Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 345 of 381 FirstFirst ... 245 295 335 343 344 345 346 347 355 ... LastLast
Results 6,881 to 6,900 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #6881 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asa este. Daca vrei jocuri de la EA si Ubisoft (studiouri care au sedii si in Bucuresti), vei gasi jocurile nou lansate la preturi mai mici decat in magazine, intrucat angajatii primesc copii ale jocurilor, la lansare.

    Din pacate, ce vrei tu, efectiv, nu ai cum sa faci rost, intrucat reducerile de preturi vin la achizitionarea unui volum cat mai mare de produse. Astfel, daca ai peste 1000 de bucati din acelasi produs, e posibil sa beneficiezi de o anumita reducere, dar nu cred ca este cazul.

    Parerea mea este ca, daca vrei sa-ti iei jocuri sau console la un pret mai bun, nu-ti mai cumpara day one.

  2. #6882 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Best Distribution livreaza jocuri catre eMag si Altex.
    Site-ul lor oficial al BEST este gameshop.ro, care practica de cele mai multe ori preturi mai mari decat preturile practicate de cei doi retail-eri mentionati mai sus.
    Best Distribution este o companie a CD Media, cu capital grecesc, daca nu ma insel...

  3. #6883 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Iar în ceea ce privește Activision Blizzard, de distribuție cred că se ocupă Netzah Game dar nu au magazin online. Oricum prețurile la console mi se pare OK și sunt oferte dese și bune. La jocuri nu știu ce să zic, în general evit day one buy.

  4. #6884 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Ce experiențe ați avut cu cei de la gamestore.ro?
    Sunt singurii la care găsesc (pe stoc, aparent) DualShock 4 albastru, incluzând aici și bazarul de pe acest forum.

  5. #6885 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by 3stripes View Post
    Ce experiențe ați avut cu cei de la gamestore.ro?
    Eu am avut doar experiente bune

  6. #6886 SP
    Junior Member ButchX's Avatar
    Quote Originally Posted by 3stripes View Post
    Ce experiențe ați avut cu cei de la gamestore.ro?
    Sunt singurii la care găsesc (pe stoc, aparent) DualShock 4 albastru, incluzând aici și bazarul de pe acest forum.
    Au in Auchan, 240lei (alb,rosu,albastru si negru)

  7. #6887 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Merci de răspunsuri.
    ButchX, îmi poți spune te rog, în care Auchan le-ai văzut? Nu mi-a trecut prin cap să caut și în hypermarket.

  8. #6888 SP
    Junior Member ButchX's Avatar
    Dr. Taberei

  9. #6889 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Cine imi recomanda si mie pe cineva care se ocupa cu livrarile din UK?

    @Dant3: You're goddamn right!

  10. #6890 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In afară de Robert Dinu, probabil

  11. #6891 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Comenzi din Anglia si USA: Asos, Mandmdirect, SportsDirect, Boohoo, Adidas, Fragrancedirect, Eastbay, Zappos, 6pm, Shoes etc.

    Nu am comandat niciodata de la ei, dar, judecand dupa faptul ca apar in fruntea listei de Google si dupa numarul de like-uri pe facebook, cred ca poti incerca o comanda nu foarte valoroasa la ei.

  12. #6892 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by GODZYLLA View Post
    Cine imi recomanda si mie pe cineva care se ocupa cu livrarile din UK?

    @Dant3: You're goddamn right!
    Garcya75. Pot sa dau si nr de tel. E cel mai fiabil si cel mai serios.

    Mai multe detalii pe adidasi.us

  13. #6893 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Next Level customer service de la amazon:

    "Hello,
    We wanted to let you know that Batman Arkham Knight - Amazon.co.uk Exclusive Limited Edition (PS4), (https://www.amazon.co.uk/dp/B00R64HB96) from your order #xyz will be delayed as the manufacturer has advised us that there's been a packaging quality issue.
    We want to ensure that your order reaches you in pristine condition and your item, with the updated packaging, should be with you no later than 14 July, 2015.
    To ensure that you get to play your game on the release date, we'll be sending you a code via e-mail on Tuesday 23 June, that you can use to download the full game from the PS4.
    We realise that this is not what you were expecting when the order was placed, and if you have any further questions, please reply to this e-mail.
    We hope to see you again soon.
    Regards,
    Customer Service Department"


    Altex, emag & friends sa ia aminte.

  14. #6894 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nice, asta insemana ca vei primi jocul digital si retail ?

  15. #6895 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    au avut ani sa faca niste cutii si ei ce fac...

  16. #6896 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Un joc foarte bun

  17. #6897 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Ce inseamna sa-ti respecti clientii...

  18. #6898 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Am primit si eu acelasi mail, dar nu prea inteleg - ok, imi dau codul pentru joc in ziua lansarii, dar cand o sa-mi livreze editia limitata, mai primesc jocul pe disc? Si daca primesc jocul si acum, sub forma de cod si luna viitoare, in editia limitata, trebuie sa-l platesc de doua ori? Apreciez ca isi contacteaza clientii, dar au lasat mai multe semne de intrebare decat inainte.

  19. #6899 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Lol, nu mai platesti nimic si il primesti in continuare si pe disc. Vezi ce inseamna sa fii roman? Te astepti la orice sa fie o smecherie la mijloc

  20. #6900 SP
    Member ovydik's Avatar
    Am impresia ca jocul digital are o anumita data de expirare.cam 14 iulie +ceva zile probabil

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 345 of 381 FirstFirst ... 245 295 335 343 344 345 346 347 355 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts