Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 470 of 492 FirstFirst ... 370 420 460 468 469 470 471 472 480 ... LastLast
Results 9,381 to 9,400 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9381 SP
    Junior Member Vimpely's Avatar
    nu am mai jucat genul asta de joc, ma gandeam sa-i acord o sansa dar vroiam sa aflu mai multe pareri.

  2. #9382 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    E printre cele mai bune jocuri de pe PS4, merita

  3. #9383 SP
    Member Hider141's Avatar
    @Vimpely: Alege-l, numai sa stai bine cu nervii. Sau daca nu, cu banii de un nou TV si vreo 2-3 manete de schimb.
    Nu l-am jucat inca, dar din ce am vazut la altii jocul poate fi deosebit de frustrant/greu pe alocuri daca esti cumva un weekend gamer.

  4. #9384 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Jocul e greu doar daca nu ești atent la atacurile inamicilor si încerci sa-l joci ca si cum ar fi God of War (button mashing). Devine foarte usor cu putin farming de bloodechoes, dar isi pierde tot farmecul. Pt mine a fost cel mai bun joc de pe PS4 pana acum.

  5. #9385 SP
    Junior Member Vimpely's Avatar
    @Hinder141: Sunt intradevar week-end gamer, cu nervii pot spune ca stau bine (nu am spart nimica ).
    @bricky1310: Pana si la God of War mai muream din neatentie, de ajungeam sa ma intrebe jocul daca vreau sa schimb dificultatea , dar incercand si fiind mult mai atent am reusit .

    ---------- Post added 13-12-2016 at 10:41 ----------

    Despre pret (125 lei) ce parere aveti, credeti ca va mai scadea ?

  6. #9386 SP
    Member enemigo's Avatar
    Salut. Fallout 4 si Dying Light The following sunt ambele la oferta pe PS Store US, sub 30 USD fiecare. Imi e destul de greu sa ma decid intre cele doua. Any suggestions?

  7. #9387 SP
    Member Gigi Kent's Avatar
    personal as alege Fallout 4 dar nah... e chestieune de gust

  8. #9388 SP
    Member Hider141's Avatar
    Depinde ce vrei: sa fie distractiv, sau lung.

    Dying Light e cam scurt, dar mie mi se pare foarte distractiv datorita elementelor de parkour (chiar daca nu le poti pune in evidenta asa de bine ca in jocul de baza).

    Iar Fallout 4 e destul de lung daca vrei sa gasesti majoritatea locatiilor/quest-urilor si sa ajuti cat mai multe asezari. Plus te mai pune si in niste dileme morale pe la sfarsitul jocului.

    Daca ar fi sa aleg, si nu le-as fi jucat pe niciunul, atunci as alege Fallout 4.

  9. #9389 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu le-am jucat pe ambele si as merge pe Fallout 4. E o experienta foarte frumoasa si daca reusesti sa treci peste neajunsuri, o sa-ti placa. In schimb, daca vrei ceva mai antrenant, fast-paced si cu gameplay mai loial si responsive, mergi pe Dying Light, nici el nu e rau.

  10. #9390 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    eu as merge pe Dying Light daca e si cu The Following cu atat mai bine
    ia Fallout cand apare versiunea cu toate dlc-urile

  11. #9391 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Eu iti recomand Dying Light. E alegerea potrivita daca vrei sa te distrezi dupa o zi de munca, plus ca nu are problemele tehnice pe care le are Fallout.

  12. #9392 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    As face o observatie legata de Dying Light, din vreo 4 oameni pe care ii stiu ca si-au luat Dying Light, toti au fost dezamagiti ca nu au avut in joc arme precum pistoale, mitraliere, etc, ci doar melee weapons in mare parte. Lumea are impresia ca e un shooter cu zombie, dar e mai mult de atat. Nu e Left 4 Dead, e un Mirror's Edge combinat cu Dead Island si elemente din Far Cry.

  13. #9393 SP
    Junior Member MCVlad's Avatar
    Salut! Sa cumpar acum PS4 Pro/Slim sau este posibil sa mai apara oferte chiar inainte de Craciun? Acum nici un bundle nu imi face cu ochiul, sincer sa fiu.

  14. #9394 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A fost oferta la Pro de curand, oferind un DS4 bonus. Eu cred ca o oferta mai buna de atat nu vei gasi in perioada urmatoare la consola asta. Daca se mai repeta oferta cu ocazia Craciunului, poate iti face cu ochiul. Au fost oferte si la non-Pro, dar sincer sa fiu nu le mai tin minte pentru ca nu m-a prea interesat consola de cand cu Pro.

  15. #9395 SP
    Junior Member Vimpely's Avatar
    Salut! Se merita Doom Game + Season Pass Bundle la 136 lei ?

  16. #9396 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Salutare, am de ales intre Tomb Raider(2016) si Mafia 3 si sunt putin cam indecis...As vrea un joc singleplayer bun..
    Ce sa aleg? Multumesc aticipat!

  17. #9397 SP
    Member enemigo's Avatar
    Rise of the Tomb Raider clar. Le-am jucat pe ambele, iar Mafia-ul n-am avut rabdare sa-l termin. Dupa jumatate de joc m-am oprit, mult prea multe neajunsuri dpmdv.

  18. #9398 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Mafia 3 m-a cam plictisit, asa ca azi mi-am luat fix Tomb Raider
    Te sfatuiesc sa mai astepti ceva patch-uri pentru mafia.

  19. #9399 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Vimpely View Post
    Salut! Se merita Doom Game + Season Pass Bundle la 136 lei ?
    Cu varf si-ndesat.

  20. #9400 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    clar da. este super joc. doom adica

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 470 of 492 FirstFirst ... 370 420 460 468 469 470 471 472 480 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts