Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 116 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 ... LastLast
Results 1,501 to 1,520 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1501 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Poate e varianta in costum de baie

  2. #1502 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Nu s-a rezolvat problema. Am vorbit cu cineva de la ei si au zis ca o sa imi recuperez monezile cam in 15-20 de zile.

  3. #1503 SP
    Member clax_117's Avatar
    daca cineva joaca pe PSN la Pro Clubs, am creat un club "Romania87" .deocamdata suntem doar 2 dar suntem seriosi si vrem sa facem un palmares cat mai bun pt echipa noastra "nationala" . jucam in fiecare seara dupa ora 22 ,cateva ore. asteptam doritori. contractele le discutam pe PSN

  4. #1504 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by clax_117 View Post
    daca cineva joaca pe PSN la Pro Clubs, am creat un club "Romania87" .deocamdata suntem doar 2 dar suntem seriosi si vrem sa facem un palmares cat mai bun pt echipa noastra "nationala" . jucam in fiecare seara dupa ora 22 ,cateva ore. asteptam doritori. contractele le discutam pe PSN
    Daca a-si putea intra la pro clus, a-si juca.
    Dar EA este de c***t.

  5. #1505 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Daca a-si putea intra la pro clus, a-si juca.
    Dar EA este de c***t.

    In rest Hai Romania!

    INFO: Mentenanta
    http://forum.ea.com/uk/posts/list/2256961.page#23314413

  6. #1506 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    M-ai spart ,perfectule.Am gresit si as vrea sa imi cer iertare fata de tine.Nu iti convine cum am scris, nu citi.

  7. #1507 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    @ZeroSkillNoob Nu-s perfect, dar nici chiar asa

    ON:

    Doua intrebari:
    1) Daca un jucator sta doar pe banca de rezerve; dupa un meci ii expira si lui un contract sau doar celor din teren?
    2) Daca o rezerva intra in teren in minutul 80 (nu prea are importanta minutul) pierd un singur contract? (a celui schimbat) sau pierd doua? O data cel inlocuit si inca unul pentru cel nou intrat?

    tks

  8. #1508 SP
    Ω Pira's Avatar
    1. Doar celor din teren.
    2. Pierzi contractele pe ambii.

  9. #1509 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Doar cant intra in teren ii expira contract, chiar daca intra pe parcursul meciului. Pierde contract fiecare jucator care a fost in teren (fie ca de la inceput sau intrat pe parcurs)

  10. #1510 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    1. Cel care este in teren
    2. La amandoi le expira contractul


    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  11. #1511 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    merci baieti!

    App, in Bronze challenge in UT Tournaments, nu reusesc sa ajung in finala, in semifinale ma scot baietii de fiecare data. prima si a doua runda o castig deseori la scor si pe pe urma buf .
    am incercat cu 2 echipe , am una de brazilieni si una de nemti...nu iese nimic pana la capat. 100% chem si 63 rating. e spre maxim la Bronze banuiesc.

    PS: inca ceva, am aplicat un card de shooting pe un striker la un meci si intradevar avea shooting rate mult mai bun insa la al doilea meci a revenit la default...se pare ca acel card se aplica pt o singura partida..?

  12. #1512 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Da. Cardurile de boosting sunt valabile un singur meci. Mai mult.. poti aplica la un jucator un singur card de boosting odata.

  13. #1513 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    patesc ceva tare ciudat in ultimul timp. adversarul mereu are echipa cotata la mai multe stele ca a mea in seasons. eu stiu ca ambii jucatori ar trebui sa avem echipe de acelasi numar de stele. ati mai patit si voi asa? scriptul e super infect in cazul asta. nu cred ca din ultimele 20 de goluri primite sa fi fost 5 cat de cat mai normale. **** EA.

  14. #1514 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Mi se intampla si mie sa primesc goluri ciudate,goluri din cornere,goluri in minutul 90,adversarul inscrie la prima ocazie in timp ce eu ratez din orice pozitie,portarul meu respinge mingea in mod inexplicabil de pe linia portii in poarta,suturi din marginea careului in proprii coechipieri cand mingea se ducea mai mult ca sigur in poarta,jucatorii se lovesc unul de altul..si as putea sa mai continui,toate astea fac parte din FIFA 13...
    Si totusi inca il mai jucam,cu toate ca FIFA 12 pare mai ok decat 13,trebuie sa te obisnuiesti,deja ma amuza astfel de bug-uri...

  15. #1515 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Se plâng multi de min 90 si 45 inclusiv eu. Dar asta e, distracția e mare și așa


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #1516 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    patesc ceva tare ciudat in ultimul timp. adversarul mereu are echipa cotata la mai multe stele ca a mea in seasons. eu stiu ca ambii jucatori ar trebui sa avem echipe de acelasi numar de stele. ati mai patit si voi asa? scriptul e super infect in cazul asta. nu cred ca din ultimele 20 de goluri primite sa fi fost 5 cat de cat mai normale. **** EA.
    Ai setat la matchmakin settings sa pici exact cu acelasi nr de stele? Jocul iti cauta un numar de stele similar cu al tau, nu acelasi.

  17. #1517 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    patesc ceva tare ciudat in ultimul timp. adversarul mereu are echipa cotata la mai multe stele ca a mea in seasons. eu stiu ca ambii jucatori ar trebui sa avem echipe de acelasi numar de stele. ati mai patit si voi asa? scriptul e super infect in cazul asta. nu cred ca din ultimele 20 de goluri primite sa fi fost 5 cat de cat mai normale. **** EA.
    Se poate scadea numarul de stele al unei echipe introducand jucatori mai slabi in teren,de ex: daca faci asa cu real poti sa intalnesti si echipe ca chelsea sau atletico madrid,borussia sau ai umblat la matchmaking settings,de fapt chestia cu stelele este overallul atacului,mijlocului si defensivei,eu jucand cu real introducand jucatorii cei mai buni intalnesc doar barcelona,bayern si manchester city,nu vorbesc din filme,in 12 jucam in cupa cu HAMBURGER SV si vedeam ca unii din fostii adversari intalneau real in mansele anterioare,ei avand tot o echipa de 4 stele ca mine,se poate sa fie si o eroare,in 13 totul este posibil...

  18. #1518 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu ci City intalneam in 70% din cazuri REAL, 5% Barca si restul Bayern, Juve, United.

  19. #1519 SP
    Junior Member ignatel's Avatar
    fratilor la mine de vreo cateva zile se blocheaza consola cand intru in single player seasons imi merge oricare alt mod numai asta nu stie cineva ce ar trebui sa fac?

  20. #1520 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ai jocul original? cu update-urile la zi?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 116 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts