Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 141 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 ... LastLast
Results 1,981 to 2,000 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #1981 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    a fost super tare asta seara. am ras sa mor. cel mai tare meci a fost ala pe karachi cand i-am prins pe toti la C. nu mai puteau sa iasa de acolo. a fost ca pe vremea lui Stefan cel Mare...

  2. #1982 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Caterinca maxima astazi in party. Am dat un meci de 6v6 dominotion din care noi 6 din party jucam doar cu cutzitele. S-a ajuns in situatia ca tineam saracii oameni blocati la o baza si nu puteau iesi de acolo. Cred ca inebuneau de nervi oamenii, nu imi pot imagina sa joc versus 6 cutzitari nebuni.

  3. #1983 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    wickyz, nebuni e putin spus......pacat ca nu merge tactica pe toate hartile.

  4. #1984 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Cand mai jucati knife mode?

  5. #1985 SP
    Member Vami's Avatar
    ma bag si eu la knife mode dar 1st sa imi vina jocul ca discul asta vechi mi s-a spart

  6. #1986 SP
    Junior Member henak's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Cand mai jucati knife mode?
    Sper ca diseara.
    Ar mai interesant sa alergam toti cu careul in mana sa nu ne poata lua cu arma.

    Superb ar fi un Ground War si sa ne bagam toti clan taguri RO sau DM-C

  7. #1987 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    poate ne baneaza IW dupa aia. am vazut ca daca mergi cu spatele cand vine unul cu careul in mana, tragi cu ump-ul in timpul asta, ai sanse sa scapi.

  8. #1988 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    poate ne baneaza IW dupa aia. am vazut ca daca mergi cu spatele cand vine unul cu careul in mana, tragi cu ump-ul in timpul asta, ai sanse sa scapi.
    Cele mai mari sanse le ai daca te pui pe burta imediat. Tactical layout la butoane te ajuta foarte mult.

  9. #1989 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Ne adunam pe la 3 la o "cutitareala"?

  10. #1990 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Zic si eu clasele mele: (mi-e foarte drag sa o fac)

    Killsteak Paradise
    Acr w. FMJ
    RPG-7
    Claymore
    Stunt
    Scavenger Pro
    Hardline
    Commando Pro
    Descption: Acesta este customul de ACR. Atashment-ul de pe arma e variabil.


    FFA Freak
    Scar w. Silencer
    Magnum Akimbo
    Tactical Insertion
    Stunt
    Scavenger Pro
    Cold-Blooded Pro
    Last Stand Pro
    Descption: Acesta este (dupa parerea mea) cel mai bun custom de FFA. Equipment-ul e variabil. Si arma se poate schimba. Conditia este sa aiba damage mare. OBLIGATORIU silencer.


    M16 Hap3nis
    M16 w. Red Dot sau Holographic
    Any Launcher
    Claymore
    Stunt
    Scavenger Pro
    Stopping Power
    Commando Pro
    Descption: ...


    Random Bullsh!t
    Ak-47 w. FMJ sau Noob Tube
    Any Launcher
    Claymore
    Stunt
    Scavenger Pro
    Any Perk 2
    Commando Pro
    Descption: Acest custom este 100% variabil.


    I'm a cheater
    UMP45 w. Silencer
    Spas 12 w. Grip
    Tactical Insertion
    Stunt
    Marathon
    Stopping Power
    Commando Pro
    Descption: Ne-bu-ni-e.


    Random Bullsh!t 2
    Mini Uzi Akimbo
    Magnum Akimbo
    Semtex
    Stunt
    Marathon
    Lightweight
    Steady Aim
    Descption: Custom 200% variabil. Nota: Cu acest custom am facut cal mai mare killstreak al meu (30) pe Westerland. Fara nuke...


    Big S
    Intervention w. FMJ sau Extended Mags
    PP2000 Silencer
    Claymore
    Smoke
    Sleight of Hand PRO
    Stopping Power
    Stedy Aim
    Descption: Acest custom este oarecum variabil. 1st weapon ramane mereu un sniper. Claymore nu se schimba. De ex. acum este pus pentru quickscope.

    Nu ii inteleg pe cei care folosesc Slaight of Hand pe altceva in afara de un LMG sau Sniper.
    La Sniper ma intereseaza Pro-ul lui Sleight of Hand.

  11. #1991 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Ce nume caraghioase au clasele voastre , "Big S", "Random Bull**** " lol.Eu folosesc cel mai des :

    SCAR-H / Grenade Launcher
    SPAS 12 / Grip
    Claymore
    Flash
    Scavenger Pro
    Danger Close
    Commando Pro

    si

    P90 / Akimbo
    SPAS-12 / Grip
    Frag
    Flash
    Marathon
    Lightweight
    Commando Pro

  12. #1992 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    Nu ii inteleg pe cei care folosesc Slaight of Hand pe altceva in afara de un LMG sau Sniper
    Eu personal doar pe Sniper folosesc SoH Pro. La LMG prefer Bling cu Grip + Silencer/FMJ.

    Prestigeul asta mi-am schimbat denumirile in ceva mai interesant. Am: Testing 123, Rushin' Roulete, Ye Old Assault, Chaos, Summer of S.A.M, Dead Silence, Ghillie in the Mist, Creampie Surprise si Hide and Seek.

    Cateva clase noi cu care am avut mult succes sunt:

    Rushin' Roulete

    UMP .45 w/ Silencer
    G18 w/ Akimbo
    Semtex
    Flash
    Marathon Pro
    Stopping Power Pro
    Ninja Pro (nu prea simt lipsa la Steady Aim chiar daca inainte numai cu el jucam)

    Ye Old Assault

    M16A4 w/ Silencer + Holographic
    G18 w/ Akimbo + Silencer (absolut mortale armele, au reculul pe verticala redus o groaza cu Silencerul)
    Claymore
    Flash
    Bling Pro
    Stopping Power Pro
    Ninja Pro

  13. #1993 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    andrei1 - Imi plac numele "dragalase"

    Wickyz - Foloseste mai bine stunt. Are animatia mai rapida si e lafel sau chiar mai folositor.

    Daca vreti sa faceti multe kill-uri jucati FFA. Daca vreti distractie la greu jucati Capture the Flag. 10 minute de killareala.

  14. #1994 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Pana acum numai cu stun am jucat. Am inceput sa folosesc recent Flashul care imi place mai mult pentru ca orbeste pe o raza mai mare. Stun Grenade e super bun in hartile cu CQB, o dai in o camarutza. Dar Flash orbeste pe o raza de vreo 4 ori mai mare. Nuj, nu le folosesc atat de des. Prefer sa ii dau un glont in cap decat o grenada. Asa ca le pastrez pe astea mai mult pentru situatii de 1 vs 3 sau 1 vs 4 cand ii obesc pe toti pentru o perioada lunga. Dar cel mai des le folosesc pentru a ma retrage.

    Am jucat Capture the Flag doar intre romani pe meciuri private. Super faine jocurile. Pe jocuri publice nuj, parca tot Domination e baza

  15. #1995 SP
    Junior Member henak's Avatar
    Cand dai prestige nu trebuia sa ti se mai deschida inca o clasa? Am dat prestige a 2-a oara si tot 6 clase am.

  16. #1996 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Doar la prestige-urile impare.
    Eu am prestige 3. 7 clase. Nu imi trebuie mai mult.

  17. #1997 SP
    Member justamodel's Avatar
    Au bagat patch nou si au reparat lagul, dar acum au dereglat sistemul de autobalance de la inceputul meciului, am jucat domination de 12, 7vs4.....

  18. #1998 SP
    Member taz@'s Avatar

  19. #1999 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    Doar la prestige-urile impare.
    Eu am prestige 3. 7 clase. Nu imi trebuie mai mult.
    Inca 10 nivele si ajung la 10 clase Parerea mea e ca trebuiau sa adauge ceva in plus pentru prestige 10. Primesti al 10lea slot la prestige 9 asa ca nu prea vad motiv sa merg la 10, emblema e nasoala, nu imi da nimic in plus. Macar un camo in plus la pusti sau macar sa iti dea o arma nou. Sa fie ea si ceva gen F2000 sau chiar F2000. Adica o arma proasta. Sau Dragunovul! Adica un WA2000 cu alt skin si alt sunet, same stats! Ceva ar trebui sa fi fost acolo, bine, desigur daca dadeau F2000 si cineva de nivel 38 fara prestige murea de la un F2000 incepea sa urle ca din gura de peste ca el nu avea F2000, ca el se lasa de joc, ca e un avantaj incorect pentru ca el cu a lui 15 ore played nu are F2000 si ca cineva cu 20 de zile played are F2000!



    EF TWO THOUSAND!!!



    ---------- Post added 25-01-2010 at 01:02 PM ----------

    Foarte multa lume de pe intrawebs sustine ca daca nu dai Prestige deloc te baga in alt grup de matchmaking. Pici numai cu jucatori de nivel mai mic, adica de nivelul tau. Suna interesant. Ce care nu ati dat prestige cum vi se pare? Eu personal daca ma bag singur la un joc cam cel mai mic level e prestige 3.

  20. #2000 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    La mine au prestige 2-3 si 10. Rar celelalte. Emblema de la prestige 9 e cea mai frumoasa,cool,misto,bestiala, etc...

    Cine mai crede ca Fall arata oribil pe majoritatea armelor? Urban FTW!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 141 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts