Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 33

Thread: Dirt Showdown

  1. #1 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

    Dirt Showdown

    Codemasters a anuntat urmatorul joc din seria Dirt. Acesta nu va fi Dirt 4, ci va fi un spin-off arcade care se numeste Dirt Showdown. Jocul va lua atmosfera de spectacol din Dirt 2 si modul Gymkhana din Dirt 3 si va rezulta ceva gen Destruction Derby.
    Jocul va aparea in luna mai 2012 pe PS3, Xbox 360 si PC.


  2. #2 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Asta sa-l cumpere americanii si "drifterii"

  3. #3 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Macar sa scoata modurile astea din Dirt si sa le puna in Dirt Showdown 1, 2, 3... 25
    Asa ar curata seria Dirt si ar ramane rally modes only Nu ?

  4. #4 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Ce mizeria de joc din trailer. Dar mai vedem...
    Dar de ce ai vrea sa te bati cu masini, nu exista Tekken pt asta ?!

  5. #5 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Pfoai de mine, abia am jucat DiRT3 ca avea rahaturi de genul asta iar ei scot un joc numai cu rahaturile astea?
    wtf is wrong with them?!

  6. #6 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    Macar sa scoata modurile astea din Dirt si sa le puna in Dirt Showdown 1, 2, 3... 25
    Asa ar curata seria Dirt si ar ramane rally modes only Nu ?
    Ce bine ar fi.. Dirt 1 FTW !

  7. #7 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Personal nu-s deloc incantat de directia pe care o ia seria Dirt, dar cred ca e foarte important si CUM faci un joc, mai ales atunci cand este vorba despre un joc cu masini. Putem presupune deja ca va fi destul de arcade. Ideea este ca ar putea fi incredibil de fun daca ar avea doar un crampei din ce cocktail de particule vad prin praful ala.

    Motorstorm, de pilda, nu are nici un sfert din pedegree-ul Colin McRae/ Dirt dar este incredibil de distractiv (evident, pentru cine gusta genul). Reteta? Gameplay fluid, grafica luminoasa si spectaculoasa, damage dinamic, particule si teren deformabil. Daca implementeaza asta si in Showdown si va semana macar in parte cu ce vad in trailer, wow!

  8. #8 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Practic ce au facut au luat toate modurile idioate si stupide din Dirt 3, le-au ridicat la un nivel superior, le-au multiplicat si le-au pus laolalta. O insulta adusa la serie si la istoria sa. Ma bucur ca au scos numele de Mcrae din ultimele jocuri pentru ca s-ar fi rasucit in mormant daca ar fi vazut ce fac ei. Dirt 1 a fost ultimul joc ce a pastrat reteta aia veche si din acea cauza e cu mult peste 2 si 3 in opinia mea. Sa nu mai spun de ipocrizia cu DLC-uri...

  9. #9 SP
    Member maravela's Avatar
    Cate un Dirt odata pe an?

  10. #10 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu in mod clar ii voi zice pas. Mi se pare o ingrozitoare pierdere de timp.





  11. #11 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Nu a jucat nimeni Destruction Derby pe PlayStation 1 ? Era foarte frumos si se baza tot pe tipul asta de curse.

  12. #12 SP
    Junior Member Cocorul's Avatar
    E un fel de flatout asta

  13. #13 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by bubli-789AD View Post
    Nu a jucat nimeni Destruction Derby pe PlayStation 1 ? Era foarte frumos si se baza tot pe tipul asta de curse.
    Ba da. Era chiar distractiv cand aveam 14 ani, dar acum mi se pare o incredibila pierdere de timp. Cred ca m-as plictisi de el dupa 5-10 minute.

  14. #14 SP
    Member mof990's Avatar
    Fuuu ce tampenie , zici ca sunt din plastic masinile , daca ar fi fost macar 50% din ce era in trailer ar fi fost perfect dar asa mai bine ma intorc la flatout.

  15. #15 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Pai probabil ca asta este si targetul lor, o medie de varsta mai scazuta.

  16. #16 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Au zis intr-un interviu ca vor sa scoata si Dirt Tour (sau asa am inteles) care se va baza numai pe curse de raliu. Asa au zis si cu 3-ul, ca va avea foarte foarte mult rally. Si e un sfarc obosit... Asa ca sunt sceptic. Dar hidosenia asta de joc e... e... hidoasa!

  17. #17 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Se ia una bucata flatout,se amesteca cu o doza de need for speed si se adauga praf pentru aroma.Se lasa la copt 8 luni.Se recomanda servirea impreuna cu o lamaie alaturi pentru inlaturarea senzatiei de greata.

  18. #18 SP
    Member Imperatore's Avatar
    au mai nenorocit astia de la Codemasters niste jocuri cu masini asa ca nu e ceva in premiera !

  19. #19 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

  20. #20 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Ce face ala la urma Donuts prin Container,trece prin el.min 9.02

    O balacareala a devenit Dirt.Sa si-l tina pentru ei.Acelasi Gymkhana + crazy cars noi.
    Daca nu or sa bage serios niste harti la Rally (mai mult de 4 cate au fost in Dirt 3) o sa fie un fail mai mare decat Dirt 3,parerea mea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 25-05-2012, 09:07
  2. Replies: 0 Last Post: 20-04-2012, 10:28
  3. Replies: 0 Last Post: 15-03-2012, 14:12

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts