Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 116 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 76 ... LastLast
Results 1,301 to 1,320 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1301 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Si cum crezi ca se va realiza tranzactia? Sunt aplicatii diferite. In principiu cine mai joaca UT la FIFA12 nu are FIFA13...

  2. #1302 SP
    Member Game101's Avatar
    Pe ce se trimit jucatorii in fata in atac. In afara de 1/2 passing. Este posibil asa ceva?

  3. #1303 SP
    Junior Member zzeeuuss's Avatar
    Da , corect si asta...oricum , daca stau bine si ma gandesc, parca e mai palpitant cand muncesti pentru coinsurile alea..

  4. #1304 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Mai am de luat doar Getting Real (Play 25 EAS FC Match Day Games) pentru platina.
    In profilul de pe site(Login | EA SPORTS Soccer) imi zice ca am jucat deja 31 de meciuri EAS FC Match Day, dar nu am primit inca trofeul...

    Attachment 184849
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Am gasit:


    ---------- Post added 30-12-2012 at 11:17 AM ----------

    Incep sa joc meciuri de 6 minute repriza
    DONE!

  5. #1305 SP
    Member showman's Avatar

  6. #1306 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Jumbo Rare Player Pack(24 players , all gold, all rare) - 100.000 coins sau 2.000 FIFA Points.
    Aici sigur se primesc jucatori buni.

    ---------- Post added 01-01-2013 at 02:50 AM ----------

    Valabil doar azi

  7. #1307 SP
    Member Harilip's Avatar
    @gvingi76 asta e sarcasm? pe mine chiar ma mananca sa iau un pachet ma enerveaza la culme ca nu imi pica odata un In form

  8. #1308 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    InForm e pur noroc. Nu garantaza nimeni ca daca dai 100.000 coins il abtii. Ai mai multe sanse intradevar....

  9. #1309 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    Re: Fifa 13

    Găsești mulți in form la 100k.nu te risca. Sunt totuși mulți bani

    Sent from iPhone 550 using my mind

  10. #1310 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  11. #1311 SP
    Member Harilip's Avatar
    JESUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUS !!!! pot in sfarsit sa fac platina !!! mi-a picat in form Hooper la pachetu de 100k

  12. #1312 SP
    Ω Pira's Avatar
    Cred ca ma inscriu si eu in lupta pt platina.

  13. #1313 SP
    Member wampirash's Avatar

    Fifa 13

    Am cumparat si eu pachetul de 100k coins si... Am luat o mare teapa
    Ma las pagubas, nu mai am nici o speranta in obtinerea trofeului "in form"... Sa pui un astfel de trofeu, care e pur si simplu noroc pur, mi se pare penibil. Asa a fost si la fifa 12, acolo se pare ca am avut mai mare noroc. Bafta celor care inca mai spera

  14. #1314 SP
    Member ymess's Avatar
    Quote Originally Posted by wampirash View Post
    Am cumparat si eu pachetul de 100k coins si... Am luat o mare teapa
    Ma las pagubas, nu mai am nici o speranta in obtinerea trofeului "in form"... Sa pui un astfel de trofeu, care e pur si simplu noroc pur, mi se pare penibil. Asa a fost si la fifa 12, acolo se pare ca am avut mai mare noroc. Bafta celor care inca mai spera
    Trofeul nu e chiar asa greu dupa perioada de transferuri. Daca iti cade un jucator transferat sau upgradat atunci debloci trofeul fara sa-ti cada neaparat un totw.

  15. #1315 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Aceia dintre voi care ati facut platina, care e cea mai simpla metoda de a face coins?

  16. #1316 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Aceia dintre voi care ati facut platina, care e cea mai simpla metoda de a face coins?
    Joci Seasons Online
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Nu e greu sa faci coins. Este mult mai usor ca in 2012. Joci season online, unde primesti cele mai substantiale premii de obiextiv(chiar daca retrogradezi).

    ---------- Post added 30-12-2012 at 11:02 AM ----------

    Si intra pe WEBAPP(Login | EA SPORTS Soccer) pentru daily gift.

  17. #1317 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Aceia dintre voi care ati facut platina, care e cea mai simpla metoda de a face coins?
    ''Buy High,Sell Low''

  18. #1318 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Fizzl3 View Post
    ''Buy High,Sell Low''
    Omu' vrea sa faca coins nu sa scape de ei...

  19. #1319 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Omu' vrea sa faca coins nu sa scape de ei...
    Acum serios,buy low&sell high e poate cea mai eficienta metoda de a face coins,trebuie sa gasesti jucatorii cei mai potriviti pentru trading,sa te axezi pe un anumit campionat,la inceput..
    Dupa ce faci 100k poti sa incepi sa cumperi jucatori din diverse campionate..
    Un mic sfat:daca aveti echipe ce valoreaza de la 100k in sus,vindeti-le cat mai repede,odata cu aparitia echipei anului(TOTY),in 7 ianuarie,vor aparea pack-uri incepand din 9 ianuarie,cel mai probabil care vor contine jucatorii din TOTY,oamenii isi vor vinde jucatorii pentru a cumpara pack-uri iar piata o sa scada foarte mult,deja au inceput sa scada preturile jucatorilor...(David Silva,50.000 inainte de noul an,acum il gasesti lejer la 45.000)
    Asa ca vindeti-va cat mai repede echipa,cumparati-o peste o saptamana si in felul asta salvati coins..

  20. #1320 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Fizzl3 View Post
    Acum serios,buy low&sell high e poate cea mai eficienta metoda de a face coins....
    Aici e posibil sa ai dreptate....
    Dar aici...:
    Quote Originally Posted by Fizzl3 View Post
    ''Buy High,Sell Low''

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 116 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 76 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts