Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 145 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 85 135 ... LastLast
Results 681 to 700 of 2881

Thread: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #681 SP
    Banned mrmadshoes's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Astazi m-a adaugat pe PSN un pretins trophy hunter: MrMadShoes. La prima vedere parea sa fie un colectionar foarte bun, avand 107 platine si cateva dintre ele la jocuri destul de grele. Pentru ca tot continua sa-mi dea mesaje am dat pauza putin la joc si i-am verificat profilul. Acest individ s-a dovedit a fi pana la urma un cheater ordinar. Majoritatea trofeelor sunt luate cu hackuri, avand platine luate in sub 10 minute. Mai are si nesimtirea sa se intituleze Trophy Guru. Aveti mai jos scurta conversatia pe care am avut-o cu el:



    Apoi, pana sa apuc sa-l sterg din lista, m-a scos el, probabil de frica sa nu-si piarda trofeele muncite din greu.

    Asadar, ii rog pe cei care au cont pe YourGamerCards sa dea Report pe aceasta pagina si sa completeze formularul pentru a scapa de astfel de specimene din clasament. Pe PSNProfiles, din pacate, nu exista inca un asemenea sistem de report, insa, de indata ce va fi introdus voi face o sesizare si acolo.
    Vai de mine dar ce exprimari parca as fi un degradat al societatii lol. Nici chiar asa mai oameni buni. Apropo imi cer scuze pt reply asa de tarziu, am fost bored intr-una din aceste zile si am cautat pe goog mrmadshoes trophy hacker lol si mi-a dat asta. Si am decis sa-mi spun cuvantul. Serios ReNeGaDe124 n-am nimic cu tn lol si bv tie pt platurile tale dar... Sa fim serios acum chiar atat de grav sa fie ce am facut? Nu am ranit pe nimeni nu-i asa? Auziti hai sa spunem verde-n fata( evident cine vrea) sa-mi spuneti si mie daca a avut vreun efect report-ul vostru asupra "hacking-ului" meu. Multumesc si btw cine vrea sa ma adauge pe PSN( nu cred ca vrea nimeni tho lol) e bine venit! Si deasemenea astept thoughts-urile voastre despre PS4, adica daca credeti ca as putea loga sa ma loghez online pe el sau as avea probleme etc...

    ---------- Post added 12-03-2013 at 02:16 AM ----------

    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    I-am trimis eu mesaj adminului. Inainte sa le pice siteul aveau un sistem de report insa au revenit la un backup mai vechi si nu mai au aceasta functie. Din cate am inteles, se lucreaza sa o implementeze din nou.

    Apropo, vi-l mai aduceti aminte pe "prietenul" MrMadShoes? A ajuns la 310 platine.

    Bataie de joc oare aici? Hmmmm most probably. Anyway am 457 de platinumuri acuma nu ca te-ar interesa sau cv doar asa... Sa fie lol. Deci din ce vad eu aici am un nou prieten si nu am fost anuntat inca? :happycry:

  2. #682 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by mrmadshoes View Post
    Vai de mine dar ce exprimari parca as fi un degradat al societatii lol. Nici chiar asa mai oameni buni. Apropo imi cer scuze pt reply asa de tarziu, am fost bored intr-una din aceste zile si am cautat pe goog mrmadshoes trophy hacker lol si mi-a dat asta. Si am decis sa-mi spun cuvantul. Serios ReNeGaDe124 n-am nimic cu tn lol si bv tie pt platurile tale dar... Sa fim serios acum chiar atat de grav sa fie ce am facut? Nu am ranit pe nimeni nu-i asa? Auziti hai sa spunem verde-n fata( evident cine vrea) sa-mi spuneti si mie daca a avut vreun efect report-ul vostru asupra "hacking-ului" meu. Multumesc si btw cine vrea sa ma adauge pe PSN( nu cred ca vrea nimeni tho lol) e bine venit! Si deasemenea astept thoughts-urile voastre despre PS4, adica daca credeti ca as putea loga sa ma loghez online pe el sau as avea probleme etc...

    ---------- Post added 12-03-2013 at 02:16 AM ----------



    Bataie de joc oare aici? Hmmmm most probably. Anyway am 457 de platinumuri acuma nu ca te-ar interesa sau cv doar asa... Sa fie lol. Deci din ce vad eu aici am un nou prieten si nu am fost anuntat inca? :happycry:
    ...
    Attached Images Attached Images kepral.jpg

  3. #683 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by mrmadshoes View Post
    Vai de mine dar ce exprimari parca as fi un degradat al societatii lol. Nici chiar asa mai oameni buni. Apropo imi cer scuze pt reply asa de tarziu, am fost bored intr-una din aceste zile si am cautat pe goog mrmadshoes trophy hacker lol si mi-a dat asta. Si am decis sa-mi spun cuvantul. Serios ReNeGaDe124 n-am nimic cu tn lol si bv tie pt platurile tale dar... Sa fim serios acum chiar atat de grav sa fie ce am facut? Nu am ranit pe nimeni nu-i asa? Auziti hai sa spunem verde-n fata( evident cine vrea) sa-mi spuneti si mie daca a avut vreun efect report-ul vostru asupra "hacking-ului" meu. Multumesc si btw cine vrea sa ma adauge pe PSN( nu cred ca vrea nimeni tho lol) e bine venit! Si deasemenea astept thoughts-urile voastre despre PS4, adica daca credeti ca as putea loga sa ma loghez online pe el sau as avea probleme etc...

    ---------- Post added 12-03-2013 at 02:16 AM ----------



    Bataie de joc oare aici? Hmmmm most probably. Anyway am 457 de platinumuri acuma nu ca te-ar interesa sau cv doar asa... Sa fie lol. Deci din ce vad eu aici am un nou prieten si nu am fost anuntat inca? :happycry:
    Copile, tu nu intelegi ca mie putin imi pasa de cine erai tu si ce faceai? Erai un amarat de hacker ca oricare altul. Insa tu ai preferat, ca in loc sa stai in banca ta acolo si sa te bucuri de rodul "muncii" tale, sa imi dai mie add pe PSN si cu o nesimtire crasa sa ma intrebi daca sunt legit trophy hunter desi tu te stiai cu musca pe caciula.

    Pai sa vedem ce efect a avut reportul. Pe YourGamerCard nu mai apari in Leaderboard (desi pe profilul tau scrie ca esti pe locul 25, acest lucru nu se reflecta si in clasament). Iar pe PSNProfiles, unde sunt mai restrictivi in privinta cheaterilor si unde am discutat personal cu adminul siteului cazul tau, ai fost scos din orice evidenta si nu mai poti nici macar sa-ti generezi trophy card.

    Insa, se pare ca nu ti-a fost de ajuns si te-ai gandit ca ar fi bine sa continui cu nesimtirea si sa postezi, cu un tupeu fantastic, pe acest thread pentru a-mi da replica, poluand forumul cu mizeriile tale. Ei bine, tin sa te anunt ca din acest moment ai primit report si pe PlayStation Network. Sa vedem ce au de spus si cei de la Sony despre platinele tale.

    Ah, si poate nu le-ai vazut sau nu cunosti rolul lor, insa cuvantul prieten era pus intre ghilimele. Poate ar fi cazul sa mai dai si pe la scoala din cand in cand.

  4. #684 SP
    Banned mrmadshoes's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Copile, tu nu intelegi ca mie putin imi pasa de cine erai tu si ce faceai? Erai un amarat de hacker ca oricare altul. Insa tu ai preferat, ca in loc sa stai in banca ta acolo si sa te bucuri de rodul "muncii" tale, sa imi dai mie add pe PSN si cu o nesimtire crasa sa ma intrebi daca sunt legit trophy hunter desi tu te stiai cu musca pe caciula.

    Pai sa vedem ce efect a avut reportul. Pe YourGamerCard nu mai apari in Leaderboard (desi pe profilul tau scrie ca esti pe locul 25, acest lucru nu se reflecta si in clasament). Iar pe PSNProfiles, unde sunt mai restrictivi in privinta cheaterilor si unde am discutat personal cu adminul siteului cazul tau, ai fost scos din orice evidenta si nu mai poti nici macar sa-ti generezi trophy card.

    Insa, se pare ca nu ti-a fost de ajuns si te-ai gandit ca ar fi bine sa continui cu nesimtirea si sa postezi, cu un tupeu fantastic, pe acest thread pentru a-mi da replica, poluand forumul cu mizeriile tale. Ei bine, tin sa te anunt ca din acest moment ai primit report si pe PlayStation Network. Sa vedem ce au de spus si cei de la Sony despre platinele tale.

    Ah, si poate nu le-ai vazut sau nu cunosti rolul lor, insa cuvantul prieten era pus intre ghilimele. Poate ar fi cazul sa mai dai si pe la scoala din cand in cand.
    Draga Renegade, dupa cum vezi eu incerc sa port o discutie cat mai civilizata aici, si nu vreau sa fac din acest thread o cearta a noastra. Cu mana pe inima am venit aici si mi-am spus cuvantul, stiind ca mi-ai fi dat report direct la playstation. Din pacate, tin sa te anunt ca reportul nu va avea niciun efect, si imi pare rau ca esti asa "pus" pe mine din simpla cauza ca, am eu trophy nelegitime... Nu te judec pt ce ai spus dar nu cred ca o persoana ar trb tratata asa, dat fiind ca nu ti-a facut nimic. Din cate vad aici nu prea esti asa "cizelat". ( sa vad reply dur acum ). Btw fie vorba intre noi, u crezi ca la cei de la Sony ii doare cumva in *posterior* de trophies at all? Tu tot nu te-ai prins ca nu ii intereseaza? Si chiar crezi ca esti primul care mi-a dat report pt trophies? Mda.... Lol. Pe pariu ca nu-mi face nimic? Despre cuvantul "prieten" nu sunt chior si logic ca stiam intelesul, deaia am raspuns si eu ironic .

  5. #685 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ba tu vrei sa te bat?

  6. #686 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Please, come again.

  7. #687 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    @MrMadShoes: Stai putin ca tu tot nu intelegi. Reciteste cu atentie primul paragraf al mesajului meu anterior. Pe mine nu ma deranjeaza faptul ca tu ai trofee luate nemeritat. Ca tine sunt cu sutele. Fiecare are dreptul sa faca asa cum crede el de cuviinta. Tu crezi ca eu stau zi de zi, minut de minut cu lupa pe clasament pentru a vedea cine ce trofeu a mai hackuit si pentru a le da report? Eu nici macar pe cei din lista mea de prieteni de pe PSN nu i-am verificat in amanunt, pentru ca nu este de interesul meu si am lucruri mai importante de facut. Cum am spus si inainte, fiecare face ce vrea.

    Insa, tu ai facut ceva diferit fata de ceilalti hackeri si asta a fost lucrul care m-a facut sa fiu asa "pus" pe tine. Iar din cate se pare tu nu prea reusesti sa-ti dai seama de unul singur care este acel lucru asa ca te voi ajuta sa intelegi. Tu ai venit de nicaieri si, prin actiunile si vorbele tale, m-ai insultat. Ai inceput sa mi te lauzi cu trofeele tale etaland un oarecare aer de superioritate si sa pui la indoiala corectitudinea mea intrebandu-ma daca mi-am luat trofeele pe bune, tu aflandu-te deja in postura de a avea trofee hackuite. Daca ai fi luat trofeele cinstit nu m-ar fi deranjat nicidecum asta, erai doar un alt competitor si, avand in vedere ca aveai mai multe trofee decat mine, probabil m-as fi ambitionat sa te intrec. Iar cand ai inceput sa-mi explici cu seninatate cum folosesti tu nu stiu ce program pentru a lua trofee si cum ii platesti pe altii pentru trofee pentru a te mentine in clasament deja nu mai aveam ce discuta.

    Si sa fie foarte clar, tu nu ai venit aici sa porti o discutie civilizata, tu ai postat pentru a ne rade noua in nas (in cazul in care nu este asa evident din mesajele pe care le-a scris pe thread o sa pun mai jos si mesajul privat pe care mi l-a trimis). Sa ne arati nu s-a luat nici o masura impotriva ta si ca poti bine-mersi sa hackuiesti trofee in continuare, in ciuda incercarilor noastre de a te izola de restul comunitatii de trophy hunters.

    Cat despre Sony, stiu ca nu sunt foarte interesati sa-i penalizeze pe cei care iau trofee pe nedrept si asta e un lucru rau, pentru ca dau nastere celor ca tine. Sunt 99.99% sigur ca nu vei fi banat pe PSN insa, pentru acel procent de 0.01 de nesiguranta, a meritat sa-ti dau report.

    Inchei discutia aici si as prefera sa nu mai postezi pentru ca te afunzi tot mai adanc in penibil. Insa daca vei continua oricum nu iti voi mai raspunde, pentru ca asta ti-ar da satisfactie si nu doresc de nici un fel acest lucru. Si asa consider ca scriind aceste doua mesaje deja a fost prea mult.

    Salut dear friend lol
    Ce mai faci lol? Am vazut ca m-ai facut faimos pe site-ul asta si iti multumesc frumos si nu e sarcasm serios. Felicitari pt plats, pacat ca m-au scos de pe psn profiles nu? Da stiu sad lol. Asa o sa-mi postez si eu cele 457 de platuri total legit earned ca duh lol pe 100% completionist thread. Auzi si btw nu prea merge reportu asta nu? :troll: pacat ca nu m-am mai logat pe site. Daca vrei add pe psn? :dumb: lol
    P.S.: Hai ma Grey, ce-ai facut? Acum nu o sa afle saracul om de ce sunt suparat pe el. O sa-l macine gandul in fiecare zi ca nu stie motivul supararii mele.

  8. #688 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Copilu asta e de-a dreptul trist si demn de mila..cât de frustrat sa fi pe viața încât sa postezi astfel de comentarii..mai rău faceți ca ii dați atenție..trebuia ban direct

  9. #689 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by mrmadshoes View Post
    Vai de mine dar ce exprimari parca as fi un degradat al societatii lol. Nici chiar asa mai oameni buni. Apropo imi cer scuze pt reply asa de tarziu, am fost bored intr-una din aceste zile si am cautat pe goog mrmadshoes trophy hacker lol si mi-a dat asta. Si am decis sa-mi spun cuvantul. Serios ReNeGaDe124 n-am nimic cu tn lol si bv tie pt platurile tale dar... Sa fim serios acum chiar atat de grav sa fie ce am facut? Nu am ranit pe nimeni nu-i asa? Auziti hai sa spunem verde-n fata( evident cine vrea) sa-mi spuneti si mie daca a avut vreun efect report-ul vostru asupra "hacking-ului" meu. Multumesc si btw cine vrea sa ma adauge pe PSN( nu cred ca vrea nimeni tho lol) e bine venit! Si deasemenea astept thoughts-urile voastre despre PS4, adica daca credeti ca as putea loga sa ma loghez online pe el sau as avea probleme etc...

    ---------- Post added 12-03-2013 at 02:16 AM ----------



    Bataie de joc oare aici? Hmmmm most probably. Anyway am 457 de platinumuri acuma nu ca te-ar interesa sau cv doar asa... Sa fie lol. Deci din ce vad eu aici am un nou prieten si nu am fost anuntat inca? :happycry:
    And that's how it goes.
    Attached Images Attached Images 8103_378086808924064_48859657_n.jpg

  10. #690 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Salut dear friend lol
    Ce mai faci lol? Am vazut ca m-ai facut faimos pe site-ul asta si iti multumesc frumos si nu e sarcasm serios. Felicitari pt plats, pacat ca m-au scos de pe psn profiles nu? Da stiu sad lol. Asa o sa-mi postez si eu cele 457 de platuri total legit earned ca duh lol pe 100% completionist thread. Auzi si btw nu prea merge reportu asta nu? :troll: pacat ca nu m-am mai logat pe site. Daca vrei add pe psn? :dumb: lol
    Damn, mai trebuia lasat putin, deabia ne incalzeam si noi.
    Attached Images Attached Images 31052946.jpg

  11. #691 SP
    Banned xShoes's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    @MrMadShoes: Stai putin ca tu tot nu intelegi. Reciteste cu atentie primul paragraf al mesajului meu anterior. Pe mine nu ma deranjeaza faptul ca tu ai trofee luate nemeritat. Ca tine sunt cu sutele. Fiecare are dreptul sa faca asa cum crede el de cuviinta. Tu crezi ca eu stau zi de zi, minut de minut cu lupa pe clasament pentru a vedea cine ce trofeu a mai hackuit si pentru a le da report? Eu nici macar pe cei din lista mea de prieteni de pe PSN nu i-am verificat in amanunt, pentru ca nu este de interesul meu si am lucruri mai importante de facut. Cum am spus si inainte, fiecare face ce vrea.

    Insa, tu ai facut ceva diferit fata de ceilalti hackeri si asta a fost lucrul care m-a facut sa fiu asa "pus" pe tine. Iar din cate se pare tu nu prea reusesti sa-ti dai seama de unul singur care este acel lucru asa ca te voi ajuta sa intelegi. Tu ai venit de nicaieri si, prin actiunile si vorbele tale, m-ai insultat. Ai inceput sa mi te lauzi cu trofeele tale etaland un oarecare aer de superioritate si sa pui la indoiala corectitudinea mea intrebandu-ma daca mi-am luat trofeele pe bune, tu aflandu-te deja in postura de a avea trofee hackuite. Daca ai fi luat trofeele cinstit nu m-ar fi deranjat nicidecum asta, erai doar un alt competitor si, avand in vedere ca aveai mai multe trofee decat mine, probabil m-as fi ambitionat sa te intrec. Iar cand ai inceput sa-mi explici cu seninatate cum folosesti tu nu stiu ce program pentru a lua trofee si cum ii platesti pe altii pentru trofee pentru a te mentine in clasament deja nu mai aveam ce discuta.

    Si sa fie foarte clar, tu nu ai venit aici sa porti o discutie civilizata, tu ai postat pentru a ne rade noua in nas (in cazul in care nu este asa evident din mesajele pe care le-a scris pe thread o sa pun mai jos si mesajul privat pe care mi l-a trimis). Sa ne arati nu s-a luat nici o masura impotriva ta si ca poti bine-mersi sa hackuiesti trofee in continuare, in ciuda incercarilor noastre de a te izola de restul comunitatii de trophy hunters.

    Cat despre Sony, stiu ca nu sunt foarte interesati sa-i penalizeze pe cei care iau trofee pe nedrept si asta e un lucru rau, pentru ca dau nastere celor ca tine. Sunt 99.99% sigur ca nu vei fi banat pe PSN insa, pentru acel procent de 0.01 de nesiguranta, a meritat sa-ti dau report.

    Inchei discutia aici si as prefera sa nu mai postezi pentru ca te afunzi tot mai adanc in penibil. Insa daca vei continua oricum nu iti voi mai raspunde, pentru ca asta ti-ar da satisfactie si nu doresc de nici un fel acest lucru. Si asa consider ca scriind aceste doua mesaje deja a fost prea mult.



    P.S.: Hai ma Grey, ce-ai facut? Acum nu o sa afle saracul om de ce sunt suparat pe el. O sa-l macine gandul in fiecare zi ca nu stie motivul supararii mele.
    ok deci nu trebuia sa ma avant asa mult ca am luat ban da nu conteaza lol. Ei bine intr-adevar m-am cam laudat acum ce sa zic, dar a fost in scop nobil lol. Si nu, nu am spus ca stai zi de zi sa reportezi hackeri doar ca asa dintr-o data ai scris tu la pag 5 al acestui thread si felul cum m-ai facut in anumite propozitii nu stiu pur si simplu nu mi-a placut, m-a deranjat. Dar in fine numai conteaza. Btw tocmai ce vorbeam cu un reprezentant de la sony support team din UK, intrebandu-i daca are ceva stii tu, cu trofeele astea legit ale mele, si daca pot continua asa pe ps4. Asta e reply-ul( bine printre randuri mi-a scris asta): In regards to to the trophy information, as long as you are not violating the terms of service, there shouldn't be any cause for concern in how you are obtaining these trophies. Resetting them is currently not an option at this time. Sper ca o sa fie bine ca nu vreau sa trec la alt cont.

    ---------- Post added 12-03-2013 at 02:24 PM ----------

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Copilu asta e de-a dreptul trist si demn de mila..cât de frustrat sa fi pe viața încât sa postezi astfel de comentarii..mai rău faceți ca ii dați atenție..trebuia ban direct
    Nu sunt chiar copil, mai exact sunt adolescent lol.

    ---------- Post added 12-03-2013 at 02:25 PM ----------

    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    And that's how it goes.
    LOL.

    ---------- Post added 12-03-2013 at 02:28 PM ----------

    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Ba tu vrei sa te bat?
    Tehnic vorbind, nu prea ai cum decat daca afli unde stau( in bucuresti pe stanga) si bineinteles in ce sector stau(7). Deci acestea fiind zise nu cred ca poti afla si strada ( mihail kogalniceanu nr 19). Succes! ( pt admini sper ca nu folosesc un limbaj neadecvat din nou).

    ---------- Post added 12-03-2013 at 02:29 PM ----------

    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Damn, mai trebuia lasat putin, deabia ne incalzeam si noi.

  12. #692 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  13. #693 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Ieri am făcut prima mea platină. God of War 2. I Rule! Am zis!!!

  14. #694 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by xShoes View Post



    Tehnic vorbind, nu prea ai cum decat daca afli unde stau( in bucuresti pe stanga) si bineinteles in ce sector stau(7). Deci acestea fiind zise nu cred ca poti afla si strada ( mihail kogalniceanu nr 19). Succes! ( pt admini sper ca nu folosesc un limbaj neadecvat din nou).[COLOR="Silver"]
    nici nu trebuie sa stim unde stai..daca vorbim cu Ro-mircea o sa te faca sa te bati singur..

  15. #695 SP
    Junior Member Semaka's Avatar


    Daca n-as avea servici si m-ar plati cineva sa stau acasa, as avea mai multe platinum-uri

    Apropo, dati add daca doriti, specificati ca sunteti de pe consolegames.

  16. #696 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    Revin si eu.."Now i can die peacefully" Call of Duty:Black Ops2 Platinum!...ca dificultate..personal ii dau 6/7

    85a.jpg

  17. #697 SP
    Member iGot Game's Avatar
    2 platinum trophies in ultimele zile.
    Spec Ops : The Line 5/10
    Un joc bine facut , nu ma asteptam sa imi placa asa de mult.

    Call of Duty Classic 7.5/10
    Minimum number of playthroughs needed: 3
    Veteran Mode : extrem de enervant si dificil.
    Totusi ramane pentru mine cel mai bun joc din seria COD , merita titlul primit pe PSN / XBL @Classic

  18. #698 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by iGot Game View Post
    2 platinum trophies in ultimele zile.
    Spec Ops : The Line 5/10
    Un joc bine facut , nu ma asteptam sa imi placa asa de mult.

    Call of Duty Classic 7.5/10
    Veteran Mode : extrem de enervant si dificil.
    Totusi ramane pentru mine cel mai bun joc din seria COD , merita titlul primit pe PSN / XBL @Classic
    Ce parere ai avut la Spec Ops pe Fubar diff?

  19. #699 SP
    Member iGot Game's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Ce parere ai avut la Spec Ops pe Fubar diff?
    Jocul e foarte bun si mi-a placut mult , a fost mai dificil la Fubar , dar daca ai rabdare reusesti , echipa te ajuta mult , mai ales daca o coordonezi bine.
    Poate ca sunt surprins de joc si pentru ca l-am primit la PS + , nu ma asteptam sa fie atat de bun.

    Cel mai greu mi-a fost in Chapters 6 , 10 , 13 , daca citesti un ghid si ai rabdare treci si peste ele.
    Citisem asta inainte sa joc Fubar difficulty , si eram pregatit
    • FUBAR is harder than Modern Warfare 2, 3 and Black Ops’ Veteran difficulties. A general consensus has also concluded that FUBAR is more difficult than all 3 Uncharted games on Crushing.
    • FUBAR is not as hard as Killzone 2’s Elite or COD: World at World’s Veteran difficulties (specifically the late Russian missions).
    • FUBAR is considerably harder than Battlefield 3’s Hard & Homefront’s Guerrilla difficulties.
    • FUBAR is on par with Resistance Fall of Man’s Superhuman difficulty. (i.e. Yes, it is difficult, but no, not in a cheap way).
    • If I had to choose one game that has a similar difficulty level to Spec Ops' FUBAR difficulty, I would say SOCOM 4 on Elite (but without the burden of having Chung on your fire team always ruining everything by being an idiot).

  20. #700 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    UPDATE:


    +Spec Ops The Line - 100%[P] (6/10) - The mofo FUBAR...Nuff said #35

    Un joc absolut fenomenal de bun si underrated...Recomand tuturor sa il jucati

    iGot Game stiam de aceasta comparatie la FUBAR , vroiam sa stiu parerea taNu am folosit guide , m-am incapatanat sa ma descurc fara tips , desi erau momente cand intram in Hulk mode
    Attached Images Attached Images 1lfe28f2.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 145 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 85 135 ... LastLast

Similar Threads

  1. Trophy Boosting By k1du in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 541 Last Post: 16-06-2015, 09:56
  2. 100% Completionists Thread (PC) By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 31-07-2013, 02:27
  3. Trophy By killlemalll3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 464 Last Post: 12-06-2013, 23:38
  4. Ajutor MC: L.A Trophy By morea2love in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 06-01-2010, 22:13
  5. Far Cry 2 Achivements By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 17-09-2008, 14:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts