Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 354 of 381 FirstFirst ... 254 304 344 352 353 354 355 356 364 ... LastLast
Results 7,061 to 7,080 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #7061 SP
    Member Leni's Avatar
    Partea cu dimensiunea ecranului si/sau avantaje si dezavantaje intre modelul normal si XL e si o chestie de preferinte si de ce cauta fiecare la consola, dar in orice caz sa-ti iei gama de modele New 3DS, fiindca au niste avantaje (cel mai mare este ca se vede efectul 3D si din alte unghiuri si parca il vezi mai usor si-ti chinui mai putin ochii) dar si faptul ca unele jocuri nu vor fi compatibile cu vechile 3DS. Daca alegi modelul normal sau XL deja tine de preferintele tale, de buget etc.
    Cum spuneam, eu fiind tipul de persoana care apreciez mai mult portabilitatea decat ecranele mari, caut sa am device-uri cat mai compacte, de aceea eu am ales si as alege oricand un model normal, dar asta deja tu stii.

  2. #7062 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Well, eu nu am PS Vita, si as da un 400 de lei pe un New 3DS. Ideea e ca nu stiu cum as face cu jocurile si cat de mult m-as tine de investitia asta

  3. #7063 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Jocuri ieftine rar gasesti prin magazine. Poate daca prinzi o oferta de la Altex din cand in cand.

  4. #7064 SP
    Member marv's Avatar
    te-as sfatui ca inainte sa iti iei consola sa te uiti la niste video-uri pe youtube si sa iti faci o lista cu minim 10 jocuri care simti tu ca merita jucate. Preferabil ar fi si sa verifici cum functioneaza consola la un magazin (dar noi nu prea avem 3DS-uri de testat in magazine) sau la un prieten, ca iti dai seama daca ti se potriveste.

    Abia apoi merita cu adevarat sa investesti. Parerea mea.

  5. #7065 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Asta e ca as vrea sa pun mana pe una inainte, ca sa o testez. Partea naspa e ca nu cunosc pe nimeni care sa aiba si nu gasesti nici la noi in magazine de testat.

  6. #7066 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Not really console related, dar imi poate recomanda cine un site de incredere care vinde monitoare pentru PC (second hand, refurbished..don`t really care as long as it`s relatively cheap)? Momentan stiu doar de ATX computers si Interlink...desi ambele stau destul de slab la capitolul varietate.

    Si inca o chestie: are rost sa dau cativa bani in plus pt un TV/Monitor cu Hdmi input? Din cate am inteles calitatea e aceeasi ca si la DVI, doar ca suporta si audio...dar video quality speaking e aproape insesizabil. Deci nu prea as vedea rostul unui Hdmi TV/Monitor. Dar astept pareri si explicatii Arigatou Gozaimasu!

  7. #7067 SP
    Senior Member mark's Avatar
    emag si pcgarage. Daca acolo nu gasesti varietate nu stiu unde o sa mai gasesti online.
    Cat priveste calitatea monitoarelor ce au HDMI si cele care n-au: eu zic sa te uiti dupa un monitor cu panel IPS si nativ full hd. Astea au automat si mufa hdmi.

  8. #7068 SP
    Junior Member Valentins89's Avatar
    OFFTOPIC:



    Aveti ideie cam cu cat se vinde Last of us si god of war SH pe forum ? M-am uitat si eu pe bazar / olx mi-am format o ideie dar totusi doresc sa va intreb si pe voi, publicul larg. Voi cat ati da pe aceste jocuri ? Multumesc frumos

  9. #7069 SP
    Member marv's Avatar
    ^ l-am vazut si eu pe asta si mi-a lasat aceeasi impresie.

  10. #7070 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Având în vedere cu cât se vindea PS4 20th Aniversary și PS4 cu P. T. prin afară, cred că sunt genul acesta de profitori peste tot.

    Pe de altă parte, nu vad o mare problemă atâta timp cât prețul lui e mai mic decât în magazine în momentul în care eu mă decid să îl cumpăr. Chiar dacă nu îl iau cu 12 lei, tot mai ieftin ies.
    La fel de adevărat că sunt și (putini) oameni care cumpără 10 bucăți și pe urmă le dau tot la 12 lei ca să îi ajute pe cei care nu au prins.

    TLoU se învârte pe la 100 lei. Sunt și eu în așteptare unei oferte bune pentru a îl recumpăra (l-am avut pe PS3) și cam ăsta parcă e prețul cel mai mic pe care l-am văzut și care să nu fie key pentru store de US

  11. #7071 SP
    Member Leni's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Asta e ca as vrea sa pun mana pe una inainte, ca sa o testez. Partea naspa e ca nu cunosc pe nimeni care sa aiba si nu gasesti nici la noi in magazine de testat.
    La 400 RON un New 3DS nou e pret super bun, dupa parerea mea, eu n-as sta pe ganduri...dar am deja 3DS si cam greu ii explic la nevasta-mea de ce mi-ar trebui New 3DS Pentru ea cuvantul "New" adaugat la nume nu justifica sa dau alti bani pe alta consola . Cat despre jocuri, intr-adevar, le gasesti la preturi mai mici cateodata pe Altex sau pe unele site-uri de afara, si mai gasesti promotii pe eShop unde poti cumpara jocuri foarte bune cu pana la 50% reducere cateodata. Eu asa fac, rabd si iau doar cand sunt la oferta pe eShop sau prin magazine. Jocuri foarte bune sunt multe, mai ales ca sunt si mule jocuri, joculete, remakeuri si jocuri retro pe eShop.

    Iar despre testat, poate ar ajuta sa postezi fie aici, fie pe thread-ul cu "Clubul 3DS" localitatea in care locuiesti, poate gasesti un coleg pe forum din localitatea ta care are 3DS si te lasa sa-l testezi.

    Succes.

  12. #7072 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Iar au greșit ăștia prețurile la Emag? Văd ca vinde cineva MGS V sigilat

  13. #7073 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Unde?

  14. #7074 SP
    Member micul_'s Avatar
    De când EMAG te pune sa plătești transport la produse de peste 100 RON?

  15. #7075 SP
    Junior Member Ic3f1r3's Avatar
    De o săptămână trebuie sa ai comanda de mimin 150 RON pt transport gratuit...

  16. #7076 SP
    Junior Member Valentins89's Avatar
    Nu stiu de când dar au băgat transport gratuit la peste 150 de lei... Se pare ca doar pcgarage nai are transport gratuit la plată cu cardul

  17. #7077 SP
    Member micul_'s Avatar
    Și la ALTEX e la fel?

  18. #7078 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    la Altex ai transport gratuit dacă comanda atinge minim 90 lei.

  19. #7079 SP
    Member theSrN's Avatar
    ce glume de reduceri au astia la Flanco

  20. #7080 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    oameni buni, stie careva vreun loc/persoana in Bucuresti de unde as putea inchiria si eu un XBOX One sau in cel mai rau caz un 360 in jurul datei de 10 noiembrie?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 354 of 381 FirstFirst ... 254 304 344 352 353 354 355 356 364 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts