Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 488 of 492 FirstFirst ... 388 438 478 486 487 488 489 490 ... LastLast
Results 9,741 to 9,760 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9741 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Pai mie imi trebuie in decembrie dar credeam ca poate vor mai fi reduceri .

  2. #9742 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Mă bate gândul să iau The Crew 2 acum că tot e la reducere, pt cei care îl dețin, merita? Are conținut, pvp? Cum e jocul? Nu vad prea multe cuvinte de lauda la adresa jocului. Sunt alternative similare ?

  3. #9743 SP
    Member omega's Avatar
    Parerea mea este ca nu merita (nu am jucat jocul, m-am uitat la review-uri). Depinde de preferintele ficaruia, daca vrei open world cu masini (avioane si barci) merita, are content gramada. Alternativa ar fi forza horizon (daca vorbim de xbox), pe ps4 nu stiu, poate nfs payback.
    Daca insa vrei doar un joc cu masini (nu neaprat open world) ti-as sugera driveclub (daca nu ai jucat deja). Ma intorc cu placere la el si acum dupa 3 ani.

  4. #9744 SP
    Member lucas22010's Avatar
    assassin's creed odyssey sau origins?
    n-am bani decat de unul.
    as lua origins, ca e mai ieftin, si intr-un viitor nedefinit si odyssey, dar de fapt nu cred ca vreau sa le joc pe ambele.
    asadar, care-i mai fain?

  5. #9745 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Odissey e mai bun ca gameplay si story, e si mai complex. Aduce un pic si cu witcher. Alege Origins doar daca iti place mai mult Egiptul. Parerea mea e ca ambele merita. Ar trbui sa iei Origins acum si sa iei si Odissey cand se mai ieftineste, daca costul este un factor important.

  6. #9746 SP
    Member omega's Avatar
    Eu am terminat Origins. Odyssey l-am vazut doar in review-uri.
    Daca nu as fi jucat niciunul as fi ales Origins pentru ca mi se pare mai interesanta locatia.
    Tehnic Odyssey e un Origins imbunatatit cate putin la fiecare capitol.
    Acum tu stii ce este mai bun pentru tine, avand in vedere si pretul.
    Orice ai alege e o alegere buna oricum

    PS: Nici eu nu pot sa spun ca mor de nerabdare sa joc Odyssey dupa ce am jucat Origins. Daca jucam Odysssey intai probabil era valabila si viceversa.

  7. #9747 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Origins. Pur si simplu are/a avut alt impact la lansare decat are Odyssey. Origins e primul AC de la AC2 pe care l-am jucat si mi s-a parut foarte bun. Am bagat peste 60 de ore in el, am explorat fiecare colt din harta. Mi-a placut locatia. Legat de Odyssey nu ard de nerabdare sa-l joc, poate pt ca seamana extrem cu Origins.

  8. #9748 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pai tocmai din motivul asta ar fi bine sa comenteze doar oamenii ce le-au jucat pe amandoua, nu cei ce stiu din auzite sau de pe youtube.

  9. #9749 SP
    Member lucas22010's Avatar
    Am luat origins, ideea de Egipt și piramide m-a atras mai mult.
    Multumesc pentru sfaturi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #9750 SP
    Member Darthstone's Avatar
    A mai jucat cineva Dragon Quest XI? As vrea câteva păreri despre el, am jucat Ni No Kuni 2 și mi-a plăcut însă nu știu la ce sa mă aștept de la Dragon Quest XI sau daca merita luat la prețul de 180 de lei de pe store.

  11. #9751 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Sekiro sau Devil may plangi 5?

  12. #9752 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by SepticEye View Post
    Sekiro sau Devil may plangi 5?
    Total diferite.

    Daca ti-a placut seria Demon Souls \ Dark Souls si Bloodborne - cu nivel de dificultate ridicat - mergi pe Sekiro. Ai nevoie de mult timp sa bagi in el ca sa stapanesti game mechanics.

    Daca iti plac hack'n'slashuri gen God of War, seria DMC atunci mergi pe Dracu' plangacios. E mai fun si cu learning curve mai scurt (dar difficult to master combo-urile mai complexe).

    Oricare din ele sunt o alegere buna.

  13. #9753 SP
    Member VictusG's Avatar
    Detin o placa video GTX 980 STRIX 4GB si mi s-a oferit https://www.emag.ro/placa-video-sapp...ch-Action=view la pretul de 700 lei sigilata, credeti ca merita ? e diferenta mare pe langa acei 4GB in plus

  14. #9754 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by VictusG View Post
    Detin o placa video GTX 980 STRIX 4GB si mi s-a oferit https://www.emag.ro/placa-video-sapp...ch-Action=view la pretul de 700 lei sigilata, credeti ca merita ? e diferenta mare pe langa acei 4GB in plus
    Mai bine ai intreba pe threadul dedicat PCurilor.

    La un quick google: https://gpu.userbenchmark.com/Compar...580/2576vs3923

    https://www.game-debate.com/gpu/inde...gb-edition-sli

    Diferenta nu e mare, ba chiar in multe teste GRX 980 bate RX 580. Deci mai bine tine-ti banutii...

  15. #9755 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Mai bine ai intreba pe threadul dedicat PCurilor.

    La un quick google: https://gpu.userbenchmark.com/Compar...580/2576vs3923

    https://www.game-debate.com/gpu/inde...gb-edition-sli

    Diferenta nu e mare, ba chiar in multe teste GRX 980 bate RX 580. Deci mai bine tine-ti banutii...
    pai la un Quick Google am vazut si eu, si mai este un site specializat care zice ca RX 50 bate Gtx-ul, de aceea ziceam ca sunt parerile impartite(in alt topic editat) si nu stiam

  16. #9756 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by VictusG View Post
    pai la un Quick Google am vazut si eu, si mai este un site specializat care zice ca RX 50 bate Gtx-ul, de aceea ziceam ca sunt parerile impartite(in alt topic editat) si nu stiam
    Intrebarea este daca il bate incat sa merite investitia 700 RON? Daca vinzi 980ul cu 1000 RON sau cu oricat mai mult decat 700 de lei (fara sa ai nevoie de alte upgrades care sa genereze costuri suplimentare pe langa) atunci merita sa faci combinatia.

  17. #9757 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut all
    Se merita Metro Redux la pretul de 67.90 digital ?

  18. #9758 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Salut all
    Se merita Metro Redux la pretul de 67.90 digital ?
    In magazine la Altex(Mediagalaxy) e 55 lei.

  19. #9759 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by VictusG View Post
    In magazine la Altex(Mediagalaxy) e 55 lei.
    Total cu transportul e 70 plus in materie de joc mi-am pierdut total increderea in Altex,Mediagalaxy fiindca am loat Metro Exodus si am avut probleme cu codul de sezon pass si astept azi daca se rezolva daca nu fac reclamatie.

  20. #9760 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    vezi daca nu mai gasesti ceva la Altex pt transport gratuit. Eu de obicei imi sau apa minerala, cafea, bere, care oricum le cumperi ca ai nevoie de ele.Asa macar le aduce curierul si nu mai faci un drum pana la magazin

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 488 of 492 FirstFirst ... 388 438 478 486 487 488 489 490 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts