Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 361 of 381 FirstFirst ... 261 311 351 359 360 361 362 363 371 ... LastLast
Results 7,201 to 7,220 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #7201 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar
    rockybt18 nu mai au bundle cu syndicate si watch dogs (ma gandesc pe ala sa-l iau), iar fps nu imi plac (cod, star wars)

  2. #7202 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Având în vedere ca a fost PS4 fără bundle la 1350lei recent, eu nu aș da 500lei pe 2 jocuri care SH nu valoreaza mai mult de 200lei. Alegerea ta dar acel bundle chiar nu merită în opinia mea, cum nici cele de pe altex la momentul de față nu merită 1800lei.

  3. #7203 SP
    Member musat's Avatar
    Ce a spus rockybt18 este foarte corect: asteapta o oferta cu un pret bun pentru consola (singura sau cu joc in cutie dar sa nu fie foarte scumpa) si gasesti jocuri SH la preturi foarte bune si in scadere aici pe forum (sau in alta parte daca preferi). Nu te grabi sa cumperi pentru ca oferte sunt regulat in magazine. Si de preferat sa fie noua, diferenta de pret fata de una SH nu justifica lipsa garantiei (probleme mai putine).

  4. #7204 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar
    AM inteles, multumesc pt sfaturi

  5. #7205 SP
    Junior Member Tzunoy's Avatar
    Salut.Am si eu o intrebare.Mi-am comandat astazi PS4 si cel mai probabil,avand in vedere ca suntem in perioada sarbatorilor,nu va ajunge maine.
    Intrebarea este: Imi pot face cont si abonament pe PS Store de pe PC si sa downloadez cumva jocurile free din aceasta luna ca apoi sa le instalez pe playstation ?

    Multumesc !

  6. #7206 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Cont si abonament iti poți face pe PC și după bagi jocurile gratis in coșul de cumpărături si le "cumperi". Când te loghezi cu contul pe consola iti apar in Library si le poți descarca.

  7. #7207 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by Tzunoy View Post
    Salut.Am si eu o intrebare.Mi-am comandat astazi PS4 si cel mai probabil,avand in vedere ca suntem in perioada sarbatorilor,nu va ajunge maine.
    Intrebarea este: Imi pot face cont si abonament pe PS Store de pe PC si sa downloadez cumva jocurile free din aceasta luna ca apoi sa le instalez pe playstation ?

    Multumesc !
    Cu alte cu vinte: DA, POTI!

  8. #7208 SP
    Junior Member Tzunoy's Avatar
    Multumesc pentru raspunsuri !

  9. #7209 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Buna seara, baietii veseli si Sarbatori Fericite ca nu am apucat sa dau cu urari si pe aici.

    Intrebare rapida. A mai cumparat cineva de pe site-ul qwerty.ro? Scuzati-mi ignoranta in caz ca sunt super cunoscuti si legit sau ceva, dar eu nu m-am intersectat cu ei pana acum. Am gasit ceva la ei care nu prea se comercializeaza pe alte site-uri cunoscute (doar la baietii care aduc din afara) si voiam sa stiu daca sunt ok si nu fac figuri la garantii sau alte chestii.

    Multumesc anticipat.

  10. #7210 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Eu nu am auzit până acum de ei sincer să fiu.

  11. #7211 SP
    Member flamer's Avatar
    Nici eu

    Sent from my LG-V400 using Tapatalk

  12. #7212 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    @Khufu
    Din pacate nu am auzit de ei ..

  13. #7213 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    La multi ani si multumesc de raspunsuri

  14. #7214 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    La multi ani !

  15. #7215 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Stiti cumva daca aceste control stick's merg si la PS3 sau nu sunt compatibile ?
    8 in1 Control Stick Attachment Kit pentru PS4 HAMA 115406 | ALTEX

  16. #7216 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Modelele de la orb sunt compatibile deci și astea ar trebui să poata fi montate, au aceleași diametru analoagele.

  17. #7217 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Ar trebui sa mearga.

  18. #7218 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Salut! Am si eu nevoie de un cablu HDMI pentru PS3. Am cumparat modelul asta: MEDIA GALAXY | Cablu audio - video HDMI HAMA 11965, 3m
    Totusi nu prea sunt multumit de el. Transmite semnalul cu o fractiune de secunda intarziere si asta ma afecteaza in unele jocuri. Sa fie din cauza ca e prea lung? Astept recomandarile voastre. Eventual pot sa cumpar si de 1.5 m.

  19. #7219 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Cel mai probabil lag-ul pe care il simti e de la setarea TV-ului. Verifica daca ai ceva optiune "Game".

    Diferenta intre un cablu HDMI de 10 lei si un cablu de 100 de lei e de cele mai multe ori zero, cand vine vorba de calitatea imaginii.

  20. #7220 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Ms man! Ai avut dreptate. Am dat pe modul "Game" si acum merge mai bine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 361 of 381 FirstFirst ... 261 311 351 359 360 361 362 363 371 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts