Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 369 of 381 FirstFirst ... 269 319 359 367 368 369 370 371 379 ... LastLast
Results 7,361 to 7,380 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #7361 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Sunt sterse pentru ca threadul e pentru jocuri cu preturi bune, nu pentru datul cu parerea despre jocurile cu preturi bune. S a mai discutat asta in trecut


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #7362 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nici macar nu au fost sterse, ci doar mutate aici.

  3. #7363 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar

  4. #7364 SP
    Member sahara's Avatar
    Îmi zice ca nu e available in țara mea...+ am citit ca se va folosi cea mai mare reducere, nu cred ca merg ambele...sau? Va merge sa dați redeem la punctele alea din ro?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #7365 SP
    Member nutzule's Avatar
    transformi 100 puncte ubisoft in acel cod -20%, cod care il primesti pe adresa ta

    pe langa reducerea cu ocazia E3 (care este deja scazuta din pret) poti activa si acel cod -20%

    care este al II lea cod?

  6. #7366 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu sunt curios daca poti adauga 2 sau mai multe coduri de reducere 20%, ca nu se dezactiveaza optiunea de adaugare cod.

  7. #7367 SP
    Member portocaliu's Avatar
    Quote Originally Posted by nutzule View Post
    transformi 100 puncte ubisoft in acel cod -20%, cod care il primesti pe adresa ta

    pe langa reducerea cu ocazia E3 (care este deja scazuta din pret) poti activa si acel cod -20%

    care este al II lea cod?
    Scuze de off dar cum transformi puncte ubi in cod? am ps4

  8. #7368 SP
    Member sahara's Avatar
    Nu al doilea cod, mă refer la cele 100 + reducerea e3. Când dai redeem la cod îți scrie ca nu poți sa folosești la o reducere existenta. Anyway, eu am țara pusă pe US, probabil de aia nu mă lasă sa le transform.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #7369 SP
    Member nutzule's Avatar
    nu am incercat, sa bag cod reducere dupa un alt cod reducere la un produs deja redus

  10. #7370 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by portocaliu View Post
    Scuze de off dar cum transformi puncte ubi in cod? am ps4
    1-Intri de pe PC in Ubisoft Cub (contul tau de ubisoft - daca nu ai faci unul dar in acest caz nu cred ca ai cele 100 de puncte necesare): https://club.ubisoft.com/en-GB/dashboard
    2-Din pagina asta intri la "shop Discount" si transformi 100 de puncte intr-un cod de 20% reducere valabil in Ubisoft Store
    3-Intri in Ubisoft Store la "Crazy E3 Sale" si la jocul ales aplici codul de reducere

    Am cumparat Watch Dogs 2 Gold pentru PC chiar mai ieftin decat pe G2A, sa nu mai vorbim de varianta de PS4 (super ieftina)

  11. #7371 SP
    Member nutzule's Avatar
    nu vad bine? sau multe produse au fost scoase deja din promotie, steep era 10 sau 15 €, acum e 30, wtf?

    ---------- Post added 11-06-2017 at 12:36 ----------

    au revenit

  12. #7372 SP
    Member sahara's Avatar
    Am reusit si eu. Sunat la call center si schimbat de pe USA pe Romania. Redeem si jocul costa ~20 euro + 10 transport. Transportul e gratuit la 30 de euro (eu nu am gasit altceva ce sa vreau). Mersi de pont, really good.

  13. #7373 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Mă poate ajuta cineva cu un cod de 20% off pe Ubishop? Multumesc!


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  14. #7374 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    Salut baieti, nu este cazul sa deschid un topic separat, intreb aici:
    Am jucat cu placere Bioshock 1,2,3; Alan Wake; Portal 1,2; Half Life 2, EP1, EP2; Silent Hill Homecoming, Wolfenstein New Order, Rise of the Tomb Raider, etc.

    Nu reusesc sa gasesc un nou joc care sa ma "prinda" cum au facut jocurile mentionate mai sus.

    Puteti sa-mi recomandati ceva jocuri bune, in ideea celor de sus, care sa fie lansate si pe Xbox 360? Va multumesc!

  15. #7375 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    salut.
    metro, bulletstorm, evil within

  16. #7376 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    Metro l-am jucat, am uitat sa-l trec pe lista, a fost OK.
    Am sa caut sa fac rost de Evil Within, pare decent, cred ca o sa-mi ocupe destul timp in viitorul apropiat. Multumesc!

    Alte jocuri de genul Bioshock sau Fallout (mai putin partea cu RGP, ci mai mult shooter)? Imi plac mult jocurile cu o nota de SF, dar si cu poveste. "Cum se faceau o data", dar nu Halo sau Gears of War.

  17. #7377 SP
    Member Striker09's Avatar
    Red Dead Redemption, Rage, GTA5

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  18. #7378 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    singularity mi a mai placut mie
    mai poti incerca si F.E.A.R, timeshift

  19. #7379 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Stie cineva un site ok de pe care pot comanda jocuri SH de PS3 la un pret decent ?

    Graingergames nu mai livreaza in RO...

  20. #7380 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Ati vazut recent cumva Splatoon 2 in vreun magazin fizic? Vad ca la Altex/MG nu e nici pe site, vreo sansa sa gasesc in magazine de genul Carrefour/Auchan?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 369 of 381 FirstFirst ... 269 319 359 367 368 369 370 371 379 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts