Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 70 of 381 FirstFirst ... 20 60 68 69 70 71 72 80 120 170 ... LastLast
Results 1,381 to 1,400 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #1381 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Eu nu am avut probleme cu ei, 1 blu-ray si 4 jocuri (prince of persia, darksiders, mx vs atv reflex si supercar challenge) trimise saptamana trecuta (luni, joi si vineri) au ajuns lunea aceasta. E adevarat ca la prince of persia a fost awaiting stock pick vreo 2 saptamani dar la 12,5 lire nu am de ce sa ma plang. Acum nu mai am decat un army of two 2 pe awaiting stock pick si, la fel, cred ca o sa mai dureze.

  2. #1382 SP
    Member richardm27's Avatar
    Pai inseamna ca PoP l-au trimis in acelasi timp cu al meu (si eu am stat pe awaiting stock 2 sapt) numai ca eu nu-l am nici la ora asta....

  3. #1383 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Shopto trimite in RO sau DE?

  4. #1384 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    decindupa ce amcitit tot Thread-ul... care site imi recomandati ca ar fi cel mai bun noi romanii in criza sa comandam dupa? mi sa taiat salariu cu 25%... sper ca nu supar pe cineva ca intreb

  5. #1385 SP
    Member Geonebun's Avatar
    esti bugetar ? lucrezi la posta romana ?

    thehut , zavi , shopto , amazon , cam astea le stiu .. cu reduceri etc

  6. #1386 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Cred ca ai suparat tastatura. Sau ai dat cu pumnii in tastatura de nervi, si a iesit ce a iesit ?

  7. #1387 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by Geonebun View Post
    esti bugetar ? lucrezi la posta romana ?

    thehut , zavi , shopto , amazon , cam astea le stiu .. cu reduceri etc
    nu, la curtea de conturi...

  8. #1388 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by dristiandark View Post
    decindupa ce amcitit tot Thread-ul... care site imi recomandati ca ar fi cel mai bun noi romanii in criza sa comandam dupa? mi sa taiat salariu cu 25%... sper ca nu supar pe cineva ca intreb
    I hear you mate /si eu mi-s bugetar si pe 5 mi-a intrat prima leafa trunchiata/, dar incearca sa acorzi putin mai multa atentie postarii

    In rest, pentru inceput, iti recomand zavvi /au niste preturi irezistibile in ultima vreme/ si ShopTo /cum-necum tot ceea ce trimit ei pare sa ajunga in timp record la cumparator/. Dupa care te poti aventura pe taramul eBay, which is my personal favourite

    Si ar mai fi si varianta Amazon, dar pentru orice altceva in afara de Windows te-as sfatui sa apelezi la cel supranumit Robert Dinu pentru a-ti facilita achizitia /din cauza transportului nerezonabil/. Hope it helps

  9. #1389 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Am o problema cu zavvi, daca pun aceste 2 jocuri in cos imi creste totalul la 25 de lire, desi fiecare joc costa decat 10 lire.
    Zavvi.com - Vancouver 2010 PS3
    Zavvi.com - Scene It! Bright Lights Big Screen! PS3

    Cred ca e ceva legat de promotia 2 jocuri la 25 de lire si vreau sa stiu daca si la voi se intampla la fel?
    stiu ca le-as putea comanda separat, dar vroaim sa cumpar de peste 50 de lire sa pot folosi codul de 5lire discount.

  10. #1390 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Daca mi-au mai amas 21$ in contul de amazon.com(mturk money) si vreau sa cumpar ceva care costa mai mult, pot completa diferenta cu cardul?

  11. #1391 SP
    Junior Member ChristianB's Avatar
    Puteti sa-mi ziceti si mie niste websites care vand jocuri de X360 folosite si care se pot livra in Romania? Site-ul Gamestop ofera jocuri folosite dar nu le pot livra la noi in tara.

  12. #1392 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Amazon.co.uk si eBay (nu toti vanzatorii trimit in Romania!)

  13. #1393 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by ChristianB View Post
    Puteti sa-mi ziceti si mie niste websites care vand jocuri de X360 folosite si care se pot livra in Romania? Site-ul Gamestop ofera jocuri folosite dar nu le pot livra la noi in tara.
    Cred ca iesi mai ieftin daca le cumperi de pe forum. De multe ori transportul de pe eBay sau Amazon costa cat jocul.

  14. #1394 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Transportul e foarte scump pe Amazon. Pe eBay daca stii cum sa cauti gasesti de cele mai multe oferte foarte bune.

  15. #1395 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Sau poti sa cumperi de pe zavvi jocuri sigilate care uneori, cu tot cu transport, costa mai putin decat daca le iei SH de pe Bazar.

  16. #1396 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    Sunt in VIENA pana sambata si am fost azi in mag SATURN si au XBOX360 SLIM arcade de 4 GB la 199 EURO si XBOX 360 SLIM 250GB la 249 de EURO!

    Daca e cineva interesat poate sa imi zica!

    ---------- Post added 20-08-2010 at 06:46 AM ----------

    Merci!

    Azi e ultima zi cand pot sa cumpar daca e cineva interesat!Sunt prin oras deci doar la telefon ma puteti contacta!

    Nr de tel este 00436509784942

  17. #1397 SP
    Junior Member ridle's Avatar
    Salut tuturor,

    pe zavvi.com este valabila "politica de pre-order" prin care,in cazul in care pretul unui joc scade,de la listare pana la aparitia acestuia in mod oficial,cumparatorul care a facut un pre-order,va beneficia de pretul de achizitie cel mai mic ?

    Multumesc de raspuns !

  18. #1398 SP
    Member richardm27's Avatar
    Din ceea ce stiu ru raspunsul este NOPE ! Am patit-o cu RDR....

  19. #1399 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Daca pana la data de lansare pretul jocului scade, poti face alta precomanda la noul pret...

  20. #1400 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    astia de la zavii sau shopto am vazut ca nu au bonsuri de preorder..ma refer la gow ghost of sparta si assasins creed brotherhood..le baga mai tarziu cumva ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 70 of 381 FirstFirst ... 20 60 68 69 70 71 72 80 120 170 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts