Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 171 of 186 FirstFirst ... 71 121 161 169 170 171 172 173 181 ... LastLast
Results 3,401 to 3,420 of 3702

Thread: Destiny

  1. #3401 SP
    Member Harkonnen's Avatar

    Destiny

    Dupa ce cumpar TK o sa inteleg si eu misterele de dupa level 34 si poate gasesc prima mea exotica.

    Intrebarea e daca questul de halloween se aplica si celor fara dlc-uri?


    Sent from my iPad using Tapatalk

  2. #3402 SP
    Member cosmins's Avatar
    Multumesc foarte mult de raspunsuri, sfaturi si de ajutor.
    Nu stiu daca am sa intru deocamdata intr-un party pentru ca nu vreau sa se enerveze altii din cauza mea.
    Aseara m-am chinuit sa fac un rocket jump (cine a jucat Quake 2 sau 3 stie ce zic ) bineinteles ca muream mai de fiecare data si ma tot inviau aia pe acolo, pana la urma m-au lasat sa zburd in legea mea.

  3. #3403 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by Harkonnen View Post
    Dupa ce cumpar TK o sa inteleg si eu misterele de dupa level 34 si poate gasesc prima mea exotica.

    Intrebarea e daca questul de halloween se aplica si celor fara dlc-uri?


    Sent from my iPad using Tapatalk

    Q: Am I able to participate in the Festival of the Lost if I do not own Destiny: The Taken King on my account?
    A: Some items and Quests will be available if your account has not upgraded to Destiny: The Taken King. Please note: some Quests involve content only available in Destiny: The Taken King

    Mai multe info despre Festival la linkurile de mai jos:

    https://www.bungie.net/en/Help/Article/13815
    https://www.reddit.com/r/DestinyTheG...tivalofthelost
    https://www.reddit.com/r/DestinyTheG...l_of_the_lost/

  4. #3404 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Buuun, a inceput la nightfall sa pice armuri de 310 ....
    Si uite asa am ajuns cu hunter la light 300 fara raid ....

  5. #3405 SP
    Member cosmins's Avatar
    Cum pot face infuse? Mi-am cumparat 2x Zhalo Supercell SI am dat infuse la Una. Bineinteles ca nu a functionat.

  6. #3406 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    trebuie sa ai iteme mai mari ca dmg ca cea la care vrei sa dai infuse. dai infuse si alegi arma aia care are dmg mai mare si o spargi pe aia ca sa iti creasca light lvl. deobicei iti da intre 70-100% din light-ul la arma care dai infuse. item-ul cu care dai infuse trebuie sa fie de acelasi tip cu cea la care vrei sa dai infuse....adica chest cu chest, primara cu primara, heavy cu heavy

  7. #3407 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Daily-ul de astazi daca nu ma insel, este cu reward bun: black spindle

  8. #3408 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    l-am luat si eu insfarsit, ca tot l-am ratat. dupa ce i-am omoarat pe toti, mai ramasese 2 minute ). plus ca mi-a mai dat si 2 exotice la boss cand l-am omorat ( traiasca three of coins) cea mai buna strategie e cu toata lumea cu sabii pe foc exotice, cureti cel mai rpd ce sunt cu shield si galbeni, iar la boss titan cu bula pe blessing of wepons chiar langa el pusa, iesi dai cu sabia cu R2 intri iei buff si tot asa

  9. #3409 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    L-am terminat si eu dupa cateva incercari , vina mea ca nu aveam sabie precum cei din clan . Am facut si raid pe normal , dar jur ca jocul asta are ceva cu mine..Toti primeau arme , armuri , eu moldering shards...Pana la urma am primit si eu un scout de 303 , un chest de 300+ si un mark de 300+.Frumos raid , chiar mi-a placut.

  10. #3410 SP
    Member cosmins's Avatar
    Sabiile cad ca si drop sau le cumparati?

  11. #3411 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quest

  12. #3412 SP
    Member bdevil's Avatar
    Urmatorul update, etheric light-ul va putea fi schimbat, weapon parts vor putea fi cumparate de la Banshee, si alte update-uri pe partea de PVP. Nice things.

    Destiny's next update will ease your weapon parts troubles | Polygon

  13. #3413 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Probleme cu daily story?
    L-am facut de 3 ori dar nu apare facut si binenteles ca nu-mi da L.marks...

  14. #3414 SP
    Member Joystick's Avatar
    Am auzit ca TITANUL cu SUNBRAKER e OP ..... Si astazi m-am convins


  15. #3415 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Baieti care ma puteti lamurii si pe mine cu aceste dlcuri.Am cumparat Destiny anul trecut de pe un cont US,jucat2-3 luni si gata,anul asta m-am reapucat de el si ca boul am incarcat cu bani alt cont US decat cel de pe care a fost cumparat jocul.In store era session pass care contine primele 2 dlc-uri la 35$ si Taken King+ cele 2 dlc uri la 40$,din nou ca boul din graba,neatentie cumpar session pass-ul si pt a cumpara si taken king trebuia sa platesc alti 40$.Vb la Sony ,le explic cum a fost treaba,primesc refund.Toate bune si frumoase ,ma duc din nou in store,cand surpriza Taken King+2 dlc uri la 40$ nu mai este disponibil,se gaseste doar session pass ul si jocul full.Astia te obliga sa cumperi din nou jocul ,pt taken king?

  16. #3416 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Voi faceti parte din vreun clan? E cineva disponibil sa facem king's fall raid pe ps4? Sau quest-ul the road to king's fall? am un titan de 291 light. Id-ul meu este valentin 1605.

    Trimis de pe al meu HTC Desire 526G dual sim folosind Tapatalk

  17. #3417 SP
    Member Joystick's Avatar
    Saptamana asta de cand sa lansat call of dudy si flatout , abia am gasit pe cineva ( BUN ) sa fac flawless pe toate 3 caractere la Trials Of Osiris .... si cand am facut flawless , stateam sa inchidem biletele altora '' but that's another story '' . A fost o placere dudes ne vedem in STAR WARS BATTLEFRONT
    Attached Images Attached Images flawless.jpg

  18. #3418 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    ^ ala-i rewardu de flawless?

  19. #3419 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Thanks again, Snow! Bafta in Battlefront, you will be missed.

    ---------- Post added 17-11-2015 at 12:14 ----------

    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    ^ ala-i rewardu de flawless?
    Rewardul de flawless il iei din Lighthouse, ala e un reward oarecare de dupa meci.

  20. #3420 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Baieti daca vreti sa aveti cam 90% garantat flawless in trials trebuie jucat cu LMG SNOW Mare caracter si mare bascalie cu el Voi pune video cu ultimul meci in care eu , snow si eagle am ajuns la portile casei de lumina

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 171 of 186 FirstFirst ... 71 121 161 169 170 171 172 173 181 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts