Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 7 of 77 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 ... LastLast
Results 121 to 140 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #121 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Sunt de acord in mare masura. Cand este vorba de first person, miscarea camerei nu este dependenta de personal de pe ecran, nu se limiteaza la anumite unghiuri sau nu se misca in functie de personaj, cum este in unele jocuri. Asa, FPS fiind, unde indrepti tinta, te poti uita linistit pentru a admira designul.

    Cred ca au facut chestia asta si pentru a iesi putin si din zona lor de confort. E nasol pentru oamenii care au motion sickness, dar asta se intampla de obicei daca FOV este mic sau ai efect gen fisheye, a la Far Cry, care este pur si simplu stupid si gretos.

  2. #122 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Asta o sa fie un joc care merita jucata pe consola noua, nici nu o voi cumpara pe ps4 ca nu cred ca imi va rula foarte bine si atunci o sa pierd din experienta.

  3. #123 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Oare CE din alte tari, gen Franta,Germania,Italia o sa aibe continutul in limba respectiva? Nu stiu cata incredere sa am in ai nostrii ca o sa ajunga un CE in RO

  4. #124 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    E nasol pentru oamenii care au motion sickness, dar asta se intampla de obicei daca FOV este mic sau ai efect gen fisheye, a la Far Cry, care este pur si simplu stupid si gretos.
    Cred ca ai inteles gresit. Far Cry e foarte bine facut si e singurul (parca) FPS care nu-mi da motion sickness.

  5. #125 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu nu, am inteles, confuzia vine de la faptul ca am ales acelasi joc pentru a da exemplu pentru anumite efecte care produc acest motion sickness. Sweetspot-ul ar fi undeva pe la 90, nu stiu la cat este setat FOV-ul in noul Far Cry pe console, dar alea mai vechi stiu ca mai aveau probleme de genul.

  6. #126 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Faza e ca, spre ex Resident Evil 7 mi-a placut foarte mult, dar nu am reusit sa joc mai mult de 3-4h, in reprize de ~20m. Si m-am jucat cu toate setarile posibile si activat si dezactivat tot ce am putut si tot nejucabil a fost pentru mine.

    Si nu este singurul joc in care am incercat asa ceva.

    ---------- Post added 12-06-2019 at 08:57 ----------


  7. #127 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    Oare CE din alte tari, gen Franta,Germania,Italia o sa aibe continutul in limba respectiva? Nu stiu cata incredere sa am in ai nostrii ca o sa ajunga un CE in RO
    Vei putea precomanda editia de colectie in Romania. Va fi pe site-urile obisnuite in cateva zile.

  8. #128 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  9. #129 SP
    Junior Member MrWicked's Avatar
    Salut, a fost data confirmare de media galaxy ca se va da drumul la Collector's Edition in "Cantitate Limitata", si probabil va fi un heads up pe forumul cu MG-Altex. Daca nu mai aveti rabdare sau nu stiti sigur ca prindeti de la altex/media galaxy , mai sunt cateva magazine din romania care au deja CE ul pt precomanda, multa bafta !!!

  10. #130 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Da, numai trebuie in primul rand sa ai incredere ca ti-o aduce si in al doilea rand ca nu te trezesti ca scrie pe ea in Maghiara/Rusa/Ceha

  11. #131 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu ai de ce sa nu ai incredere, Best Distribution este distribuitor oficial CD Projekt. Poti precomanda deja de pe gameshop.ro sau poti astepta alte oferte pe site-urile partenerilor. Produsul este in limba engleza, asa cum este produs de CD Projekt.

  12. #132 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am văzut, cu Fallout 76 CE...

  13. #133 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Holy molly! 1260 LEI la PCG! Cred ca e ceva gresit acolo...
    https://www.pcgarage.ro/jocuri/cd-pr...sa5HQ63Ot6xbQM

  14. #134 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    250 de euro - 1180 de lei


    N-ar baga si PCG un leu cinstit in buzunar?

  15. #135 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    O sa fie mai ieftin pe MG. Nu stiu cu cat, probabil nu mult.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  16. #136 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    1134 pe GS, daca sunteți membru, reducerea am văzut că se aplica automat.

  17. #137 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    daca as face o precomanda de pe amazon.co.uk , din experienta voastra primesc jocul in 16.04.2020 ? vad ca au un steelbook bonus .

  18. #138 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    daca as face o precomanda de pe amazon.co.uk , din experienta voastra primesc jocul in 16.04.2020 ? vad ca au un steelbook bonus .
    Eu am primit Titanfall Collector's Edition de pe amazon uk la 5 zile dupa lansarea versiunii respective in EU, deci vine repede.

  19. #139 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Auditie placuta: Cyberpunk2077 Radio Mix (Electro/Cyberpunk)


  20. #140 SP
    One Man Army Cristy's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 77 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts