Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 122 of 186 FirstFirst ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 172 ... LastLast
Results 2,421 to 2,440 of 3702

Thread: Destiny

  1. #2421 SP
    Member Kupy's Avatar
    Ar fi un challenge binevenit dacă nu ar mai fi exploits.. Și dacă chiar ai primi ceva bun în toată afacerea asta. Sa nu uităm totuși ca e Destiny

  2. #2422 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by Kupy View Post
    (...) dacă nu ar mai fi exploits.. (...)
    Mira-m-as.

  3. #2423 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Destiny

    Destiny Update inbound. Exotics are coming off the workbench. Estimated time of arrival is before 11AM Pacific. http://t.co/n81w7tQQV9

    Edit: Puteti descarca updateul.

    ---------- Post added 01-12-2014 at 21:18 ----------

    http://www.bungie.net/7_Destiny-Upda...News?aid=12433

  4. #2424 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Era si cazul sa faca ceva cu materialele. Prea mult farming.

  5. #2425 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Se descarca foarte greu updateul in game... Aveti si voi aceeasi problema?

  6. #2426 SP
    Junior Member barbavali's Avatar
    Am trimis si eu un request sa intru in clanul consolegames. De obicei joc pe stilul lupul singuratic dar deja nu prea mai fac fata singur

  7. #2427 SP
    Junior Member Str3S's Avatar
    La mine a mers destul de bine.
    soulless1987 in joc!

  8. #2428 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Se descarca foarte greu updateul in game... Aveti si voi aceeasi problema?
    Si la mine a mers foarte greu, 50 MB in 10 minute.

    pentru cine joaca pe Xbox360 add ZulanderZ.
    Sunt lvl 22 si n-am cu cine sa fac strike-urile

  9. #2429 SP
    Junior Member Iceradu's Avatar
    Salutare.In legatura cu Dlc.urile de saptamana viitoare, avand in vedere ca eu am cont pe uk, le pot downloada fara probleme din Romania?Intreb asta pentru ca sunt multe situatii de genul in care nu sunt disponibile diferite jocuri pentru regiunea noastra...Multumesc anticipat.

  10. #2430 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Conteaza ce zona e jocul. Luat din EU zona 2 sau din US zona 1.

  11. #2431 SP
    Member faxiu's Avatar
    Iar EU, desi este zona 2, are inca 3 sau 4 imparteli. Se poate verifica pe cotor (la jocurile hardcopy) seria si afla "ce fel"de EU este: UK, DE etc. PARCA e un astfel de detaliu si pe PSN Store, undeva jos pe la partea cu users.

  12. #2432 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    http://www.bungie.net/7_The-Dark-Bel...News?aid=12442

    Pare ca fac un nou joc ! Bravo lor!

  13. #2433 SP
    Member tzuik's Avatar
    New Exotic Upgrading
    Exotic Gear in The Dark Below will have higher Attack and Defense values than current Exotic Gear. For players and their current caches of Exotics, a path will exist to bring them forward into The Dark Below.
    • Starting December 9th, Xûr will offer players the opportunity to upgrade Exotics to the higher Attack and Defense values
    • Upgrading an Exotic in this way will require an Exotic Shard
    • The upgrade will reset the progression invested into the item
    • Each week, Xûr will possess a selection of upgrades for existing Exotics in his inventory.

    Cred că este cea mai nesimțită și cretină mecanică pe care-am întâlnit-o vreodată. Deci toate zecile de ore, sutele de materiale și shard-uri pe care le-am băgat în exotice se duc pe apa sâmbetei. Și nu doar atât. Tre' să strângem alte zeci de Strange Coins pentru shardurile exotice, iar dacă vrem să ne upgradăm o exotică la versiunea post-DLC, trebuie să așteptăm weekend-ul în care va binevoi Xur să aibă în stoc upgrade-ul respectiv. Iar apoi dă-i și grinduiește din nou ca s-o leveluiești la loc.

    Cu alte cuvinte, dacă vrei să progresezi, Bungie îți dă un șut în cur și te pune s-o iei din nou de la 0. Ce glumă proastă. Sunt curios dacă același lucru se va întâmpla și cu următorul DLC.

    The definition of Destiny:

  14. #2434 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Quote Originally Posted by tzuik View Post
    New Exotic Upgrading
    Exotic Gear in The Dark Below will have higher Attack and Defense values than current Exotic Gear. For players and their current caches of Exotics, a path will exist to bring them forward into The Dark Below.
    • Starting December 9th, Xûr will offer players the opportunity to upgrade Exotics to the higher Attack and Defense values
    • Upgrading an Exotic in this way will require an Exotic Shard
    • The upgrade will reset the progression invested into the item
    • Each week, Xûr will possess a selection of upgrades for existing Exotics in his inventory.


    Cred că este cea mai nesimțită și cretină mecanică pe care-am întâlnit-o vreodată. Deci toate zecile de ore, sutele de materiale și shard-uri pe care le-am băgat în exotice se duc pe apa sâmbetei. Și nu doar atât. Tre' să strângem alte zeci de Strange Coins pentru shardurile exotice, iar dacă vrem să ne upgradăm o exotică la versiunea post-DLC, trebuie să așteptăm weekend-ul în care va binevoi Xur să aibă în stoc upgrade-ul respectiv. Iar apoi dă-i și grinduiește din nou ca s-o leveluiești la loc.

    Cu alte cuvinte, dacă vrei să progresezi, Bungie îți dă un șut în cur și te pune s-o iei din nou de la 0. Ce glumă proastă. Sunt curios dacă același lucru se va întâmpla și cu următorul DLC.

    The definition of Destiny:

    Vad ca ai ramas traumatizat de cat ti-a luat sa upgradezi niste armuri si arme. Daca e asa lucru obositor, de ce mai joci?

  15. #2435 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Am season pass cumparat deja cu jocul si am sa-l joc otara cu prietenii de curiozitate sa vad cum e raid-ul nou si ce or mai baga ei pe acolo, insa ma indoiesc ca am sa mai am rabdarea sa stau sa-mi recresc armele vechi sa le aduc la noul level cap, that will be truly insane cand eu nici pe astea care le am acuma nu am reusit sa le cresc la maxim toate care as fi vrut...the grinding for materiale si xp m-a terminat
    O prostie noul sistem de upgrade al exoticelor vechi, eu speram sa fie ceva de genul ca le mai baga o bulina dinaia de upgrade in plus de upgradat si asa le crestea dmg-ul, insa ar fi fost prea simplu si frumos

  16. #2436 SP
    Member Kupy's Avatar
    Și eficace, sa nu uităm.

  17. #2437 SP
    Member tzuik's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    Vad ca ai ramas traumatizat de cat ti-a luat sa upgradezi niste armuri si arme. Daca e asa lucru obositor, de ce mai joci?
    Rămân traumatizat când văd alegeri de game design absolut imbecil și de-a dreptul insultător față de jucători care și-au vărsat atâta timp într-un joc. Atunci când joc ceva, o fac să mă destind și să mă distrez. Și asta în puținul timp pe care îl am la dispoziție. Dar atunci când tu, ca developer, vii și pui bețe în roate și arunci la gunoi tot efortul și timpul pe care gamerii le-au pus în produsul tău, este pur și simplu revoltător.

    Destiny este un amestec interesant de fun și frustrare. Este un grindfest, are un sistem de loot oribil, dar are un nivel de dependență care te face să revii. Dar prin noul DLC, precum și multe alte alegeri din urmă, Bungie se încăpățânează să încline balanța mai mult înspre frustrare.

    Și apropo de mecanicile creatoare de dependență din Destiny, aruncați un ochi și peste articolul ăsta, e foarte interesant.

    Product Design Teardown of the "Destiny" Video Game

  18. #2438 SP
    Member Kupy's Avatar
    Eu sunt doar curios de ce exploatări se mai găsesc

  19. #2439 SP
    Junior Member godlik30's Avatar
    Si pe langa asta inca nici nu se gandesc la matchmaking pentru nightfall sau raid ... inca o frustrare la activ.

    Dar deh, are ceva fun, pentru ca inca abia astept DLC-ul.

  20. #2440 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Quote Originally Posted by Kupy View Post
    Eu sunt doar curios de ce exploatări se mai găsesc
    Numai la prostii se gandeste romanul bai Kupy haha
    Eu zic ca nu e asa grava treaba,mai ales ca vin informatii ca ar fi base damage de 300 la exotice dupa ce le dai reset,deci nu pierzi decat perkurile,arma da cam la fel.Plus ca se upgradeaza mai rapid dupa dlc,cam la nivelul legendarelor de acum .
    Si ce se mai vaita atat lumea,parca ce dracu mai ai altceva de facut,patrule pe Venus la infinit? Eu de ex nu cred ca am mai mult de 3 exotice la care e musai sa dau reset,restul nu prea ma intereseaza.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 122 of 186 FirstFirst ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 172 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts