrecter
    am un cupon pentru play-asia.com daca te intereseaza , $5 off minimum spent $60

    si mai am un cod psn+ UK trial 30 zile care este interesat PM.

  11. #6391 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Quote Originally Posted by xper View Post
    @darkr3surrecter
    am un cupon pentru play-asia.com daca te intereseaza , $5 off minimum spent $60

    si mai am un cod psn+ UK trial 30 zile care este interesat PM.
    Nu, multumesc.
    Am primit codul cam la vreo 2 ore dupa ce am platit, dar a fost prima cumparare de pe acel site si prima oara au facut security check si toate acele porcarii. Oricum recomand play-asia. Asa am putut sa imi cumpar biohazard HD de pe store.

  12. #6392 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by xper View Post
    @darkr3surrecter
    am un cupon pentru play-asia.com daca te intereseaza , $5 off minimum spent $60

    si mai am un cod psn+ UK trial 30 zile care este interesat PM.
    M-ar interesa codul de PSN UK, dacă îl mai ai. Merci anticipat !

  13. #6393 SP
    Member xper's Avatar
    Am dat codul de ps+,dar mi-am adus aminte ca mai aveam un trial de 30 zile de la Deadly Premonition vezi PM ,sper sa mai fie valabil
    resident evil remaster il gasesti acuma disponibil si pe ebay varianta fizica tot cam la acelasi pret ca si cel digital si mai exista pe piata chiar si varianta collector's edition tot ebay daca ati ratat precomenzile de la play-asia.Ok bafta la joc !

  14. #6394 SP
    Junior Member Blizzard_94's Avatar
    Care mai aveti ps plus trial chiar si cateva zile lasatimi si mie pm va rog.

  15. #6395 SP
    Junior Member eyesburner's Avatar
    Hello, nu stiam unde sa postezi dar pentru mine e informatie pretioasa. Cei care au PS4 si au plus. Spotlight->Playstation Experience Special Offers -> Plants vs Zombies Garden Warfare Gratis. Ar trebui sa deschidem un tread sau poate este deja deschis dar sunt obosit sa caut, cu Free Games.
    Have a nice weekend guys.

  16. #6396 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Va merge Gamerland? Nu imi intra pe site de aprox. o saptamana si vreau sa cumpar cateva jocuri de la ei...

  17. #6397 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nop. Am vrut eu să intru azi să ma uit la The Order, însă nu accesează site-ul..

  18. #6398 SP
    Member tzuik's Avatar
    Salutare, vin și io cu o întrebare. Și cu o rimă proastă, dar n-am vrut.

    Mă rog, ideea e că dacă tot vine Moșu’ în curând, mă tentează să-mi aducă un Wii U. Doar că din ce-am mai căutat pe interneți, se găsește mai deloc pe la noi, iar prin puținele locuri pe unde l-am găsit mi se pare destul de scump (de exemplu Altex – 1500 lei).

    Știți cumva vreun loc de încredere unde l-aș putea găsi la un preț mai ok? Am văzut că mai sunt niște bundle-uri pe gamerland.ro, la 1300 – 1399 lei. Deși tot mi se pare cam scump pentru o consolă de aproape 2 ani, până acum e cea mai ok variantă din ce-am găsit. A cumpărat careva de la ei, sunt ok? Sau mai sunt și alte locuri unde l-aș putea găsi? Thanks!

  19. #6399 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Uite, incearca aici. Momentan zice nu mai are dar cred ca aduce curand. Are preturi super

  20. #6400 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Ati vazut cumva din intamplare prin hypermarketurile / magazinele din Bucuresti un pret bun la un bundle PS3 ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 320 of 381 FirstFirst ... 220 270 310 318 319 320 321 322 330 370 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts