Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Ajutor colegii forumisti din US/UK

  1. #1 SP
    Member Sosetila's Avatar

    Ajutor colegii forumisti din US/UK

    Salut toata lumea, treaba sta cam asa:
    Nu am Ps3/Xbox360/Pc performant si folosesc acest program Welcome to OnLive ca sa ma joc jocuri (care nu sunt si pe Wii).
    Plata jocurilor merge facuta doar din UK/US pentru ca acolo e oficial programul, dar scrie clar ca te poti juca de oriunde.
    Am nevoie de cineva din cele 2 parti ale lumii mentionate pentru a cumpara jocul acesta
    pentru 5 dolari.
    Pentru cumparare trebuie folosit un card Mastercard/Visa(UK) iar US nu stiu sigur.
    Transfer cei 5 dolari(+cat doriti pentru tranzactie) pe cardul vostru iar dumneavoastra cumparati jocul pe contul meu.

    Imi trebuie destul de urgent deoarece oferta de 5 dolari se termina cam in 2 zile.
    Multumesc tuturor si un an nou fericit.

  2. #2 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Pe OnLive iti poti cumpara tu jocurile folosind cardul tau.
    Eu mi-am cumparat Mafia II cu o lira pe OnLive folosind cardul nevestei.
    Pui toate datele cardului corect, inafara de tara si zip.

    Eu am nevoie de un doritor sa-mi trimeata un Gift L.A. Noire Complete Edition pe Steam, pentru ca eu nu am bani pe card momentan, iar oferta este doar astazi. Banii ii pot depune maine in cont celui care ma va ajuta cu asta, alaturi de o compensare.

    La multi ani !
    Attached Images Attached Images onlive.jpg

  3. #3 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    @Sosetila
    daca nu rezolvi ceva poti vorbi cu RobertDinu...sta la Londra

  4. #4 SP
    Member Sosetila's Avatar
    rulzmaker, imi zice ca nu ma aflu in partea lumii corecta din prima si nu ma lasa sa introduc nimic.
    darkpaul13, de asta am mentionat ca merge doar cu Visa si Mastercard, Roberdinu are Paypal

  5. #5 SP
    Junior Member HChris's Avatar
    Mai sunt ofertele acelea cu 1 lira pt. primul joc cumparat?

  6. #6 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by Sosetila View Post
    rulzmaker, imi zice ca nu ma aflu in partea lumii corecta din prima si nu ma lasa sa introduc nimic.
    darkpaul13, de asta am mentionat ca merge doar cu Visa si Mastercard, Roberdinu are Paypal
    Stii macar ce e ala PayPal.......
    Din paypal el isi scoate banii intr-un card

  7. #7 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by Sosetila View Post
    rulzmaker, imi zice ca nu ma aflu in partea lumii corecta din prima si nu ma lasa sa introduc nimic.
    darkpaul13, de asta am mentionat ca merge doar cu Visa si Mastercard, Roberdinu are Paypal
    Intra pe anonymitynetwork.com, fa-ti cont, ai trial 3 ore de VPN. Dupa ce ti-ai facut contul si ai activat trial-ul descarci aplicatia portabila pentru VPN (asta ca sa nu te mai chinui sa faci tu setari), selectezi serverul pe care doresti sa te conectezi in aplicatia respectiva (in cazul asta UK/US), dai connect, introduci parola din nou cand iti va fi ceruta si ar trebui sa ai ip de anglia in acest moment. Dupa ce ai terminat toate astea, repeti pasii scrisi de mine mai sus.

  8. #8 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Soooo....folosesc proxy si merge?
    Hcrhis, nu cred.

    ---------- Post added 01-01-2012 at 10:11 PM ----------

    Multumesc mult rulzmaker, am reusit pana la urma.
    Se poate inchide

  9. #9 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor. Spor la cumparaturi !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 1117 Last Post: 11-10-2020, 23:36
  2. Pentru băieții din București caut ajutor By andreiaka in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 13-03-2015, 17:58
  3. Ajutor PS3 cumparat din Flanco By Iulian Grecu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 17 Last Post: 07-12-2011, 17:28
  4. Bungie intinde o mana de ajutor victimelor din Haiti By AndRewqp in forum Stories & Other News
    Replies: 4 Last Post: 18-02-2010, 09:37

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts