Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 380 of 492 FirstFirst ... 280 330 370 378 379 380 381 382 390 430 480 ... LastLast
Results 7,581 to 7,600 of 9837

Thread: Decizii

  1. #7581 SP
    Member Daghiu98's Avatar
    Watch Dogs+Assasin's Creed 4,merita si Batman,dar intai termina-le pe primele 2.

  2. #7582 SP
    Member Rukax's Avatar
    Batman+ Watch Dogs

  3. #7583 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Battlefield 4 sau Call of duty Ghost ps3.?

  4. #7584 SP
    Member Duni's Avatar
    BF4

  5. #7585 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Vrei realism si o gama mai variata de moduri in care poti sa joci (soldier, tank, airplane etc.) mergi pe BF4, vrei ceva mai Arcade (macelareala gen Quake, Unreal Tournament) mergi pe CoD Ghost.

  6. #7586 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Ia COD clar..pe actuala generatie de console BF4 nu isi prea are rostul...limitari peste limitari..

  7. #7587 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Ia COD clar..pe actuala generatie de console BF4 nu isi prea are rostul...limitari peste limitari..
    Cum spune si Paul, BF4 cred ca ar trebui jucat pe PS4 - la ce am invatat din trailere.

    Oricum ambele te vor bombarda cu DLCuri de multiplayer deci cheltuiala suplimentara. Daca prinzi ceva cu season pass ar fi mai bine.

  8. #7588 SP
    Member Zadawn's Avatar
    3 luni PS + sau Dragon's Dogma Dark Arisen (in forma fizica)?

  9. #7589 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Daca nu ma insel DD Dark Arisen este free acum pt. cei cu PS + EU, asa ca impusti doi iepuri dintr-o lovitura ( daca iti convine varianta digitala a jocului ).

  10. #7590 SP
    Member Hazer's Avatar
    Beyond Two Souls sau Bioshock Infinite?

  11. #7591 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Beyond Two Souls sau Bioshock Infinite?
    Beyond, fara sa mai stai pe ganduri.

  12. #7592 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Beyond doar daca ţi-a plăcut Heavy Rain.

  13. #7593 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Beyond doar daca ţi-a plăcut Heavy Rain.
    Mi-a placut enorm de mult Heavy Rain. Imi plac in general jocurile astea care se axeaza cel mai mult pe o poveste extrem de bine facuta (Heavy Rain, Walking Dead etc.).

  14. #7594 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Ia bioshock acum..e mult mai ieftin(vezi aici).beyond ia-l cand se mai ieftineste..heavy rain era la jumatate de pret dupa 3 luni de la lansare..

  15. #7595 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Pff... Amandoua, nu poti sa alegi.

  16. #7596 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Mi-a placut enorm de mult Heavy Rain. Imi plac in general jocurile astea care se axeaza cel mai mult pe o poveste extrem de bine facuta (Heavy Rain, Walking Dead etc.).
    Atunci alege Beyond, merită fiecare bănuţ. Jocurile făcute de cei de la Quantic Dream sunt altceva

  17. #7597 SP
    Member Hazer's Avatar
    Gata, m-am decis. Am dat comanda de Infinite pe zavvi, iar mai pe seara trec prin Altex sa-mi iau Beyond pentru ca nu ma pot abtine sa nu le iau pe ambele. Thanks guys!

  18. #7598 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Se merita sa cumpar FIFA 14? Inafara ca finesse shot-ul si heading-ul sunt OP, cred ca e un joc bun. Credeti ca o sa mai scoata alt patch care o sa rezolve definitiv probleme astea?

  19. #7599 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eu ma bucur ca astazi am scapat de el. Deci din punctul meu de vedere, nu merita.

  20. #7600 SP
    Member Mariush's Avatar
    o sa am cateva zile libere spre sfarsitul lunii si vreau sa achizitionez 2 titluri recente, insa nu sunt convins spre ce sa optez:
    GTA V+Diablo 3 sau GTA 5 + Beyond two souls

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts