Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 103 of 145 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 ... LastLast
Results 2,041 to 2,060 of 2881

Thread: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #2041 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Bravo man , abia astept sa il joc si eu.Am inteles ca stealth foarte bun si intensitatea cand este aproape nea caciula

  2. #2042 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Da, este n stealth reusit. Recomand vizionarea filmului inainte de inceperea jocului, pentru un refresh asupra actiunii. Ajuta mult si la a vedea jocul altfel, pentru mine faptul ca am revazut filmul din nou m-a facut sa imi placa jocul la nebunie.

    ---------- Post added 26-10-2015 at 15:28 ----------

    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Da, este n stealth reusit. Recomand vizionarea filmului inainte de inceperea jocului, pentru un refresh asupra actiunii. Ajuta mult si la a vedea jocul altfel, pentru mine faptul ca am revazut filmul din nou m-a facut sa imi placa jocul la nebunie.
    "revazut filmul din nou"....

  3. #2043 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by NECROSMOKE View Post
    Buna. numai vreau sa intreb, bogdanleica este ps id-ul tau?
    da. bogdanleica

  4. #2044 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar


    37. Uncharted 3 Drake's Deception Remastered 90% [P] (4.5/10)
    O idee mai greut decat 2 cand vine vorba de anumite trofee pentru arme. De fapt nu atat greu cat putin mai mult time consuming, fiindca multe dintre armele pentru trofee nu le primesti dupa ce termini Curshing mode, si trebuie sa dai reload la vreo cateva capitole. In rest, same old

    Si gata cu seria pe ambele generatii. Pana in primavara pauza de la Uncharted. Sa vedem ce zice Syndicate.
    Attached Images Attached Images 1l1c3365.png

  5. #2045 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    God of war 3 PS3 [P]
    Hitman - Absolution PS3 [P]
    Sound Shapes PS3 [P]
    Sound Shapes PS4 - Europa [P - 100%]
    Sound Shapes PS4 - America [P - 100%]


    acuma trebuie sa fac rost de un ps vita,sa dau sincronizare la sound shape sa mai iau o platina.

  6. #2046 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    da. bogdanleica
    Ai multe jocuri care ai facut pkatina dupa 7 ani si 3 sau 4 luni. Exemplu: Fifa 14, Uncharted 3. Astea au aprut in 2013 si in 2011. Pana 2015 este 2 sau 4 ani. Tu faci hack la trofee? Ai grija, ca daca SONY afla, te baneaza.

  7. #2047 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by NECROSMOKE View Post
    Ai multe jocuri care ai facut pkatina dupa 7 ani si 3 sau 4 luni. Exemplu: Fifa 14, Uncharted 3. Astea au aprut in 2013 si in 2011. Pana 2015 este 2 sau 4 ani. Tu faci hack la trofee? Ai grija, ca daca SONY afla, te baneaza.


    sunt 2 sau 4 ani


    dar in esenta e interesant ce zice omul, desi nu stiu daca nu cumva e posibil urmatorul scenariu. ai avut consola offline un an de zile, si cu o data setata pe ea care nu era data reala. joci, inregistrezi trofee, si abia peste cativa ani te sincronizezi cu serverul.
    Attached Images Attached Images sdsd.png

  8. #2048 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    @raducu ai dreptate , am un amic care nu face hack si a patit asa.

  9. #2049 SP
    Member AzFaust's Avatar
    ^ orice este posibil, dar totusi, @leicabogdan cum de ai deja platina la GTA V cand tu ai zis ca abia o sa te apuci de el?
    fiecare isi face platina cum vrea el, sunt doar curios cum ai reusit asa repede? eu am jucat 3 luni+ la el

  10. #2050 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    alea sunt hackuite de pe ps3 (sunt cateva, cele cu 7 ani+). ce e facut platina de mine pe bune a fost postat aicea



    si da, doar ce m-am apucat de GTA 5 dar pe ps4, iar pe ps3 nu iil mai am, deaia am vrut sa am platina la el, chiar si hackuita

    si apropo cum fac la GTA Online sa fac sesiune privata gen. ca tot ma baga pe public si nu pot sa fac nimica, ca tot vine cate unu si ma omoara cand fac misiuni pe acolo. acu 2 zile eram in joc si m-a sunat cineva, cat am vorbit eu la telefon, a venit unul si mi-a pus bomba pe masina si m-a omorat )

  11. #2051 SP
    Member AzFaust's Avatar
    daca imi aduc aminte bine, dupa ce esti in singleplayer, poti sa alegi 'play gta online solo' sau 'invite only'

  12. #2052 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    alea sunt hackuite de pe ps3 (sunt cateva, cele cu 7 ani+). ce e facut platina de mine pe bune a fost postat aicea



    si da, doar ce m-am apucat de GTA 5 dar pe ps4, iar pe ps3 nu iil mai am, deaia am vrut sa am platina la el, chiar si hackuita
    Aww man, why u do dis?

    Este ca si cum te pozezi langa un Ferrari parcat si te lauzi pe FB ca e masina ta...

  13. #2053 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar



    in alta ordine de idei. care are nevoie sa boosteze trofeele de online la mortal kombat 9? PS3

  14. #2054 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Resonance of Fate - 100% [P]

    Sa incep cu: am primit 'game over' de vreo 40 ori , asta pana am crescut putin in 'level' . Dificultatea este bine proportionata si in unele lupte trebuie sa te gandesti putin cum te misti, ca sa nu cazi prada inamicilor. Mi-a placut totul la el, lumea, sistemul de lupta, protagonistii, povestea. Cine este iubitor de JRPG nu trebuie sa il rateze. Am jucat la el 109h

    Attached Images Attached Images url.png tyuu.jpg f1.jpg

  15. #2055 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    #1 PS Vita: Ratchet and Clank - (4/10)
    #2 PS Vita: Ratchet and Clank 2 - (5/10)
    #3 PS Vita: Ratchet and Clank 3 - (2/10)
    #4 PS Vita: Tearaway - (2/10)
    #5 PS4: Tales From The Borderlands - (1/10)

    Cum sunt un mare fan Borderlands, nu puteam sa fac o saritura peste acesta. Nu am jucat The Walking Dead dar cu siguranta am sa-l incerc. TFTB mi-a placut din toate punctele de vedere, unele momente au fost fenomenale.


    Nota: 10/10!!!!

    P.S: Prima platina pe PS4.
    Attached Images Attached Images a4c56d83cabcea0a2356d9ab84d71b2895068ea0.png

  16. #2056 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    the walking dead e frumos si ala, si platina o iei cand termini jocul nu trebuie sa faci nimic special eu caut acuma sezonul 2, dar nu l-am gasit pe la noi, o sa ramana sa il comand din afara

  17. #2057 SP
    Member Mousey's Avatar
    Gabuscus01's PSN Profile - PSNProfiles.com

    #1 PS4: Bloodborne 100% 4.5/10 (pe de-o parte ușor, că nu trebuie să te abați prea mult de la poveste ca să pescuiești toate trofeele, pe de altă parte greu, pentru că Bloodborne)
    #2 PS4: Batman: Arkham Knight 74% 3.5/10 (AR challenges cu Batmobile, no more pls)

    De câteva luni lucrez la TLOU: Remastered, mai am trofeele de multiplayer. MGS V e groaznic la capitolul fast-travel, nu prea mi se arată sa fac o sută de side ops cu același obiectiv.

  18. #2058 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    alea sunt hackuite de pe ps3 (sunt cateva, cele cu 7 ani+). ce e facut platina de mine pe bune a fost postat aicea



    si da, doar ce m-am apucat de GTA 5 dar pe ps4, iar pe ps3 nu iil mai am, deaia am vrut sa am platina la el, chiar si hackuita

    si apropo cum fac la GTA Online sa fac sesiune privata gen. ca tot ma baga pe public si nu pot sa fac nimica, ca tot vine cate unu si ma omoara cand fac misiuni pe acolo. acu 2 zile eram in joc si m-a sunat cineva, cat am vorbit eu la telefon, a venit unul si mi-a pus bomba pe masina si m-a omorat )
    Dar sti ca dupa un timp o sa primesti BAN de la SONY, pentru ca ai hacked platinums. De ce nu joci cinstit? Dar treaba ta.

  19. #2059 SP
    Senior Member Danny's Avatar

    100% & Platinum Completionists Thread

    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    the walking dead e frumos si ala, si platina o iei cand termini jocul nu trebuie sa faci nimic special eu caut acuma sezonul 2, dar nu l-am gasit pe la noi, o sa ramana sa il comand din afara
    Nu e vorba de vreun efort, TFTB l-am jucat pentru ca indragesc seria. Fac platinum doar pentru ca imi plac acele "extra challenge-uri" si asa joc cat mai mult jocul respectiv.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #2060 SP
    Member broco's Avatar
    Great job Broco.
    Attached Images Attached Images screenshot_2015-10-29-22-54-03.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 103 of 145 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 ... LastLast

Similar Threads

  1. Trophy Boosting By k1du in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 541 Last Post: 16-06-2015, 09:56
  2. 100% Completionists Thread (PC) By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 31-07-2013, 02:27
  3. Trophy By killlemalll3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 464 Last Post: 12-06-2013, 23:38
  4. Ajutor MC: L.A Trophy By morea2love in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 06-01-2010, 22:13
  5. Far Cry 2 Achivements By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 17-09-2008, 14:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts