Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 116 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 ... LastLast
Results 1,341 to 1,360 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1341 SP
    Junior Member goguxxl's Avatar
    Ce ziceti de echipa asta : gogo FIFA 13 Ultimate Team Squad | Futhead.
    Ce ziceti sa il cumpar pe juan mata in locul lui suarez?

  2. #1342 SP
    Member Harilip's Avatar
    foarte tare echipa nu prea am vazut multi pe formatia aia. iti zic totusi opinia mea fata de RM. Consider ca din BPL Adam Johnson este mai bun in comparatie cu Valencia si Walcott. are si un shooting si dribling mai bun. cat despre Mata, l-am avut si la stilul meu de joc, mi s-a parut un tip firav


    LE> Ce formatie e mai buna- 4-3-3 sau 4-3-2-1 ?

  3. #1343 SP
    Junior Member goguxxl's Avatar
    il am la rezerve pe adam....am observat shooting-ul.Ms

  4. #1344 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Pentru cei ce vor echipe ieftine si bune incercati astea Italia FIFA 13 Ultimate Team Squad by xXMOGOXx | Futhead sau Rusia FIFA 13 Ultimate Team Squad by xXMOGOXx | Futhead .Vreau si niste pareri si sugestii.

  5. #1345 SP
    Member ymess's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Pentru cei ce vor echipe ieftine si bune incercati astea Italia FIFA 13 Ultimate Team Squad by xXMOGOXx | Futhead sau Rusia FIFA 13 Ultimate Team Squad by xXMOGOXx | Futhead .Vreau si niste pareri si sugestii.
    Am si eu echipa din Rusia: FIFA Ultimate Team - My Shared Squad | EA SPORTS Football
    3 jucatori cu 5* skills, mijlocasii laterali si atacantii au mult pace. Echipa este grozava (avand in vedere si pretul) , singura nemultumire este portarul care incaseaza o multime de goluri de la distanta.
    Echipa din portugalia extrem de ieftina: FIFA Ultimate Team - My Shared Squad | EA SPORTS Football
    Excelenta echipa in ofensiva, foarte multi jucatori rapizi, Helton apara foarte bine, iar Jackson Martinez este beast (in special pentru suturile de la distanta, 4* skills si 4* weak foot).

  6. #1346 SP
    Junior Member Villy's Avatar
    Aceasta este echipa mea. Printre cele mai bune de aici din cate am vazut:

    FC Skillz FIFA 13 Ultimate Team Squad by skillz98 | Futhead

    Urmeaza sa il cumpar pe nani in locul lui gervinho dar mai dureaza.

  7. #1347 SP
    Junior Member goguxxl's Avatar
    E bun de ceva mata? Oricum buna echipa!

  8. #1348 SP
    Junior Member Villy's Avatar
    Quote Originally Posted by goguxxl View Post
    E bun de ceva mata? Oricum buna echipa!
    Mersi Da , este o bestie din punct de vedere al sutului + ca executa binisor loviturile libere ( oricum la mine in echipa cazorla se ocupa cu asta ) . Poti marca goluri lejer de la 30 de metri cu el . Din pacate tu ai o formatie cam aiurea ( in opinia mea ) astfel ti l-as fi recomandat pe Yaya Toure. Este un jucator excelent iar daca il pui CDM adversarii numai au sanse sa treaca de el.

  9. #1349 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Quote Originally Posted by goguxxl View Post
    Ce ziceti de echipa asta : gogo FIFA 13 Ultimate Team Squad | Futhead.
    Ce ziceti sa il cumpar pe juan mata in locul lui suarez?
    Nu are rost sa-l cumperi pe Mata,Suarez se descurca mai bine ca CF,poti sa-l incerci pe Ben Arfa in dreapta,Balotelii in atac...
    Daca cauti mijlocasi mai ieftini,Fellaini sau Ramires sunt foarte buni...Diaby,Cabaye daca nu ai multi coins....
    Pe stanga Assaidi(Liverpool) 5* skills moves,e foarte OP...In rest mi se pare o echipa buna

  10. #1350 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    SERVER | EA SPORTS Football
    Echipa mea si jos la rezerve sunt englezi,joc 1 meci italieni 1 meci englezi!
    Azi am cheltuit 100.000 de coins pe pack-uri si am primit jucatori cam de 15.000 in total din el!In caz ca ati observat a disparut ultimu pack de 30.000 de coins,ei bine acela ma tepuit pe mine,jucatori maxim de 79 nimik care sa merite mai mult de 650 de coins fiecare!
    Mai am acum 75.000 de coins si ma gandesc daca sa il cumpar pe kompany in aparare la englezi sau sa iau pack-uri pt trofeul In form.....opiniii?

  11. #1351 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Quote Originally Posted by Iasmin90 View Post
    SERVER | EA SPORTS Football
    Echipa mea si jos la rezerve sunt englezi,joc 1 meci italieni 1 meci englezi!
    Azi am cheltuit 100.000 de coins pe pack-uri si am primit jucatori cam de 15.000 in total din el!In caz ca ati observat a disparut ultimu pack de 30.000 de coins,ei bine acela ma tepuit pe mine,jucatori maxim de 79 nimik care sa merite mai mult de 650 de coins fiecare!
    Mai am acum 75.000 de coins si ma gandesc daca sa il cumpar pe kompany in aparare la englezi sau sa iau pack-uri pt trofeul In form.....opiniii?
    Nu inteleg de ce folosesti 2 fundasi laterali ca fundasi centrali...Mai bine vinde-i si cumpara-i pe Gamberini,Chiellini,astfel vor avea toti 9 chemistry,si vei avea o aparare beton,plus ca toti au peste 75 pace..
    Daca vrei niste rezerve pe masura la cei 3 din atac,ia-i pe Miccoli,Muriel,CF-Zarate,sunt ieftini si foarte buni,personal i-am incercat si se descurca minunat in atac,am inscris o gramada de goluri,mai ales cu Muriel...
    Despre pack-uri nu stiu ce sa zic,nu ma mai hazardez,ultima oara am deschis vreo 6 premium gold jumbo pack si nu mi-a cazut nimic,chiar nimic special.
    Eu zic sa mai astepti pana apar jucatorii din TOTY in pack-uri,daca tot vrei sa dai bani pe pack-uri,desi nu recomand..

  12. #1352 SP
    Member Iasmin90's Avatar

    Fifa 13

    nu imi trebe rezerve,am englezi pt alt meci,iar de accident foarte mici sanse in 650 de meciuri jucate la UT de 2 ori sau accidentat jucatori!
    Am avut si pe muriel si di natale si pur si simplu nu am putut juca cu ei,folosesc rb pe abate din simplu fapt ca daca ma intalnesc cu cineva cu reus/giovinco sa am o sansa!
    Cand apar in packuri jucatori din team of the year?

  13. #1353 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Maine seara cred ca vor aparea fundasii si portarii in pack-uri...
    Apoi vor aparea mijlocasii,atacantii.....

  14. #1354 SP
    Member ramusg's Avatar
    Formatia la care revin tot timpul dupa ce imi trece dorul de experimente, ma refer la formatia tactica, jucatorii au variat: FIFA Ultimate Team - My Shared Squad | EA SPORTS Football

  15. #1355 SP
    Member Harilip's Avatar
    daca tot se da share la echipa, vin si eu cu ce am mai bun: http://www.ea.com/uk/football/fifa-u...20lrunIGgN:ps3

    @ramusg cum se comporta silva? ma gandeam sa il iau pentru shooting si passing insa imi e greu sa renunt la acel 83 pace a lui Kagawa care il ajuta sa inscrie la fiecare 2-3 meciuri

  16. #1356 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  17. #1357 SP
    Member ramusg's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    daca tot se da share la echipa, vin si eu cu ce am mai bun: SERVER | EA SPORTS Football

    @ramusg cum se comporta silva? ma gandeam sa il iau pentru shooting si passing insa imi e greu sa renunt la acel 83 pace a lui Kagawa care il ajuta sa inscrie la fiecare 2-3 meciuri
    Silva nu mi-a inscris pana acum dar e un pasator excelent si tine bine de mingie, eu joc f mult pe centru , imi place sa driblez in fata careului si sa partund perpendicular, Silva face asta destul de bine dar deocamdata e in probe, vedem daca e sa ramana sau revin si eu la Kagawa pe care il am in club.

  18. #1358 SP
    Member szabi90's Avatar
    Am achizitionat jocul fifa 13 ps vita, iar surpriza , ii in franceza , nu stiti , se poate regla pe alta limba ? Meniul , comentatorii , etc ?

  19. #1359 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Cum ti se pare 4-2-3-1,vreau sa-mi creez o echipa in 4231 dar nu stiu daca e o formatie echilibrata,cu care sa poti construi si sa ai stabilitate in defensiva..

  20. #1360 SP
    Member szabi90's Avatar
    anyone ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 116 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts