Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 390 of 492 FirstFirst ... 290 340 380 388 389 390 391 392 400 440 490 ... LastLast
Results 7,781 to 7,800 of 9837

Thread: Decizii

  1. #7781 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Toate pe asta.... next gen mai are de asteptat vreo 2 ani

  2. #7782 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    COD Ghosts e cam nașpa, BF4 cică e o umbra a variantei next-gen, iar intre AC4 și Batman nu știu ce sa zic... Eu îmi păstrez AC-ul pt next-gen, dar dacă știi ca la tine mai durează, poate e varianta potrivita.

    După părerile online, AC4 e cel mai reușit din serie după AC2, iar Batman e bun, dar cu ceva bug-uri de framerate.

    Eu as zice AC4 acum, Batman după, și la urma te hotărăști intre cele de multiplayer.

  3. #7783 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Iti multumesc! Merg pe Ac4

  4. #7784 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Gta5 vs. 35£ psn pt. TheLastOfUs season pass + CallOfJuarez:Gunslingers

  5. #7785 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    gtaV

  6. #7786 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by ComaLight View Post
    Gta5 vs. 35£ psn pt. TheLastOfUs season pass + CallOfJuarez:Gunslingers
    Gta5 ofcDar sa stii Coj Gunslinger este superb

  7. #7787 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    GTA V, TLOU Pass mai incolo putin

  8. #7788 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Salut , daca CallOfJuarez:Gunslingers este acela care l-am avut pe pc ... este o mizerie ( din punctul meu de vedere ) ... TLOU mai ieftin gasesti ... si toate sansele sa apara oferte pentru ambele jocuri de sarbatori ....
    Ori mai astepti ... ori ... GTA V

  9. #7789 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    @Snick cred ca le incurci , poate tu ai jucat The Cartel.Coj Gunslinger este un joc absolut superb si uber fun

  10. #7790 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    @ Boghy , Cartel a fost dezastru ... Gunslinger ... l-am jucat pe pc ... poate MP-ul sa fie mai ok ... story-ul m-a facut sa renunt la el undeva la jumatatea ei ... dar gusturile oricum nu se discuta ... pot sa spun ca nu s-a ridicat la asteptarile mele FPS-siste ( si nu , nu sunt un devorator de shootere ... doar ca probabil ma asteptam la ceva ce sa concureze cu primul Call of Juarez )

  11. #7791 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    GTA V clar, The last of us vindel si asteapta sa iasa editia goty ca asa face naughty dog, anu viitor pana in luna aprilie - mai sigur iese goty.

  12. #7792 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    el se refera la season pass-ul de la TLOU nu de jocul in sine

  13. #7793 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Pai da asta vroiam sa zic, nu merita cumparat season pass la last of us fiindca sigur apare goty edition care o sa aiba toate dlcurile. Spun din experienta proprie cu Uncharted 3.

  14. #7794 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Eu am intrebat ce sa cumpar nu ce sa vand.

  15. #7795 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Quote Originally Posted by C3zar View Post
    GTA V clar, The last of us vindel si asteapta sa iasa editia goty ca asa face naughty dog, anu viitor pana in luna aprilie - mai sigur iese goty.
    Sa zicem ca nu iese GOTY, pe urma ce face? Cumpara iar Last of Us?

    Rog colegii forumisti sa ofere si cateva cuvinte de ce ar trebui sa mearga pe o decizie anume, in acest mod ajutati si mai multe persoane.

  16. #7796 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Nu iese Goty? Really? Iti zic eu ca iese, nu rateaza sony ocazia sa mai scoate ceva bani de pe urma unui joc ca The Last of Us. Au facut asta cu Uncharted 2 si 3 plus altele.

    Ontopic: Coma Light pana la urma ia-ti ce vrei si gata, eu doar mi-am spus parerea si ti-am ce as face eu.

  17. #7797 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Ma bate gandu sa imi iau NFS Shift 2 din nou... imi place ce ofera : vizual , sunet , plus campionatele FIA GT1,2si3 iubitor de motorsport . L-am mai avut odata , dar l-am jucat cu controller experienta urata. Acum detin un volan logitech , care aveti volane si ati jucat NFS Shift 2 se simte vreo diferenta imbunatatita la controlu masinilor?

  18. #7798 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Incearca Grid 2, nu sunt mare fan motorsport insa acest joc ma surprins in mod placut. In plus este o adevarata provocare sa sa termini intrecerea pe primul dar in acelasi timp sa faci si punctaj maxim, deoarece ciocnirile cu oponentii nu se puncteaza.

  19. #7799 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Ac3 e frumos ca joc ? L.am gasit la pret bun pe Ebay .. join and die edition..

  20. #7800 SP
    Member Mariush's Avatar
    Dragut, dar cam cel mai slab din serie, dpdv al evolutiei de la un joc la altul. Parerea mea, merita jucat macar 1 data si adaugat la colectie. Daca cauti altceva, reorienteaza-te.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts