Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 416 of 492 FirstFirst ... 316 366 406 414 415 416 417 418 426 466 ... LastLast
Results 8,301 to 8,320 of 9837

Thread: Decizii

  1. #8301 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexXxNik View Post
    Salut baieti, vreau sa imi cumpar o consola next gen dar chiar nu ma pot hotara care X1 sau PS4. Jocul pe care il joc cel mai mult este Fifa. Ce ziceti?


    Ultimate team legends este exclusiv Xbox din cate stiu...deci mai bun Xbox pentru Fifa.

  2. #8302 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ai înțeles greșit, doar chestia cu Legends este exclusiva

    http://www.futhead.com/14/clubs/legends/

  3. #8303 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    M-am corectat, e vorba de ultimate team legends.😊

  4. #8304 SP
    Member denists66's Avatar
    Sincer eu mi-as lua XONE.. Îmi plac mai mult jocurile de XBONE decât cele de ps4, dar nu stiu daca m-as putea obisnui cu maneta.

  5. #8305 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Salutare, am si eu o dilema in privinta achizitionarii unor jocuri. Pe PS3 mi-am completat 90% din jocurile care le vreau la colectie ... Dupa lungi rugaminti am convins-o pe maicamea sa-mi dea cardul ei de cumparaturi sa pot sa iau in rate cu, conditia ca eu sa depun lunar rata (eu nu lucrez (sunt student an II), ci doar din banii care-i strang eu, mici abtineri ). Acum, nu stiu ce sa-mi cumpar din urmatoarele:
    1. AC Unity Notre Dame Edition PS4 (440 Lei)
    2. AC Unity simplu PS4 (239 Lei)
    3. Naruto Ultimate Ninja Storm Revolution PS3 (239 Lei)
    4. InFamous Second Son PS4 (119 lei)
    5. FIFA 15 PS4 (259 Lei)
    Mentionez ca sunt fan Naruto, AC dar si FIFA. Am si InFamous 1 si 2 pe PS3 dar nu le-am jucat dar mi se pare un pret bun la I SS. Maxim doua jocuri pot (daca este vorba de Notre Dame va fi singurul cumparat). Pot sa iau in 3,6,9,12 sau 20 rate. Multumesc anticipat pentru timpul acordat.

  6. #8306 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu as alege AC Unity si Infamous SS, cred ca o sa găsești mai târziu varianta Notre Dame la un pret mai bun, vezi Watch Dogs Dedsec la altex

    PS pt jocurile Ubi si EA iti recomand aria bazar, sunt băieți care lucrează pe acolo, deci preturi mai bune

  7. #8307 SP
    Junior Member Gandomyr's Avatar
    Minecraft sau Don't Starve pt PS4? N-am prins Don't Starve cand a fost la Instant Game Collection, mi-am luat consola o luna dupa.

  8. #8308 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Minecraft

  9. #8309 SP
    Member Buyk's Avatar
    Don't Starve

  10. #8310 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Hai sa vedem...Xone sau PS4?
    M-am apucat sa vand cate ceva din colectia personala ca sa imi iau Next-Gen. Acum ca aproape am banii, nu stiu pe care sa il aleg.
    La Xbox imi place enorm controller-ul, mi se potriveste; iar ca jocuri, Ryse son of Rome e singurul care m-ar interesa
    La PS4 nu imi place nici un joc deja lansat (poate Killzone) dar recunosc, mi-ar placea sa joc Uncharted4 sau vreun God of War nou in viitor.
    Deci, din experienta voastra, ce ziceti?
    La capitolul defectiuni cum stau consolele?

  11. #8311 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Decizii

    Man iti alegi consola dupa preferintele tale nu ale noastre, bazandu-te pe libraria de jocuri, controller, os, prieteni, etc. daca pentru mine e potrivit un ps4 sau xo, poate pentru tine nu e. De exemplu eu am ales ps4 datorita francizilor care se vor lansa, comunitatea mai mare, deja avand multi prieteni pe psn, chestii de subiectivism. O consola nu poti sa o alegi niciodata doar facand o comparatie obiectiva, toate au plusuri si minusuri, dar overall ambele sunt grozave

  12. #8312 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Nu am mentionat ca nu ma intereseaza Xbox Live sau PSN sau orice tine de online. Jocuri imi voi cumpara doar retail deci nu ma intereseaza ca se dau ieftine sau moca pe PS+ sau mai stiu eu pe unde.

  13. #8313 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Dar nu m-am referit la asta deloc... Ci la cum functioneaza servicile, care iti plac mai mult, unde ai mai multi prieteni, cu ce esti obisnuit, unde ai avut vechiul cont, poate vrei sa continui cu el

    ---------- Post added 24-09-2014 at 17:01 ----------

    Disponibilitatea jocurilor, de exemplu daca vrei sh, o sa gasesti mai multe pentru ps4

  14. #8314 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Dupa ce jocuri ai enumerat => PS4 (asemănător cu uncharted ai The Last of Us.. o sa apara The Order.... Si ce o mai fi in plan).

    Tinand cont ca aparent la noi sunt semnificativ mai multi useri de PS4 = more sh games => PS4

    De fiabilitate nu se poate spune nimic acum, poate peste 2-3 ani.

  15. #8315 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by ilie11 View Post
    Hai sa vedem...Xone sau PS4?
    M-am apucat sa vand cate ceva din colectia personala ca sa imi iau Next-Gen. Acum ca aproape am banii, nu stiu pe care sa il aleg.
    La Xbox imi place enorm controller-ul, mi se potriveste; iar ca jocuri, Ryse son of Rome e singurul care m-ar interesa
    La PS4 nu imi place nici un joc deja lansat (poate Killzone) dar recunosc, mi-ar placea sa joc Uncharted4 sau vreun God of War nou in viitor.
    Deci, din experienta voastra, ce ziceti?
    La capitolul defectiuni cum stau consolele?
    Indiferent de recomandarea mea începe scandalul

    ON: eu am ales PS4, am spus și de ce, eu nu sunt genul care vrea sa cumpere jocuri noi, piata sh pt PS4 e mai dezvoltata, Quantic Dream, Naught Dog, Bloodborne, The Order 1886 si nu in ultimul rand mai mulți prieteni cu PS4. Bafta!

  16. #8316 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Salutare, am facut 2 precomenzi la Call of Duty Advance Warfare si Far Cry 4, din pacate voi putea pastra numai una. Ce imi recomandati?

  17. #8317 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    depinde.
    experienta SP: Far Cry 4
    experienta MP: Call of Duty Advance Warfare

  18. #8318 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Salutare, am facut 2 precomenzi la Call of Duty Advance Warfare si Far Cry 4, din pacate voi putea pastra numai una. Ce imi recomandati?

    As alege FC4, deoarece SP o sa fie demential de bun si o sa te tina ocupat foarte mult timp.

  19. #8319 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Salutare, am facut 2 precomenzi la Call of Duty Advance Warfare si Far Cry 4, din pacate voi putea pastra numai una. Ce imi recomandati?
    As alege FC4, pt mine Call of Duty nu mai exista de cand au terminat cu WW II

  20. #8320 SP
    Member Buyk's Avatar
    + 1 Far Cry 4

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 416 of 492 FirstFirst ... 316 366 406 414 415 416 417 418 426 466 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts