Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 24

Thread: Concurs "April's Fools"

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Concurs "April's Fools"

    Vine 1 Aprilie si stim cu totii ce mare nebunie se intampla pe mai toate site-urile mari. Stiri care mai de care mai ciudate, mai bizare si de multe ori si bine "acreditate". Prin urmare, am zis sa tinem aici un mic concurs cu stiri care sa mearga de 1 Aprilie. Atentie, postul stire trebuie sa respecte Regulamentul de News. Cititi cu atentie aici inainte de a posta: http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/ . Deadline-ul va fi, bineinteles, 1 Aprilie

  2. #2 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Daca o postez la Hot Story se pune?

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Daca o postez la Hot Story se pune?
    La News-uri doar... nu vrem sa speriem prea tare lumea cu lansarea PS4, Xbox720 sau mai stiu eu ce nebunie

  4. #4 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Aaa... Nu. Doar ceva legat de PS3!

  5. #5 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    La News-uri doar... nu vrem sa speriem prea tare lumea cu lansarea PS4, Xbox720 sau mai stiu eu ce nebunie
    Nebunie e cuvantul cheie in stirea mea.

  6. #6 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Sounds nice

  7. #7 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    [strike]Aw man, what the crap ? De ce la stirea mea nu mai apare si linkul cu "sursa". Partea aia era cea mai buna din toata pacaleala. Now it sucks, si nici nu mai am linkul.[/strike]

    BLAH BLAH BLAH, s-a rezolvat ( + era doar vina mea err ). Mersi Mika.

  8. #8 SP
    Member slabunator's Avatar
    am postat si eu o ineptie, be sure not to miss it lol

  9. #9 SP
    Member mihaikid's Avatar
    Sa lansat psp 4000 Poze! In exclusivitate !http://ineedattention.com/wp-content/img_0364.jpg

  10. #10 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    [strike]Aw man, what the crap ? De ce la stirea mea nu mai apare si linkul cu "sursa". Partea aia era cea mai buna din toata pacaleala. Now it sucks, si nici nu mai am linkul.[/strike]

    BLAH BLAH BLAH, s-a rezolvat ( + era doar vina mea err ). Mersi Mika.
    Unde este stirea ta?? Am tot cautat o si nu am gasit o.

  11. #11 SP
    Senior Member Mika's Avatar

  12. #12 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Cand incepe votul?

  13. #13 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Cand incepe votul?
    Nu va exista un vot propriu-zis cu poll public (pentru a elimina frauda/clone/etc). Este un juriu (vom anunta componenta, stati linistiti). Rezultatele (la toate concursurile) se vor afisa la sfarsit, adica pe 15 Aprilie. Don't worry, vom incerca sa fim cat mai corecti

  14. #14 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Super asta cu juriul. Imi aduc aminte de haosul care a iesit data trecuta cu [strike]clonele[/strike] prietenii lu' Xtm.

  15. #15 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Oricum a fost just for fun (asta pana s-au bagat niste destepti prin stiri sa o strice).

  16. #16 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    am vazut acest topic dupa ce am postat. rog sa ma excludeti din concurs. eventual ma propun ca membru al juriului

    PS damn, ce modest sunt in noaptea asta...

  17. #17 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Bwahahaha. Stirea mea ( Kojima + Miyamoto = gay lovers ? ) e atat de realista incat nu a mai primit tag de 1st April News

  18. #18 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Bwahahaha. Stirea mea ( Kojima + Miyamoto = gay lovers ? ) e atat de realista incat nu a mai primit tag de 1st April News
    Scuze. Changed now... phew... bine ca macar o mutasem

  19. #19 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Momentan vom inchide threadul. Va fi redeschis imediat ce va "delibera" juriul si pentru a fi anuntat castigatorul. Multumim pentru intelegere si participare !

  20. #20 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Rezultatele au fost anuntate aici: http://www.consolegames.ro/forum/94351-post100.html. Felicitari !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Voting - Concurs "Funny Guy 2011" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 5 Last Post: 29-11-2011, 21:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts