Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 484 of 492 FirstFirst ... 384 434 474 482 483 484 485 486 ... LastLast
Results 9,661 to 9,680 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9661 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pai, cred ca ti-ai raspuns singur daca nu te omori dupa acel 3D . Desi eu nu vad nici un minus sa ai un feature in plus, chiar daca nu il folosesti, macar e acolo undeva.

  2. #9662 SP
    Junior Member maniacu's Avatar
    Nici unul ia-ti Nintendo Switch e mai de viitor decat 3ds e deja platforma moarta nu prea se mai fac jocuri pt 3ds .

  3. #9663 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu prea se mai fac jocuri pe 3DS? Esti in industrie? Esti unu din CEO la Nintendo? De unde ai aceste informatii? Moarta? Ma rog, din momentu in care ai comparat 3DS cu Switch ai spus deja multe.

  4. #9664 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by maniacu View Post
    Nici unul ia-ti Nintendo Switch e mai de viitor decat 3ds e deja platforma moarta nu prea se mai fac jocuri pt 3ds .
    Am nintendo Switch, dar nu are acea librarie de jocuri care o are 3Ds-ul

  5. #9665 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    Se merita cumparat jocul Destiny 1 ?

  6. #9666 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    A fost bun la vremea lui, dar nu stiu cati playeri mai sunt in el avand in vedere ca 2-ul a aparut de ceva vreme.

  7. #9667 SP
    Member bdevil's Avatar
    Doar daca ai jucat demo si ti-a placut, dar va fi greu sa gasesti fireteam pentru raid-uri, nightfall si alte activitati. Din punctul meu de vedere D1 a avut de oferit mult mai multe ca D2. Dar majoritatea au facut tranzitia spre D2, au ramas dezamagiti si au renuntat.

  8. #9668 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Se merita jocul : Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands pentru ps4?

  9. #9669 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca ai cu cine sa joci si-ti place genul, merita. Eu am bagat vreo 100 de ore in el si mi-a placut.

    Dar iti recomand sa joci in minim 2, ca echipa. Altfel, doar cu AI companions e meh.

  10. #9670 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Se merita jucat jocul : infinite warfare ?

  11. #9671 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    merita sa pui aceeasi intrebare de zeci de ori?

  12. #9672 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    merita sa pui aceeasi intrebare de zeci de ori?
    Nu tin minte sa mai fi intrebat de jocul Call of duty infinite warfare , totusi e un forum de ajutor sau de critica ?

  13. #9673 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    poate ar fi mai simplu sa spui ce fel de joc cauti , ce iti place la un joc ce nu si sa ceri niste recomandari . o fi forum dar sa vi in fiecare zi sa intrebi de un joc sau altul mi se pare de prost gust , mai ales ca exista google/youtube/twitch/etc , unde iti poti da seama de un joc daca merita sau nu . cumva tu nu vrei sa faci nici o munca dar vrei 100% profit .

  14. #9674 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    poate ar fi mai simplu sa spui ce fel de joc cauti , ce iti place la un joc ce nu si sa ceri niste recomandari . o fi forum dar sa vi in fiecare zi sa intrebi de un joc sau altul mi se pare de prost gust , mai ales ca exista google/youtube/twitch/etc , unde iti poti da seama de un joc daca merita sau nu . cumva tu nu vrei sa faci nici o munca dar vrei 100% profit .
    Daca mi sa oferit jocul ala la schimb pe un joc care il vand , voua mai mult va place sa dati in cap din cate vad.
    Am vazut before you buy dar vroiam o parerea a cuiva care la jucat dar asa e cand uiti ca romani sunt niste critici ca le deranjezi linistea lor pe forum.

    Imi cer scuze ca am uitat ca romanii nu stiu altceva decat google , nu ma mai mira de ce majoritatea cand le ceri o parere dute pe google .
    PS.Rog administatorul sa mentioneze la reguli ca nu ai voie sa ceri nimic de un joc ca sare in cap romanii cu google lor.

  15. #9675 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    un alt lucru care il fac romanii ,daca tot facem generalizari este sa nu accepte nici o critica oricat de constructiva este .

  16. #9676 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Se merita jucat jocul : infinite warfare ?
    Mie mi-a placut povestea, in jur de 6 ore tine campania si o sa pilotezi nave spatiale. Daca iti plac shooterele ar trebui incercat, multiplayer-ul cred ca inca se joaca.

  17. #9677 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    un alt lucru care il fac romanii ,daca tot facem generalizari este sa nu accepte nici o critica oricat de constructiva este .
    Eu chiar nu va inteleg , doar sa criticati dar un sfat :dute pe google.

    Mersi frumos , pe viitor voi tace ca vad ca exista doar paznici ai forumui care comenteaza ca de ce si cum.
    Ps.Va rog frumos numai comentati ca tinem topicul ocupat cu google vostru prea mult.

  18. #9678 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Daca îți plac shooters și e la preț bun. Merită. Single player e scurt, dar multiplayer e altceva.

  19. #9679 SP
    Member KiritoStefan's Avatar

  20. #9680 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Salut, daca vrei casti de gaming sa le folosesti si la PC si la consola, recomand HyperX. Astea: https://www.pcgarage.ro/casti-gaming.../cloud-silver/ daca ai buget de 300 Lei sau daca poti sa te intinzi pana la astea: https://www.pcgarage.ro/casti-gaming...-71-gun-metal/. Sunt cele mai bune in gama lor de pret si chiar peste.
    Daca doresti wireless, lasam pe altcineva sa-ti recomande pentru ca nu ma pricep.
    P.S. Stiu ca nu am raspuns fix la intrebare, dar am zis totusi sa-ti recomand ceva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 484 of 492 FirstFirst ... 384 434 474 482 483 484 485 486 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts