Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 105 of 144 FirstFirst ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 ... LastLast
Results 2,081 to 2,100 of 2864

Thread: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #2081 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Eu mai am 2 daily challenge de facut. care le fac in seara asta. Cel mai mult la el m-a enervat luminile alea de la politie. Always online ca intra aia in tine in curse si ca nu e asa customizabil. Plus soundtrack-ul mi s-a parut destul de slab.

    Sent from my SM-G531F using Tapatalk

  2. #2082 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar



    39. Hitman: Absolution 100% [P] 3/10


    Ma asteptam sa fie mai greu. Hard mode e putin mai enervant pe alocuri dar e bine ca nu exista trofeu pentru purist. In rest partile online pe care le-am evitat initial, sunt cele mai usoare. Mi-a placut jocul, e fun si mi se pare destul de bine facut. Abia astept urmatorul.
    Attached Images Attached Images 1l9e6210.png

  3. #2083 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    a aparut pe ps4? remaster? sau pe ps3 l-ai terminat? chiar vreau sa ma apuc si eu dar astept remaster-ul ca stiu ca iese asta si heavy rain, pachet gen
    A mea frumoasa PS3

  4. #2084 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar


    + Fallout 4 - {P} 100%.
    Un joc absolut superb care iti creaza dependenta.
    Attached Images Attached Images 20151129123001.jpg

  5. #2085 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar


    + Star Wars Battlefront - {P} 100% - Probabil ce mai buna experienta multiplayer din ultimii ani. Jocul merge flawless in toate modurile de jc, este bine balansat iar grafic nu mai zic, este demential. Desi nu aveam sperante prea mari dupa BF4 si Hardline care totusi au devenit jocuri foarte bune in timp dupa patch-uri, de data asta trebuie sa le dau nota zece celor de la Dice. Si sa le trag cateva injuraturi baietilor care au gandit trofeele, este una dintre cele mai grele platine care le-am obitnut. Jocul merita din plin pentru fani si pentru cei care vor sa joace un joc MP bun care merge impecabil. Acum astept cu nerabdare DLC-urile si sper sa continue seria asta si in viitor.
    Attached Images Attached Images 20151201001417.jpg

  6. #2086 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Update:

    1# Infamous Second Son [P] grafica buna, gameplay fun, simplu de platinat
    2# Diablo III: Reaper of Souls [P] superb, platinat fara sa urmaresc asta, mai joc din cand in cand, dar nu se compara cu D2
    3# Assassin`s Creed Unity [P] poveste ok, glitchuit, din cauza asta a fost cea mai grea platina dintre toate
    4# The order 1886 [P] nu am urmarit platina, a venit natural, grafica buna, scurt
    5# Borderlands 2 [P] joc super amuzant, cand e jucat cu prietenii in 4, altminteri e grind
    6# Batman Arkham Knight [P] superb, grafica buna, gameplay addictive, printre cele mai bune jocuri Batman
    7# Witcher 3: The wild hunt [P] cel mai bun RPG jucat pe PS4, complex, detaliat, nu e de ratat
    8# Infamous First Light [P] un DLC mai lung al lui Second Son.
    9# Sniper Elite III [P] cel mai bun joc sniper jucat, nu m-am saturat de bullet camera, amuzant in co-op
    10# FarCry 4 [P] daca e jucat in single, la un moment dat devine plictisitor, cu aceleasi side-uri over and over and over....
    11# Alien Isolation [P] cel mai bun joc Alien ever. A surprins perfect atmosfera din primul film Alien, si nivelele sunt foarte fidel facute, seamana extraordinar cu Nostromo din film.
    12# Until Dawn [P] Un joc pe gustul meu, atmosfera este extraordinar facuta, te tine in tensiune tot jocul. Parca prima parte a fost insa mai buna decat a doua parte.
    13# Shadow of Mordor GOTY [P] foarte fun, nu m-am putut satura de a converti orci pentru a lupta de partea mea. Poveste a fost putin slabuta, dar gameplay-ul este foarte bun.

  7. #2087 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    UPDATE:


    +Destiny - 100%[P] (3/10) Become Legend!!! - Taken King Dlc terminat.Year 2 a venit cu multe lucruri noi pentru prima luna , dar apoi te trezesti ca nu ai ce face in afara de trials of osiris si raid pe hard , pentru ca ofc nimeni nu vrea pe normal Ultimul trofeu care lipsea era touch of malice quest , dar aveam asa o lene sa culeg fragmentele Pot spune ca sunt foarte bucuros ca in yr 2 Bad Juju chiar e o arma foarte buna woop .Desi au promis ca RNG va fi mai bun , dupa 600 de ore in joc ultima rng primara care o vreau de cand am inceput jocul in iunie este Red Death si nimic , WHYYY???Saptamana asta am avut 11 exotice primare si nimic + in ultima luna am avut peste 30 , **** u RNJEsus...Raid -ul este f cool , dar foarte simplu aia stau acolo , tu acolo , tragi acolo , desi fun , vroiam si eu nenea sa vorbeasca nu roarr Din armele noi exotice Jade Rabbit e preferata mea pew pew PEW Abia astept patch -ul de luna asta cu marele nerf la shotguns , manh asa zic eu , eu tot sper , sunt satul de slide shotgun si desi au scot shot package tot mori de la 5m+ fml... Cum am spus un nou expansion bun , dar nu merita 40$ daca nu ai multi amici sau un clan sa joci frecvent Aaaa si sa nu uitam hail SUNBREAKER Titan 8 ciocane OP FTW!!!

    Attached Images Attached Images 52l0407ab.png

  8. #2088 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Desi au promis ca RNG va fi mai bun , dupa 600 de ore in joc ultima rng primara care o vreau de cand am inceput jocul in iunie este Red Death si nimic , WHYYY???Saptamana asta am avut 11 exotice primare si nimic + in ultima luna am avut peste 30 , **** u RNJEsus...
    Red Death si Bad Juju nu pica din engrame exotice (Don't ask me why, Bungie logic). Trebuie sa cumperi versiunea upgradata cu markuri de la Exotic Weapon Kiosk din Tower. Daca nu ai avut arma in Year 1 atunci singura modalitate de a face rost de ea este de la Xur, cand vinde Legacy Primary Weapon Exotic Engram.

  9. #2089 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Ba pica , am primit 4 bad juju din primare exotice si un amic a primit 2 red death saptamana trecuta Am inteles ca pica f greu daca nu o ai deja , daca ai deja arma pica f des , daca nu te rogi la rnJesus

  10. #2090 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Iti zic eu, o sa ti-o dea dupa patch-ul de nerfat pulse rifles

  11. #2091 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Stiu din pacate

  12. #2092 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post


    + Star Wars Battlefront - {P} 100% - Probabil ce mai buna experienta multiplayer din ultimii ani. Jocul merge flawless in toate modurile de jc, este bine balansat iar grafic nu mai zic, este demential. Desi nu aveam sperante prea mari dupa BF4 si Hardline care totusi au devenit jocuri foarte bune in timp dupa patch-uri, de data asta trebuie sa le dau nota zece celor de la Dice. Si sa le trag cateva injuraturi baietilor care au gandit trofeele, este una dintre cele mai grele platine care le-am obitnut. Jocul merita din plin pentru fani si pentru cei care vor sa joace un joc MP bun care merge impecabil. Acum astept cu nerabdare DLC-urile si sper sa continue seria asta si in viitor.


    La prima vedere par usoare ...am deabia 40%, insa dupa ce l-am jucat aia cu sa fii primul loc ca puncte si trofeele de misiuni pe master mi se par cele mai grele, inca nu am reusit sa le fac.

  13. #2093 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar


    Update:
    #33. Tales from the Borderlands - 100% [P] (1/10)
    #34. The Wolf Among Us (PS3) - 100% [P] (1/10)
    #35. Assassin's Creed Rogue - 100% [P] (4/10) - Singurul AC pe care nu-l jucasem. Mi-a lasat o impresie buna, iar platina necesita doar rabdare. Recomand!
    Attached Images Attached Images 1l83e12d.png tales-borderlands-platinum.png wolf-among-us-platinum.png

  14. #2094 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    dupe zeci de ore de chin si nervi.....


    Bloodborne [P] 100%

  15. #2095 SP
    Senior Member Danny's Avatar

    #7 PS4: The Order 1886 - (2/10) URASC black border-urile alea. Stiam ca sunt acolo dar 80% din joc ma uitam numai jos si sus la ele. Nici la filme nu ma pot uita daca are black borders. Grafica e foarte buna mai putin film grain-ul, era frumos daca mergea selectat on/off (parca in Resident Evil 5 aveai o optiunea de on/off). Voice acting de nota 10, mai ales cine il interpreteaza pe Lafayette. Ma enervat la maxim unde se petrece actiunea. Cate un AI la ani distanta si atunci toti la gramada. Foarte putine locuri unde e cate 1-2.


  16. #2096 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    King's Quest 100% imi lua cam 3 ore insa am ratat un trofeu si a trebuit sa il mai joc odata
    destul de amuzant jocul cu niste puzzle-uri interesante.

  17. #2097 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Color Guardians [P]

  18. #2098 SP
    Member b615dub's Avatar
    #61 Mad Max (5/10) - 100%, In sfarsit am reusit sa fac platina,am crezut ca nu mai ajung la ea Jocul are o poveste destul de interesanta dar pacat ca la sfarsit se termina asa brusc, merita un boss/race fight ceva mai interesant. Grafica e chiar super tare in special exploziile foarte bine realizate, design-ul masiniilor foarte bun, sunetul motoarelor excelent dar din pacate controlul lor este sub orice critica. Jocul prezinta destule parti nasoale. In primul rand sacadeaza ingrozitor la viteze mari ale masinii sau in batalii mai de amploare, bug-uri destul de numeroase, si sa nu mai zic de acei stalpi de electricitate in care intrii cu toata forta in ei, nu se rup si te mai da in spate cativa metrii. Upgradurile masinii sunt degeaba, inafara de cele pentru arme care chiar se vad, cica pun roti pentru % grip mai bun pe nisip si cand ma abat um pic de la drum scade viteza in draci. Death Race-urile super ok dupa ce deblochezi toti Archangels

    Dar cel putin nu am intampinat glitchuri la trofee mai ales la partea cu 191 de locatii.

    Attached Images Attached Images 1ld10ba1.png

  19. #2099 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Update:
    • The Evil Within: 1735/1735
    Lista:
    Attached Images Attached Images 20151213144211.jpg screen-shot-12-13-15-02.36-pm.jpg

  20. #2100 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar


    + Game of Thrones (Season 1) - {P} 100%
    + Tales from the Borderlands - {P} 100%
    Doua jocuri foarte bune din punct de vedere al povesti, mi-au placut enorm. Din pct de vedere tehnic, Game of Thrones e cam meh, merita doar pt poveste. In schimb in Borderlands se pupa tot, de la stilul grafic si pana la felul in care este facuta povestea si personajele.
    Attached Images Attached Images 20151203015948.jpg 20151213235959.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 105 of 144 FirstFirst ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 ... LastLast

Similar Threads

  1. Trophy Boosting By k1du in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 541 Last Post: 16-06-2015, 09:56
  2. 100% Completionists Thread (PC) By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 31-07-2013, 02:27
  3. Trophy By killlemalll3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 464 Last Post: 12-06-2013, 23:38
  4. Ajutor MC: L.A Trophy By morea2love in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 06-01-2010, 22:13
  5. Far Cry 2 Achivements By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 17-09-2008, 14:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts