Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 489 of 489 FirstFirst ... 389 439 479 487 488 489
Results 9,761 to 9,767 of 9767

Thread: Decizii

1. #9761 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Total cu transportul e 70 plus in materie de joc mi-am pierdut total increderea in Altex,Mediagalaxy fiindca am loat Metro Exodus si am avut probleme cu codul de sezon pass si astept azi daca se rezolva daca nu fac reclamatie.
    Pai acuma depinde de magazin si unde esti, e posibil sa fie in stoc, de aceea ziceam.... si eu l-am cumparat de putin timp, desi pe site nu arata ca ar fi in stoc in magazinul de aici de la mine, era.

2. #9762 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Total cu transportul e 70 plus in materie de joc mi-am pierdut total increderea in Altex,Mediagalaxy fiindca am loat Metro Exodus si am avut probleme cu codul de sezon pass si astept azi daca se rezolva daca nu fac reclamatie.
    Dacă este vorba de Metro Exodus Aurora Limited Edition se stie ca a fost o problemă de tipărire cred ca din partea celor de la Deep Silver. Au fost afectate un numar de exemplare din varianta pentru PS4. Cred ca tot ce este pe stoc la vânzare acum în Ro (Emag si Altex/MG) este cu probleme, în sensul că după ce dai Redeem Code îți arată că ai primit Winter Theme si nu Season Pass.
    Rezolvarea e foarte simplă, se intra la ei pe site, se introduce codul eronat și ei generează codul corect pentru Season Pass.
    Am avut eu această problemă de curând, jocul fiind cumpărat de la Emag.

---------- Post added 22-08-2019 at 19:24 ----------

Aici se introduce codul care nu merge, tiparit pe hartia aferenta season pass: https://keyexchange.metrothegame.com/

3. #9763 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Dacă este vorba de Metro Exodus Aurora Limited Edition se stie ca a fost o problemă de tipărire cred ca din partea celor de la Deep Silver. Au fost afectate un numar de exemplare din varianta pentru PS4. Cred ca tot ce este pe stoc la vânzare acum în Ro (Emag si Altex/MG) este cu probleme, în sensul că după ce dai Redeem Code îți arată că ai primit Winter Theme si nu Season Pass.
    Rezolvarea e foarte simplă, se intra la ei pe site, se introduce codul eronat și ei generează codul corect pentru Season Pass.
    Am avut eu această problemă de curând, jocul fiind cumpărat de la Emag.

---------- Post added 22-08-2019 at 19:24 ----------

Aici se introduce codul care nu merge, tiparit pe hartia aferenta season pass: https://keyexchange.metrothegame.com/
    Da este vorba de Metro Exodus Aurora Limited Edition , cei de la altex nu stie nici o rezolvare .
    Multumesc de ajutor .

4. #9764 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut

Battlefield V Deluxe Edition PS4 sau Battlefield V PS4 ?

5. #9765 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Depinde de diferența de preț. Nu merită Deluxe Edition

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

6. #9766 SP
    Junior Member IsNotMe's Avatar
    Borderlands 3 sau Gears 5 ! imi plac amandoua dar ...bani doar pt unu ! deci ce sa aleg prima data ?

7. #9767 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Cu $2 sau £2 primesti parca 2 luni de game pass unde poi juca Gears 5 .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 489 of 489 FirstFirst ... 389 439 479 487 488 489