Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 73 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 ... LastLast
Results 381 to 400 of 1460

Thread: Battlefield 4

  1. #381 SP
    Member cipvas's Avatar
    Da.

  2. #382 SP
    Member mihaidinbuc's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    Da.
    Eu ma chinui de cateva zile sa intru in battlelog de pe PC si nu merge, am incercat cu toate browserele(Chrome, Mozille, IE, Opera), dar de pe tableta unde am tot Chrome merge. Toate siteurile pe care intru merg, dar battlelog imi apare doar scrisul, fara formatare si fara imagini. Am sters si cookies si tot nu merge. Aveti ceva sugestii?

    Am atasat si o imagine cum imi apare.
    Attached Images Attached Images download-1-.png

  3. #383 SP
    Junior Member maivorbim's Avatar
    Salut tuturor. Caut jucatori de BF4 pe PS4 cu care sa pot PTFO si sa ne distram id PSN este mainilesus

  4. #384 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by maivorbim View Post
    Salut tuturor. Caut jucatori de BF4 pe PS4 cu care sa pot PTFO si sa ne distram id PSN este mainilesus
    O sa il cumpar si eu cand se hotarasc magarii astia de la Dice sa adauge patch pt configuratie alternativa la soldier buttons. Acum doar R2 si L2 se poate folosi pt aim si fire. Multi se plang pe forum.

  5. #385 SP
    Junior Member Storm78's Avatar
    Si eu joc BF4 momentan pe PS3 si commander mode de pe tableta. Urmeaza sa fac upgrade cand apare PS4 la noi. In ultima perioada am intrat mai putin dar puteti sa adaugati id-ul meu: sgt_storm78. Cand sunt la serviciu mai bag un commander mode pe ascuns .

  6. #386 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by SepticEye View Post
    Acum doar R2 si L2 se poate folosi pt aim si fire. Multi se plang pe forum.

    modifica din optiuni ca merge. eu trag cu r1 si ochesc cu l1

  7. #387 SP
    Junior Member maivorbim's Avatar
    Se poate cumva schimba numele soldatului, sau crea unul nou?

    ---------- Post added 03-12-2013 at 10:18 ----------

    EAmen


  8. #388 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    modifica din optiuni ca merge. eu trag cu r1 si ochesc cu l1
    Eu vorbesc de versiunea Ps4 unde nu ai optiunea asta. Am jucat ani de zile R1 L1, refuz sa cumpar jocul in stadiul asta. Cred ca ideea e facilitarea celor care vin de la Xbob360 pe ps4....pfff.

  9. #389 SP
    Member cipvas's Avatar
    Da' sunt tampiti? Deci pe PS4 nu o sa avem cele obisnuite pe L1 R1?

  10. #390 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    Da' sunt tampiti? Deci pe PS4 nu o sa avem cele obisnuite pe L1 R1?
    Da, tre sa uiti ce ai invatat ani de zile Unul din zecile de thread-uri de pe bATTLELOG. PS4 Controls - Forums - Battlelog / Battlefield 4
    Si nu numai, au eliminat optiunea de a face un squad din meniu iar butoanele la vehicule schimbate la fel. De ex pt un tank se foloseste left stick pt inainte, inapoi, stanga, dreapta.

  11. #391 SP
    Member cipvas's Avatar
    Am vazut ca problema a luat ceva amploare. Poate rezova ceva la urmatoarele update-uri in zilele urmatoare.

  12. #392 SP
    Junior Member maivorbim's Avatar
    PS4 Game Update Resc - Forums - Battlelog / Battlefield 4

    Sper ca dau drumul la China Rising...

  13. #393 SP
    Member Dante's Avatar
    eu am pus totul pe veteran si sunt multumit, dar pe ps3 pe ps4 nu stiu cum e. eu am alte probleme, se sterge save-ul de single player, rubber banding, crash la 3-4 jocuri etc. asa ca gameplay pot sa zic ca-mi place

    ---------- Post added 03-12-2013 at 23:54 ----------

    ati instalat update 1.03? ceva schimbari in bine? eu deocamdata am observat ca pe hardcore au scos hit markerul, acum tragi cat de bine poti fara sa-ti mai arate ca ai nimerit si ala la un moment dat moare daca il lovesti suficient. asta imi place

  14. #394 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar

  15. #395 SP
    Junior Member demerco's Avatar
    Salutare! Ma poate lămuri cineva cum e cu upgrade-ul PS3-PS4? In cazul in care cumpăr de pe PS Store US versiunea digitală pentru PS3 pot sa fac upgrade la versiunea pt. PS4 a jocului cand voi avea consola? Multumesc.

  16. #396 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    din cate vad eu poti, dar pana pe 28.03.2014

  17. #397 SP
    Member Dante's Avatar
    il poti cumpara la pret promotional pana pe 28.03.2014 dar il poti activa oricand dupa cumparare

  18. #398 SP
    Member excess's Avatar
    Se poate Co-op de pe aceeasi consola On-line?

  19. #399 SP
    Member Dante's Avatar
    nope, la cod am vazut asta

  20. #400 SP
    Member excess's Avatar
    pai de asta intreb, la Ghosts pot sa joc asa dar la BF 4 n-am apucat sa incerc cand aveam TV.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 73 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts