Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 370 of 381 FirstFirst ... 270 320 360 368 369 370 371 372 380 ... LastLast
Results 7,381 to 7,400 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #7381 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu recomand Carrefour/Auchan iar daca nu gasesti la raft, du-te la baietii de la birou si roaga-i sa caute in sistem. Or sa-ti spuna daca exista pe undeva + codul jocului.

  2. #7382 SP
    Junior Member netsky1984's Avatar
    Salutare!Am terminat acum cateva saptamani The witcher 3 .Jocul a fost admirabil.Acum vreau sa mai imi cumpar un joc.V as ruga sa mi spuneti niste pareri.Am cautat pe internet mult timp dar sunt nedumerit.

  3. #7383 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Salut. Pai, depinde de ce cauti. Ceva asemanator cu Witcher? Ceva diferit? Ce platforma? Oricine poate sa iti recomande absolut orice considera ei ca e bun.

  4. #7384 SP
    Junior Member netsky1984's Avatar
    Am xbox one.As vrea ceva tot in genul lui The Witcher.

  5. #7385 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Jocuri similiare ar fi cam urmatoarele (mai vechi sau mai noi):

    - Dragon Age Inquisition (daca poti sa treci peste mici neajunsuri; open world, are destule quest-uri, deciziile pe care le iei afecteaza povestea intr-o oarecare masura, dezvoltare caracter, etc)

    - Mass Effect Andromeda (daca stii deja seria, macar de dragul trecutului poti sa il joci, desi a avut multe probleme la lansare si a fost hulit); il gasesti la un pret OK, ma gandesc.

    - ELEX (daca stii seria Gothic, cam asa este ELEX); animatii destul de choppy/clunky, gameplay frustrant la inceput cand esti un mare pleb si nu ai nicio arma sau armura buna, dar devine chiar bun dupa vreo 10-15 ore, te satisface sa bati la dihaniile mari sau la roboteii cu arme; open world care arata bine, multe misiuni, side quests, etc

    - Kingdom Come Deliverance: si el cu destule probleme la inceput, dar l-au mai patchuit, content mult, decizii care afecteaza cursul jocului, RPG classic stuff.

    Pe langa acestea, desigur ca mai sunt jocuri care aduc oarecum cu acest stil, dar ori sunt mai vechi, ori sunt doar pe PC/PS4. Poti sa arunci un ochi si la Fallout sau Shadow of Mordor. Niste Youtube si iti faci o parere. Spor la shopping.

  6. #7386 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by netsky1984 View Post
    Am xbox one.As vrea ceva tot in genul lui The Witcher.
    Nu esti singurul. Din pacate, pana cand CDPR scoate un nou joc, nu cred ca vom mai avea un open world care sa se ridice macar la genunchii lui Witcher. Joaca DLC-urile, daca nu ai facut-o deja.

  7. #7387 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Skyrim, Risen 3, poate cele frantuzesti - The Techomancer sau Bound By Flame (via backwards compat)

  8. #7388 SP
    Junior Member netsky1984's Avatar
    Salut!Va multumesc pentru recomandari!O sa tin cont de sfaturi.

  9. #7389 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    A comandat cineva de la thegamecollection.net? In cat timp au ajuns? Am un colet pe drum de aproape doua saptamani.

  10. #7390 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    A comandat cineva de la thegamecollection.net? In cat timp au ajuns? Am un colet pe drum de aproape doua saptamani.
    Da. În jur de 5-10 zile lucrătoare. Dar dc sunt zile libere în RO, posta nu lucrează, deci întârzieri. Dar sunt ok.

  11. #7391 SP
    Member dani20's Avatar
    N-am luat de la ei, dar am luat de pe alte site-uri din UK și de obicei durează cam 1 săptămână, dar s-a întâmplat să dureze și două. Dar acum, în perioada asta când nu s-a lucrat și nici vineri nu se lucrează... probabil că va ajunge săptămâna viitoare.

  12. #7392 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    A comandat cineva de la thegamecollection.net? In cat timp au ajuns? Am un colet pe drum de aproape doua saptamani.
    Eu, comanda data vineri, colet ajuns după 4 zile lucrătoare

  13. #7393 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Call of Duty: Modern Warfare Remastered PS4 | Shopto.net

    Este pe disc sau cod digital?
    Attached Images Attached Images large.png

  14. #7394 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pare pe disc, plus ca iti vor trimite si castile alea pe langa joc.

  15. #7395 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Imi puteti recomanda un monitor pt PS4 pana in 1000 de lei ? Sau ar fi mai bun un televizor in banii astia ? Caut ceva pana in 32 de inch, avand in vedere ca o sa ma joc la birou, deci la distanta mica

  16. #7396 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    https://www.emag.ro/monitor-curbat-l.../pd/DQ74V3BBM/

    Eu l-am prins cu aproximativ 900 lei, sunt foarte mulțumit de el.

  17. #7397 SP
    Junior Member samkhan's Avatar
    Știe cineva dacă ar trebui să fac upgrade de la Fifa 17 la Fifa 19 în acest an sau nu? Sunt foarte distractiv în FIFA 17 pentru a fi sincer, întreb despre PS4.

  18. #7398 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Cineva care mai aduce din UK?

  19. #7399 SP
    Member coxanovici's Avatar
    Sal as vrea sa achizitionez un ps 4 pro plus un tv 4k hdr.
    As dorii niste linkuri

  20. #7400 SP
    Member Dell 17's Avatar
    vrei link cu ps4 pro? Bine ca nu vrei sa ti-l aduca cineva acasa. )
    Lasa și tu un buget, o marca pentru tv, macar. Fii milos!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 370 of 381 FirstFirst ... 270 320 360 368 369 370 371 372 380 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts