Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 483 of 492 FirstFirst ... 383 433 473 481 482 483 484 485 ... LastLast
Results 9,641 to 9,660 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9641 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Salt, foarte bun . Si daca iti plac jocurile Souls nu trebuie sa-l ratezi.

  2. #9642 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Imi plac, insa si Battle Chaser pare interesant, un fel de Heroes parca. Nu stiu povestea cum e la ambele..

  3. #9643 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Ceva pareri despre Persona 5? Pare interesant dar cum e redusa varianta digitala daca nu imi place nu am ce sa mai fac...

  4. #9644 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Darthstone View Post
    Ceva pareri despre Persona 5? Pare interesant dar cum e redusa varianta digitala daca nu imi place nu am ce sa mai fac...
    Se merita dar mi-ar fi placut daca semana cu final fantasy xv (adica speram sa ma misc mai liber in lupte) , uite un video poate te face sa te gandeste mai bine daca sa il iei sau nu :


  5. #9645 SP
    Junior Member zet105's Avatar
    witcher 3 (70lei) sau skyrim 5 special edition (pentru ps4)(110lei) sau overowatch(100lei)?

    skyrim am jucat cand a aparut prima data pe pc si mi-a placut
    witch am jucat foarte putin pe xbox360
    de ovwerwatch nu stiu nimic decat ca e in topuri (stiu ca e diferit de celelalte doua)

    ce ati alege?

  6. #9646 SP
    Member sahara's Avatar
    Witcher 3


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #9647 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Witcher 3 plus DLC-uri.

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  8. #9648 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Witcher 3

  9. #9649 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Witcher 3 plus DLC-uri.
    Ps.E pe ps store The Witcher 3 e 89.90 , daca vrei cd e la altex cu pretul 104.93

    ---------- Post added 02-01-2018 at 16:52 ----------

    Salut
    Se merita cumparat fifa 2017 sau sa mai astept si sa cumpar fifa 2018 ?

  10. #9650 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Nioh Complete Edition sau Uncharted Collection?

  11. #9651 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Nioh Complete Edition sau Uncharted Collection?
    Nioh
    Daca vrei sa fi samurai alegi Nioh (vei gusta bunul gust de a muri pana inveti stilul )
    Daca vrei aventura alege Uncharted
    Ps.Dar banuiesc ca sti ca nioh e mai greu ca Uncharted nui asa?

  12. #9652 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Nioh Complete Edition sau Uncharted Collection?
    Ambele sunt bune, insa as incepe cu seria Uncharted.

  13. #9653 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Nu am jucat nici un Uncharted pana acum, dar asemanatoare cu Nioh am jucat Dark Souls 1, 2, si 3. Cred ca o sa incep cu Uncharted atunci

  14. #9654 SP
    Member bdevil's Avatar
    Uncharted...

  15. #9655 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Nioh, un joc pe care probabil il lasi dupa cateva minute (pt ca intrebi daca merita, banuiesc ca nu stii cum e si nu ai mai jucat jocuri de genul) vs trei jocuri pline de actiune, aventura, personaje faine, filmulete etc?

    Clar Uncharted!

  16. #9656 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    ma gandesc sa imi cumpar un controller Elite ptr Xbox . am gasit pe domo.ro sau amazon.de la acelasi pret aproximativ . indecizia mea vine din faptul ca acest controller este cunoscut ptr problemele lui de fiabilitate , de ex ruperea bumperelor . La amazon as primi no questions asked un controler nou cu o noua garantie de 12 luni . Credeti ca ar fi vreo problema cu garantia la Domo ? sa nu fie onorata ? sa fiu eu facut raspunzator ?

  17. #9657 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    Se merita cumparat fifa 2017 sau sa mai astept reduceri pentru fifa 2018 ?

  18. #9658 SP
    Member bdevil's Avatar
    Reduceri mai mari ca acum la FIFA18 putin probabil sa mai prinzi pe store EU, acum e cu 50% reducere ... Eu zic sa iei FIFA18, si sa uiti de FIFA17, in FIFA18 ai mai multe de facut si efortul iti e si rasplatit cu pack-uri si bani (Squad Battles). FIFA17 e super plictisitor in momentul de fata daca nu ai prieteni cu care sa-l joci sa fie mai fun... Mergi pe FIFA18.

  19. #9659 SP
    Member Smara's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    ma gandesc sa imi cumpar un controller Elite ptr Xbox . am gasit pe domo.ro sau amazon.de la acelasi pret aproximativ . indecizia mea vine din faptul ca acest controller este cunoscut ptr problemele lui de fiabilitate , de ex ruperea bumperelor . La amazon as primi no questions asked un controler nou cu o noua garantie de 12 luni . Credeti ca ar fi vreo problema cu garantia la Domo ? sa nu fie onorata ? sa fiu eu facut raspunzator ?
    Iti recomand sa fugi de Domo. Cat despre elite, da au probleme. Din 2006 de cand folosesc xbox si implicit controlerele lor, nu am stricat niciodata unul. Asta pana cand mi-am luat elite. Mi-a ,,picat,, LB dupa 6 luni de folosire. Intradevar, se simte excelent, arata foarte bine, este precis, customizabil....dar sa bugetezi posibile probleme de fiabilitate.
    Eu as mege pe amazon !

  20. #9660 SP
    Member VictusG's Avatar
    New 3DS XL sau New 2DS XL ? nu prea ma omor pentru acel 3d dar sunt indecis.....careva idei ?
    Detin un 3dsXL dar arata dezastruos....cumparat de pe Olx si ma gandeam sa il schimb

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 483 of 492 FirstFirst ... 383 433 473 481 482 483 484 485 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts