Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 162 of 186 FirstFirst ... 62 112 152 160 161 162 163 164 172 ... LastLast
Results 3,221 to 3,240 of 3702

Thread: Destiny

  1. #3221 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nice

  2. #3222 SP
    Member nickstr's Avatar
    Fără light level 290 nu aveți cel cauta în raid iar pe lângă asta va trebuie arme de 295 și peste. Eu recomand 295 Light level și trebuie neapărat un sniper bun. Mulți din boși se fac cu sniper.

  3. #3223 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Productive day )
    Auto Rifle mi-am dorit (pt crucible), auto mi-a dat, si inca cum, una dintre cele mai bune, lol.
    Attached Images Attached Images sat_sep_19_20-00-58_utc-0300_2015.png sat_sep_19_20-04-36_utc-0300_2015.png sat_sep_19_20-05-27_utc-0300_2015.png sat_sep_19_20-07-43_utc-0300_2015.png

  4. #3224 SP
    Member bdevil's Avatar
    Voi ati facut toate quest-urile alea din DLC-urile anterioare, acelea de level mic? Tot timpul am o senzatie de deja vu si uneori devine plictisitor sa le tot urmez.

  5. #3225 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Foarte misto raidul. Am trecut si noi de primul boss in seara asta, blind run, habar nu avem ce urmeaza si ce trebuie facut, ne dam cu capu de pereti pana ne dam seama ce trebuie facut Cea mai tare satisfactie cand reusesti si doar sa deschizi o poarta, lol. Oricum eu zic ca merita facut asa pe nestiute, se savureaza la maxim, is curios sa vad daca reusim sa-l terminam si nu ne vom bloca definitiv pe undeva

  6. #3226 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mergeti pe site-ul Bungie, dati la redeem code si scrieti: ARR-RRR-RRR

    Trei coins moka!

  7. #3227 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Colegii , voucheru ala de o luna trial din Legendary Edition , e gratis , sau e 5.49 lire?

  8. #3228 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Moca.

  9. #3229 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Mersi .... niste colegi care joaca Destiny id meu e Floris308 , joc destul de frecvent , acum ca sunt in concediu " medical".Am un Warlock de level 25 da parca nu mai merge asa usor sa joc singur.

  10. #3230 SP
    Member nickstr's Avatar
    Vreau să-i vad acum pe solo-iști cum mai fac raidul asta Cu excepția părții de platforming cu chestiile de ies din perete la restul sunt mecanisme unde ai nevoie de oameni care sa se coordoneze bine și sa comunice. Bătălia de final cu Oryx mai mult de 12 minute nu are de ce sa dureze dacă toți își fac treaba bine. În sfârșit un raid în care heavy launcher nu prea contează ci un sniper de 295 este esențial.
    După ce l-am terminat și înțeles, King's fall raid este foarte tare, cu mult peste VOG sau Crota.

  11. #3231 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Am cumparat acum cateva zile The Taken King si am cateva intrebari pentru cunoscatori:

    - Daca am jucat doar vanilla, fara DLCs/expansions & other stuff... cu ce content ar trebui sa incep acum?
    - Am inteles ca jocul vine cu un boost de level, cum pot sa-l folosesc?
    - Am un hunter de level 25, sa continui cu el sau sa fac roll la alta clasa mai buna?
    - Per total, cam ce ar trebui sa am in vedere gen quest-uri, raid-uri & stuff.

    Am intrat ieri in joc si sunt putin ametit de cat content e... si sincer sa fiu, nu stiu cu ce sa incep! Thanks

  12. #3232 SP
    Member bdevil's Avatar
    Eu unul iti recomand sa iei pe rand expansionurile, chiar daca povestea a inceput sa prinda contur la Taken King, mecanica jocului banuiesc c-ai inceput s-o prinzi deja cu Hunter-ul din varianta simpla. Singura chestie aiurea va fi ca in TTK nu prea mai ai ce sa faci cu reward-urile si cu materialele din primele doua expansion-uri, cu cateva exceptii (gen materialele de baza, ca spirit bloom, relic iron, spirit bloom). Din punctul meu de vedere Vault of Glass, Prison of Elders, sau Crota's End sunt niste experiente care trebuie traite si jucate in Destiny, experiente care mai incolo te vor ajuta in journey-ul Destiny. Doar ca atunci cand vei face trecerea la TTK, reward-urile si o mare parte din munca depusa in joc va fi la stadiul trecut. Eu zic sa sa treci prin toate, macar o data si apoi s-ajungi la TTK. Cu siguranta, dupa ce ma voi satura de TTK, voi mai da un Vault of Glass ocazional daca voi mai gasi fireteam pentru asa ceva. Deocamdata majoritatea inraitilor Destiny au migrat in TTK si primele doua expansion-uri au ramas fara multi jucatori pe partea de PVE, pe PVP banuiesc ca inca se mai joaca baietii la modul hardcore.

  13. #3233 SP
    Member iUser's Avatar
    Tocmai am cumparat Legendary Edition, maine voi incepe si eu jocul. Imi puteti da niste tips&tricks?

    P.S. O luna de PS+ free odata cu jocul, how cool is that?

  14. #3234 SP
    Junior Member Andrei Gabriel's Avatar
    Bye bye Oryx !!!!!


    uploadfromtaptalk1442862164865.jpguploadfromtaptalk1442862177198.jpg

  15. #3235 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si poza cu rewardsurile?

  16. #3236 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by iUser View Post

    P.S. O luna de PS+ free odata cu jocul, how cool is that?
    WHAAA?? is this for real? maan atunci abia astept sa imi cumpar si eu jocu saptamana viitoare

  17. #3237 SP
    Member bdevil's Avatar
    Si eu am primit jocul cumparat de la eMag cu un cod voucher de PS+ pentru o luna, cod care nu a functionat niciodata iar suportul Sony de bulgari zice ca sunt in pending din luna martie, si sa nu le mai dau mesaj, ca ma contacteaza ei cand o sa-mi trimita codul.

  18. #3238 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Codul merge doar pe cont UK, cont nou pe care nu ai avut niciodată PS Plus

  19. #3239 SP
    Member bdevil's Avatar
    Asta o fi fost, eu am incercat sa-l activez pe un cont de RO care era ''virgin''. Macar de mi-ar fi spus, ''fraiere, codul merge doar pe conturi UK''. Nimic. Life goes on. Destiny.

  20. #3240 SP
    Member flames95's Avatar
    Caut echipa de Raid am 293 light si sniper de 295 !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 162 of 186 FirstFirst ... 62 112 152 160 161 162 163 164 172 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts