Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 141 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 ... LastLast
Results 1,161 to 1,180 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #1161 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    We all did. See ya tomorrow.

  2. #1162 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  3. #1163 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Nu cred ca e de la tine, e rupt rau...eu am cedat psihic
    Ati mancat bataie si dati vina pe lag.

  4. #1164 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Pai daca am lipsit ....se vede....

  5. #1165 SP
    Member Dante's Avatar
    nu merge bine pe live? ca pe psn mi se pare ca merge aproape impecabil

  6. #1166 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    merge perfect

  7. #1167 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Ati mancat bataie si dati vina pe lag.
    Daca dai de americani o sa te convingi singur.

  8. #1168 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    nu merge bine pe live? ca pe psn mi se pare ca merge aproape impecabil
    Impecabil,cred ca nu jucam acelasi joc.Numai eri seara m-a scos de pe server de vreo 5 ori.Da, odata inceputa partida jocul merge perfect nu am ce zice,dar intre partide...sistemul de party si transferul hoast-ului e jalnic,tot timpul se deconecteaza.

  9. #1169 SP
    Member Dante's Avatar
    pai da, la gameplay ma refeream. e adevarat ca sunt ceva probleme inainte de a intra in meci dar poate mai scot astia un patch ceva. se mai si blocheaza cateodata. ma refeream ca merge destul de cursiv meciul. cu siguranta jucam acelasi joc ca te-am vazut de cateva ori ieri . din pacate am iesit din FFA ca ma ia capul de la modul asta, mi se pare prea haotic

  10. #1170 SP
    Junior Member Soop's Avatar
    Salut,a trecut ceva timp de cand nu am mai postat pe aici.Am si eu o intrebare,sper ca nu s-a vorbit mai in spate despre ea iar in caz ca da imi cer scuze anticipat.Stie cineva daca iti poti schimba nick-ul atunci cand joci on-line si daca da cum anume?Eu am jucat toate COD-urile pe mp dar pe pc,acesta fiind primul pe consola si ma tot chinui sa-mi schimb nick-ul.Am observat ca unii jucatori au clan-taguri sau alte minunatii in fata de aici banuind ca se poate...
    Cheers...

  11. #1171 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Doar clan tag poti pune de la level 5 parca. Sa schimbi psn id/gamertag, nu poti.

  12. #1172 SP
    Member Dante's Avatar
    pai poti sa-ti pui clan tag de maxim 4 caractere de la un anumit rang . 6 sau 8 daca nu ma insel. dar nick-ul nu-l poti schimba pt ca acel nick este id tau de psn

  13. #1173 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Quote Originally Posted by Soop View Post
    Salut,a trecut ceva timp de cand nu am mai postat pe aici.Am si eu o intrebare,sper ca nu s-a vorbit mai in spate despre ea iar in caz ca da imi cer scuze anticipat.Stie cineva daca iti poti schimba nick-ul atunci cand joci on-line si daca da cum anume?Eu am jucat toate COD-urile pe mp dar pe pc,acesta fiind primul pe consola si ma tot chinui sa-mi schimb nick-ul.Am observat ca unii jucatori au clan-taguri sau alte minunatii in fata de aici banuind ca se poate...
    Cheers...
    Nick-ul(gamertag) il poti schimba doar daca platesti...clantag la lvl 6-7...din 4 litere la inceput in paranteza patrata.....
    ps..Sorry...credeam ca e pe xbox360

  14. #1174 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Colosala misiunea aia care incepe pe sub apa...pot sa spun ca pana la acea misiune mi s-a parut asa si-asa insa de cand am inceput-o pe aia si pana acum (sunt la misiunea cu salvarea americii) totul parca e altceva...nu am mai simtit de mult asa ceva la un joc...intr-adevar simteam ca fac parte din acea echipa de elita. Minunat

  15. #1175 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    cine doreste sa joace Special Ops ?! add: ineedmoney93
    p.s. PS3

  16. #1176 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Am jucat si rejucat aseara, cred ca 4-5 ore, Spec-Ops / Hidden. Superb.
    Attached Images Attached Images sniper.jpg

  17. #1177 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...care-i faza cu acel cod de pe spatele manualului? Ce primești dacă-l bagi?

    Eu am tot căutat unde să-l bag pe infinityward.com, dar de fiecare dată c�nd vreau să fac ceva mă dă afară de pe site iar c�nd vreau să re-intru primesc:

    The login details you provided were invalid. Please try again.
    ...datele fiind aceleași. Ce oameni.

  18. #1178 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nu ai unde sa il bagi momentan.

    LE: Au ceva la site. Mai devreme am intrat, acum nu mai merge. Posibil sa fie update, posibil sa dea drumul la VIP acces. Incercam mai tarziu.
    Attached Images Attached Images buf.jpg

  19. #1179 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Stie cineva daca exista posibilitatea sa scoti de tot scope-ul de pe M21 in multiplayer? Va rog nu gasesc pe net nicaieri informatia.

  20. #1180 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Am jucat si eu pe Multy. Am level 11

    O faza amuzanta: Mai erau 15 secunde de joc si dau Care Package. Dupa 5 secunde iau si Predator Missle. Ma omoaraunul si nu mai apuc sa dau Predator. Faza amuzanta e ca in Care Package era Pave Low

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 141 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts