Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 186 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 158 ... LastLast
Results 2,141 to 2,160 of 3702

Thread: Destiny

  1. #2141 SP
    Junior Member GoLd^'s Avatar
    Dintre 'voidwalker' si 'sunsinger' , la warlock, pe ce se merge mai mult ? Si pe care la pvp si pe care la pve.

  2. #2142 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    depinde de stilul tau de joc, upgradeaza-le pe ambele si vezi care iti place cel mai mult. nu uita sa schimbi clasa inainte de sa aduci bountyurile. dar din ce am vazut lumea prefera sunsinger pve, de exemplu pentru raid pe hard e super util, iar pvp voidwalker. bine, in pvp titanul rupe tot cu fist of havoc

  3. #2143 SP
    Member Buyk's Avatar
    Eu prefer voidwalker la PvP, iar Sunsinger pe PvE ( te poți invia singur si salva echipa in diferite situații)

  4. #2144 SP
    Junior Member GoLd^'s Avatar
    Ce trebuie facut sa pot pune la 'sunsinger' ? Vad ca nu ma lasa.

  5. #2145 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Sa ai rank 15.

  6. #2146 SP
    Member Joystick's Avatar
    Mda... deci astazi este miercuri, si tocmai am terminat raid-ul la hard pe ambele caractere , am primit 2 nave pentru loading screen (nu XVO doamne fereste ) ascendand energy si ascendant shard-uri LA GREU, 3 FateBringer si un MonteCarlo care deja il aveam . M-am gandit sa fac al III-lea caracter , dar nu ar face altceva decat sa mareasca numarul de shard-uri ,chatterwhite-uri si nave pentru loading screen ...deci ne vedem saptamana viitoare destiny

  7. #2147 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by GoLd^ View Post
    Dintre 'voidwalker' si 'sunsinger' , la warlock, pe ce se merge mai mult ? Si pe care la pvp si pe care la pve.
    ambele sunt excelente in pve si pvp. eu imi aleg spec-u in functie de chef in pvp (ambele sunt puternice in pvp) iar in pve depinde de encounter mai faci schimbari intre cele doua

  8. #2148 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Joystick View Post
    Mda... deci astazi este miercuri, si tocmai am terminat raid-ul la hard pe ambele caractere , am primit 2 nave pentru loading screen (nu XVO doamne fereste ) ascendand energy si ascendant shard-uri LA GREU, 3 FateBringer si un MonteCarlo care deja il aveam . M-am gandit sa fac al III-lea caracter , dar nu ar face altceva decat sa mareasca numarul de shard-uri ,chatterwhite-uri si nave pentru loading screen ...deci ne vedem saptamana viitoare destiny
    Ok , ne vedem deseara in joc. Vii la nightfall cu unul din cele 3 Fatebringeruri

  9. #2149 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    fantastic ce a facut baiatul acesta... Pure, HUDless Destiny Wallpapers : DestinyTheGame

    I like taking screenshots of Destiny as much as I like playing it. Waiting for the sun to move or an enemy to spawn for the perfect shot is my end-game. It's reached a point where I'm doing this instead of shooting aliens (not recommended in the Raid...)

    Anyway, here's the result of my latest endeavor - full screenshots of various locations in glorious 1080p. No HUD, no player. Just Destiny.
    Destiny Wallpapers - Imgur
    Destiny - Imgur

  10. #2150 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by Joystick View Post
    Mda... deci astazi este miercuri, si tocmai am terminat raid-ul la hard
    Pe bune sau cu glich ai făcut raidul ?

  11. #2151 SP
    Member Joystick's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Pe bune sau cu glich ai făcut raidul ?
    La primul boss fate bringer si shard ultimul nava si shard cutie monte carlo si iar o avalansa de sharduri peste mine pe al doilea caracter , la un prieten ia da al doilea last word,,, mie 3 fatebringer 1 nu era deajuns, a dat dar numai tampeni si era dublu loot iti dai seama

  12. #2152 SP
    Member Kupy's Avatar
    Dar cam ce ai vrea sa îți cada? Numai exotice la fiecare checkpoint? Alții nici măcar atât nu primesc după ore întregi de muncă și nu mai plâng. Sau vrei vex mythoclast direct de pe orbita?!

  13. #2153 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    ^ +1.

  14. #2154 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    ^ +1.

    Lol , am inteles ca tie ti-a picat Vex Mythoclat cam direct de pe orbita. O sa vad ce faceti dupa patch

  15. #2155 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Pff, gaseste Rasko ceva, daca nu le hack-uie serverele. Doar e master glitcher!

  16. #2156 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Lol , am inteles ca tie ti-a picat Vex Mythoclat cam direct de pe orbita. O sa vad ce faceti dupa patch
    Doar aprobam colegul de forum prin faptul ca sunt de acord sa nu cada exotice la tot pasul, de aici si denumirea acestora. Daca ar fi disponibile zi de zi ar interveni un pleonasm in toata ideea. Pe de alta parte, nu inseamna ca nu sunt de acord SI cu tovarasul tau de raid sau ca nu-i inteleg frustrarea.
    Nu inteleg ce legatura are Vex-ul meu si habar-n-am la cine te referi sau la ce actiune care trebuie sa implice anumite persoane post-patch. Banuiesc ca incercai sa ma faci ignorant sau ipocrit printre picaturi, asta din cauza ca am folosit oportunitatea checkpointului la Atheon pe hard. Deoarece echipa mea de raid se intalneste o data pe saptamana pentru maxim 2-3 ore, nu avem timpul necesar sa dezvoltam strategii plauzibile pentru cea mai mare dificultate si nici nu cred ca ne dorim deocamdata, la cat de frustrante sunt anumite situatii din joc.
    Si da, echipa mea nu este inca pregatita pentru dificultatea HARD a Vault of glass. Aici intervin mai multe motive, obiective si subiective deopotriva: familii, joburi, copii, imposibilitatea de a sta in Destiny pe cat ne-am dori, alte jocuri in aceasta perioada, plictiseala si gustul amar pe care acest joc il lasa de multe ori, situatii personale neprevazute si alte cele.
    Dar daca avem 12 ani si trebuie sa ne masuram putele, I'll see myself out.
    In cazul in care am interpretat gresit afirmatia ta, imi cer iertare. Daca am interpretat-o corect, a fost rautacioasa si nu era necesara.

  17. #2157 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cine nu a incercat macar o data checkpointul pe hard la atheon? eu l-am facut de 4 ori si nu am primit decat o casca si sharduri.

  18. #2158 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Care mai aveti nevoie de un om pentru raid-uri sau in general, add flavi_us.

  19. #2159 SP
    Member Joystick's Avatar
    Quote Originally Posted by Kupy View Post
    Dar cam ce ai vrea sa îți cada? Numai exotice la fiecare checkpoint? Alții nici măcar atât nu primesc după ore întregi de muncă și nu mai plâng. Sau vrei vex mythoclast direct de pe orbita?!

    Vezi tu,,, raid-ul pe normal si pe hard nu l-am facut cu Vex Mithoclast . si in multiplayer nu am nevoie de vex sa fac kill-uri ( nu sunt chiar asa de noob) ...imi pare rau pentru acele 5 persoane care au stat, si au facut raid-ul cot la cot cu mine .. si in loc sa le dea lor pistol sau armura mia dat mie ... ei primeau shard-uri si energy si mie imi dadea al 3-lea fatebringer ... Te asigur ca este o senzatie naspa fata de teammates ,mai ales ca jocul nu are trading sistem.

  20. #2160 SP
    Member b615dub's Avatar
    Ura l-am batut pe Xjor Noroc cu un user de avea un sniper misto rau, Icebreaker cred ca se numea

    Thorn baby !!! Sa vedem cat e de bun.

    P.S. Mote of Light are legatura cu Light level? Ca am tot ramas de ceva sapatamani la lvl 26 si nu-mi dau seama cum de nu cresc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 186 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 158 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts