Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 65 of 116 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 75 115 ... LastLast
Results 1,281 to 1,300 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1281 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Re: Fifa 13

    daaa, am intrat si mi.a dat 2500

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  2. #1282 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    S-a terminat cu pomana.
    EA SPORTS: Daily gifts now available in the F.U.T. Web App until 2 January!

  3. #1283 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    Re: Fifa 13

    E Crăciun și de aia ne dau

    Sent from iPhone 550 using my mind

  4. #1284 SP
    Member Harilip's Avatar
    mi se pare o prostie asta cu Jumbo packs mai ales acum cand zic ei ca ne dau cadouri de sarbatori. Jumbo packs am avut si inainte. Nici macar nu au x2 chance. de obicei 6 din 7 obiecte rare imi picau numai contracte

  5. #1285 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    mi se pare o prostie asta cu Jumbo packs mai ales acum cand zic ei ca ne dau cadouri de sarbatori. Jumbo packs am avut si inainte. Nici macar nu au x2 chance. de obicei 6 din 7 obiecte rare imi picau numai contracte
    Eu am avut noroc,mi-a iesit Di Natale in premium jumbo packs....
    In urmatoarele pack-uri deschise,intr-adevar mai slabut,Cambiasso,Turan si contracte,etc.

  6. #1286 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Re: Fifa 13

    mie mi.a picat terry

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  7. #1287 SP
    Member Nightfly's Avatar
    Mi-a picat Ramires la jumbo pack. Practic mi-am scos banii pe pack dintr-un singur jucator.

    PS: Ultimate team....


  8. #1288 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    Re: Fifa 13

    Mie din 2 jumbo packuri cel mai bun jucător a fost Glen Johnson. Rușine EA

    Sent from iPhone 550 using my mind

  9. #1289 SP
    Junior Member kickass's Avatar
    add cine vrea sa joace

  10. #1290 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    In seasons inca n-am reusit sa-l iau dar l-am luat in FIWC (D1 title)

  11. #1291 SP
    Member Harilip's Avatar
    sa nu luati pachete de 35k
    mi-am luat 3 si am avut in fiecare aproape toate contractele rare

  12. #1292 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    in ajunu craciunului am castigat divizia 1 la UT,am primit in pack-ul acela cel mai valoros jucator a fost de 700 coins !!!
    Foloseste careva pe di natale?ce parere aveti de el?pe futhead toata lumea zice numa lucruri bune despre el,dar eu il am am jucat 15 meciuri cu el si nu este ceva mega wow,il folosesc impreuna cu cavani in atac si mi se pare ca nu isi face treaba la fel de bine ca si milito-cavani!

  13. #1293 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Dupa ce am vandut toti jucatorii am reusit sa im fac din nou doua echipe.App ce parereaveti despre asezarea 4312?
    Urmeaza sa fac echipa din Premier League.

  14. #1294 SP
    Member Game101's Avatar
    Am achizitionat si eu Fifa 13 acum 2 zile. Pentru cei care vor sa faca un meci, PSN ID-ul meu este: redroom101. O sa adaug si eu de aici useri. Eu joc doar Fifa Interactive World Cup sau mai bine zis in campionatul ala cu divisions. Ala este seasons? Am vazut ca multa lume vorbeste de seasons, ma gandeam ca este ce joc si eu.

    Am ajuns in Division 4 fara probleme, insa aici am dat de greu. Deja ma cam umfla adversarii de goluri. Joc cu Man Utd, 4-3-3 formatia. Mai experimentez formatii, insa 4-3-3 a fost singura care a avut un procentaj mare de castig pana acum.

  15. #1295 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by Iasmin90 View Post
    in ajunu craciunului am castigat divizia 1 la UT,am primit in pack-ul acela cel mai valoros jucator a fost de 700 coins !!!
    Foloseste careva pe di natale?ce parere aveti de el?pe futhead toata lumea zice numa lucruri bune despre el,dar eu il am am jucat 15 meciuri cu el si nu este ceva mega wow,il folosesc impreuna cu cavani in atac si mi se pare ca nu isi face treaba la fel de bine ca si milito-cavani!
    Cum poți spune ca e mai bun Cavani? Joaca cu di natale și Muriel �n atac și vezi acolo atac adevărat.

    Sent from iPhone 550 using my mind

  16. #1296 SP
    Junior Member zzeeuuss's Avatar
    Buna dimineata,
    Am si eu o intrebare....mi-am cumparat fifa 13 (mi se pare extraordinar)...dar la fel ca in ut 12 foarte greu sa faci coins...asadar oare vrea cineva sa imi cumpere toti jucatorii din fifa ut 12 pentru coinsuri in 2013? Intreb doar...

  17. #1297 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu e greu sa faci coins. Este mult mai usor ca in 2012. Joci season online, unde primesti cele mai substantiale premii de obiextiv(chiar daca retrogradezi).

    ---------- Post added 30-12-2012 at 11:02 AM ----------

    Si intra pe WEBAPP(Login | EA SPORTS Soccer) pentru daily gift.

  18. #1298 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Mai am de luat doar Getting Real (Play 25 EAS FC Match Day Games) pentru platina.
    In profilul de pe site(Login | EA SPORTS Soccer) imi zice ca am jucat deja 31 de meciuri EAS FC Match Day, dar nu am primit inca trofeul...

    Attachment 184849

  19. #1299 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Am gasit:
    Getting Real
    Play 25 EAS FC Match Day Games

    Main Menu => EAS FC Match Day => Kick Off Match

    To get this trophy you have to play 25 kick off games with Match Day turned on. You can check whether match day is turned on, on the team pick screen. In the middle of the screen it will say "Match day On" which means it is turned on or it will say "Match day Off" which means it is turned off.

    To speed up the process, play 4 min halves and if you really don't want to play then before starting the match change the CPU and User sliders in your favor (Game Settings => CPU Customization / User Customization) and then get the ball and leave your controller, and let the clock run out. The CPU won't be able to tackle you.

    GLITCH WARNING: This trophy has glitched for a lot of people by not unlocking after playing 25 matches. There is no known fix for this other than switching to 6 min halves and playing more matches until you get it.


    ---------- Post added 30-12-2012 at 11:17 AM ----------

    Incep sa joc meciuri de 6 minute repriza

  20. #1300 SP
    Junior Member zzeeuuss's Avatar
    Eu stiu ce zici tu, dar totusi avand in vedere ca nu mai joc fifa 12, parca e pacat dupa atat timp ( si nervi) investit. Si poate mai sunt care joaca fifa 12....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 65 of 116 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 75 115 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts