Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 367 of 381 FirstFirst ... 267 317 357 365 366 367 368 369 377 ... LastLast
Results 7,321 to 7,340 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #7321 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Salutare. Oare gasesc ceva de genul prin Bucuresti?


  2. #7322 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Chiar zilele astea ma uitam si eu dupa un astfel de suport dar cu jocurile sa fie puse vertical (in picioare). Pe mine ma intereseaza sa fie comandabil de pe net in Romania. Daca nu exista atunci poate ma incumet si fac eu unul cu LED albastru.

  3. #7323 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  4. #7324 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    N-ai ce face cu el daca il iei pentru jocuri xbox one sau ps4 pt ca la jocuri carcasa e mai scurta decat cea de la dvd . Ti-ar folosi doar pt jocuri pc si xbox 360 .

  5. #7325 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Nasol . Si nu stie nimeni de unde pot comanda?

    L.E.: Am gasit ceva cu 12 locuri pe Amazon

  6. #7326 SP
    Member ovydik's Avatar
    Are cineva idee unde mai gasesc dualshock 3 original si la pret ok?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #7327 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    nou, de la altex cred.
    daca nu dai cu el de pamant si ai si ps4 o sa te tina o gramada

  8. #7328 SP
    Junior Member MaxxCt's Avatar

  9. #7329 SP
    Junior Member M4NU's Avatar
    Cum pot cumpara pe contul de SUA? Ofertele chiar sunt super. Am incercat cu cont de paypal dar se pare ca dc nu e de america nu functioneaza. Am incercat cu mastercard de la o banca din Romania si la fel nu merge. Am incercat sa scriu o adresa de SUA la acel card dar in final imi spune ca numarul cardului nu e bun. Aveti alte idei? Multumesc.

  10. #7330 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    ^^^ Carduri valorice de pe Amazon.com la pret de valuta. Creezi cont Amazon.com, adaugi o adresa de hotel din SUA, la care adaugi tu cardul tau de Romania, si cumperi codul digital.

  11. #7331 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Adresa din SUA preferabil sa fie într-un stat fara taxe, gen Alaska. Altfel se mai adaugă ceva la prețul cardului.

  12. #7332 SP
    Member nickstr's Avatar
    Cumperi cu cardul de pe Amazon "credit" pentru playstation https://images-na.ssl-images-amazon....L._SL1461_.jpg

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  13. #7333 SP
    Junior Member cristinitu's Avatar
    va salut,
    am facut comanda de pe PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC Games, Consoles and Accessories | SimplyGames in urma cu 40 de zile-2 jocuri ps4 in valoare totala de aproxmativ 250ron; nici pana in ziua de azi nu am primit coletul; le-am scris de mai multe ori, mi-au zis sa astept 30 de zile si la ultimile mail-uri nu mai raspund; plata am facut-o prin paypall; ce ma sfatuiti sa fac?
    va multumesc!

  14. #7334 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Vezi daca poti da iti tragi banii inapoi prin paypal. Stiu ca aveau o chestie in care selectai ca nu ai primit comanda si iti puneau banii la loc.
    Chiar asa preturi bune erau de ai preferat sa iei de acolo?

  15. #7335 SP
    Junior Member cristinitu's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Vezi daca poti da iti tragi banii inapoi prin paypal. Stiu ca aveau o chestie in care selectai ca nu ai primit comanda si iti puneau banii la loc.
    Chiar asa preturi bune erau de ai preferat sa iei de acolo?
    erau cu mult sub piata de la noi... o sa incerc sa fac ce mi-ai zis; multumesc frumos

  16. #7336 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Guys, stiti ceva sau ati avut experiente cu urmatoarele doua magazine?

    Dwyn Shop - Lumea ta digitala la un click distanta

    220volt.ro: Prețuri reduse Aparate foto, Apple, IT și alte categorii

    Vreau sa cumpar un monitor care este doar in cele doua magazine, pretul e aproape identic, dar ma gandesc la chestii gen servicii, retur, garantie, etc.

  17. #7337 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    eu mi-am luat un tv prin 2013 la ei, dar era un samsung si nu am fost la ei pentru garantie, am fost pe iuliu maniu si nu am avut probleme. de dwin vorbesc

  18. #7338 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Am primit asta pe e-mail. Eu am deja PS4.
    Poate ajuta pe cineva.
    EMAG
    Voucher 8%:


    EXTRA reducere pentru PS4 Slim 500GB.

  19. #7339 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Cred ca nu am pus intrebarea urmatoara unde trebuia, adica inloc de topicul Console Club, trebuia sa o pun aici:

    As vrea sa stiu daca credeti ca vor exista in urmatoarele 2-3 luni oferte pentru console Xbox One (S sau Elite) , in jurul a 1000 ron sau nu prea merita sa astepti? M-am gandit totusi in viitorul apropriat sa imi iau iar o consola si cum aveam foarte multe jocuri digitale pe contul X1, eram hotarat sa o iau in aceasta directie.
    Sau exista sanse bune pentru niste reduceri la PS4?

  20. #7340 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A cumparat cineva zilele astea FF15 redus direct din magazin? Pe site apare ca e exclusiv online pentru varianta de PS4, dar voiam sa stiu daca are rost sa merg pana intr-un magazin sa il ridic ca tot mi-e in drum.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 367 of 381 FirstFirst ... 267 317 357 365 366 367 368 369 377 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts