Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 479 of 492 FirstFirst ... 379 429 469 477 478 479 480 481 489 ... LastLast
Results 9,561 to 9,580 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9561 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Am cumparat eu Daylight acum ceva vreme. Te as sfatui sa alegi altceva, joculetul asta nu prea merita atentie.

  2. #9562 SP
    Member Hider141's Avatar
    Quote Originally Posted by adin33 View Post
    Daca am un joc luat la ps+, pot sa-l cumpar daca este la reducere ? Imi apare doar optiunea de download.
    Din cate stiu merge doar daca nu ai abonament PS+ activ. Cat timp e activ nu-l poti cumpara.

  3. #9563 SP
    Member adin33's Avatar
    Merita cumparat dlc-ul de la The Crew Calling all Units la 36 ron ?

  4. #9564 SP
    Member adin33's Avatar
    Merita cumparat jocul Adr1ft la 27 lei ?

  5. #9565 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    mie mi a placut.m a relaxat super mult.

  6. #9566 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Daca iti place sa explorezi, fara pic de actiune, atunci da merita. Eu l-am luat la o oferta similara si nu am regretat.

  7. #9567 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Se merita Watch Dogs 2 Gold Edition PS4 la pretul din aceasta noapte?

  8. #9568 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ce pret e?

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  9. #9569 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    152 lei

  10. #9570 SP
    Member musat's Avatar
    Da se merita pentru varianta Gold.

  11. #9571 SP
    Member renatoman's Avatar
    oameni buni, am doua ps3-uri in colectia mea, unu super slim cu vre-o mie de ore la activ si unu slim cu 2 mii. Un prieten binevoitor vrea sa ma scape de unul si eu nu stiu cum sa fac. Ceva ma opreste sa nu dau nici unu din ele chiar daca omu mi-a facut oarecum o oferta buna(600 ron cu cateva jocuri moka).Voi cum credeti ca e mai bine sa procedez?
    ps:am si ps4(doua chiar) deci varianta de upgrade nu se pune in discutie.

  12. #9572 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by renatoman View Post
    oameni buni, am doua ps3-uri in colectia mea, unu super slim cu vre-o mie de ore la activ si unu slim cu 2 mii. Un prieten binevoitor vrea sa ma scape de unul si eu nu stiu cum sa fac. Ceva ma opreste sa nu dau nici unu din ele chiar daca omu mi-a facut oarecum o oferta buna(600 ron cu cateva jocuri moka).Voi cum credeti ca e mai bine sa procedez?
    ps:am si ps4(doua chiar) deci varianta de upgrade nu se pune in discutie.
    Ca colectionar eu cred ca mai bine il pastrezi , adica are o valoarea sentimentala si dupa sa nu regreti ca ai vandut ps3.

  13. #9573 SP
    Member adin33's Avatar
    Vreau sa trec si eu la pro, merita sa cumpar aceasta varianta ?
    https://altex.ro/consola-sony-playst...-joc-destiny-2

  14. #9574 SP
    Member Hider141's Avatar
    Eu as spune ca da, mai ales ca e varianta pe alb. Cel putin mie imi place cum au imbinat cei de la Sony culorile atat la consola cat si la DS4.

  15. #9575 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Decizii

    Ce casti de gaming imi recomandati pentru PS4? M am tot uitat pe net , dar nu stiu ce sa mi cumpar. Buget maxim 400lei !

    Multumesc !


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  16. #9576 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Ma bate gandul de ceva vreme sa iau Nintendo Switch. Am avut si precomanda la Switch cand a aparut insa m-am razgandit. Ar fi primul meu contact cu Nintendo si ecosistemul lor.
    Si nu sunt decis ce sa iau dintre:
    https://mediagalaxy.ro/consola-ninte...on-red-joy-con
    si
    https://mediagalaxy.ro/consola-ninte...-neon-red-blue + eventual jocul in format fizic.
    Problema mea vine de la faptul ca daca nu imi place consola/jocul, sa o pot returna fara probleme.
    Cum pot returna bundle-ul cu Mario Odisey avand in vedere ca jocul e digital download?

  17. #9577 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai ia consola simpla, Neon cum vrei tu si jocul la lansare in format fizic. Pentru consola ai 30 de zile sa o returnezi, jocul nu, dar sigur gasesti sa il dai pe olx la o pierdere minima.

    Combinatia asta te costa 1500RON + 270RON= 1770RON, mai ieftin decat acel bundle. Nu vei avea doua joycons rosii, dar poate e mai ok sa iei separat in caz ca nu esti multumit, nu iti place, etc.

  18. #9578 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Detin BF 1. Pe PS Store este oferta la Premium Pass la 135 lei.Este de asemenea o oferta la BF 1 Revolution la 157 lei care include jocul de baza si cele 4 expansionuri(jocul de baza+premium pass).Sa achizitionez BF Revolution digital si sa dau BF1 la schimb/sa il vand(il detin in format fizic) sau sa cumpar Premium Pass?

  19. #9579 SP
    Member marv's Avatar
    @dinamovistu: am vazut zilele astea un Switch mai ieftin, la 1300.


    Consola Nintendo Switch

  20. #9580 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Merci, dar am auzit in trecut chestii nu tocmai bune despre cei de la Mediagames. Prefer ceva gen Altex/Emag.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 479 of 492 FirstFirst ... 379 429 469 477 478 479 480 481 489 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts