Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 482 of 492 FirstFirst ... 382 432 472 480 481 482 483 484 ... LastLast
Results 9,621 to 9,640 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9621 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pentru PS sunt chiar ok, dar pt muzica si filme nu. In primul rand n-au pic de bass. Eu din acest motiv am renuntat la ele dupa 2 ani de folosire, nu din cauza plasticului care n-a avut nicio problema. Iti recomand cele Platinum, parca se numesc, daca tot vrei wireless si cu sunet bun.

  2. #9622 SP
    Member dragosbc's Avatar
    buna ziua

    daca ma poate ajuta cineva cu o parere>doresc sa imi imnunatatesc sistemul home cinena, am gasit pe av store reduceri reali la
    https://www.avstore.ro/pachete-promo...30-pachet-5-0/ sau
    https://www.avstore.ro/pachete-promo...50-pachet-5-0/

    camera are 19 m 2 , sta la casa deci n-am problema cu vecinii iar anul viitor termin mansarda (mancave unde o sa fie 50 m2)

    Preturi asemanatoare nu am am mai vazut pana acum , chiar mi se pare o reducere reala la ambele.

    Stiu ca ambele sunt bune , Q accoustic am inteles ca sunt foarte laudate de tot ce inseamna review la fel si wharfedale

    Multumesc

  3. #9623 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Nu stiu daca merita achizitia de 80 de lei pt Everybody Golf PS4. Daca are cineva jocul as fi recunoscator daca mi-ar oferi un feedback in legatura cu jocul. Sunt jucator casual, nu am mai jucat niciodata jocuri de golf.

  4. #9624 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    mai merita BF4 pe PS4 pentru multiplayer?

  5. #9625 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ca joc mai mult ca ok, eu sincer sa fiu prefer BF4 in loc de BF1, nu sunt asa fan WWI/WWII. La capitolu jucatori, sta ok:

    PS4
    8,085
    Peak 24h
    17,000

  6. #9626 SP
    Junior Member Mitru's Avatar
    Salut!
    Merita sa aștept Nioh Complete Edition la reducere sau disc fizic ori sa iau jocul initial+season pass (acum redus pe PS Plus). Am cautat diferențe între cele doua versiuni, dar nu am găsit topic-uri edificatoare.
    Mulțumesc!

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

  7. #9627 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Mortal Kombat X sau Uncharted: The Nathan Drake Collection?

    Ambele au pretul de 8 USD si am jucat Uncharted: Drake's Deception.

    Multumesc!

  8. #9628 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Uncharted daca MK-ul nu e editia XL

  9. #9629 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Sunt doua jocuri total diferite. Depinde ce cauti. Daca ai jucat deja unul din cele 3 din colectie, stii la ce sa te astepti. Mortal e...Mortal.

  10. #9630 SP
    Member Hider141's Avatar
    Fiind un fan al jocurilor action-adventure, eu recomand Uncharted.

  11. #9631 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    + 1 pentru Uncharted. Ia-le si joacă-le pe toate!

  12. #9632 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Mitru View Post
    Salut!
    Merita sa aștept Nioh Complete Edition la reducere sau disc fizic ori sa iau jocul initial+season pass (acum redus pe PS Plus). Am cautat diferențe între cele doua versiuni, dar nu am găsit topic-uri edificatoare.
    Mulțumesc!

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk
    Nioh 85 + Sezon Pass 45 = 130 sau poate faci un schimb cu cineva de jocuri si iei doar sezon pass , altex sau emag nu am vazut cine stie ce ieftineala la jocul Nioh.

  13. #9633 SP
    Member renatoman's Avatar
    ma bate un gand sa renunt la ps4 slim si sa trec la pro. mi-a facut un coleg la munca o oferta 1250 ron ps4 slim 1tb,2xcontrollere +un joc. e ok sa-l dau asa? mai are garantie 1 an.

  14. #9634 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    J-Stars Victory VS+ Digital Edition sau Zombie Army Trilogy

  15. #9635 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by renatoman View Post
    ma bate un gand sa renunt la ps4 slim si sa trec la pro. mi-a facut un coleg la munca o oferta 1250 ron ps4 slim 1tb,2xcontrollere +un joc. e ok sa-l dau asa? mai are garantie 1 an.
    Eu zic ca e ok avand in vedere ca e si coleg de munca (acum depinde si cat de bine va intelegeti)

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  16. #9636 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Ma poate ajuta cineva cu un monitor bun pentru un PS4 Pro , vreau sa mi cumpar consola , dar nu am bani si de TV ... si ma gandeam sa cumpar un monitor !! Sau daca nu e recomandat sa joc pe Monitor o sa mai astept pana la TV!


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  17. #9637 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Final fantasy 15 sau Persona 5? Nu mă pot hotărî...

  18. #9638 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Final Fantasy 15 , Persona 5 e frumos ca joc dar mie unul mi sa parut dialogurile cam lungi.

    - final fantasy xv
    - persona 5

    Ps.Lam jucat la un amic si nu mi sa parut mare lucru Persona 5 , linkurile sunt videouri cum sunt jocurile cele doua .

  19. #9639 SP
    Member Darthstone's Avatar
    A incercat cineva Battle Chasers Nightwar? Imi face cu ochiul, la fel si Salt and Sanctuary si nu stiu cat de ok ar fi. Ceva recomandari?

  20. #9640 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vezi că ai review pt Salt, la noi pe forum. Eu îți recomand S&S

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 482 of 492 FirstFirst ... 382 432 472 480 481 482 483 484 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts