Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 14 of 77 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 ... LastLast
Results 261 to 280 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #261 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Dupa parerea mea, ii lipseste greutatea, nu il simti cum trebuie, nu iti da vreun feedback real atunci cand lovesti un inamic, cand ai un duel. Este echivalent cu un joc de fotbal cand jucatorii nu au greutate pe teren, mingea nici ea, totul parca este umflat cu heliu. Faptul ca este repetitiv scoate si mai mult in evidenta asta.

    Dar, asta nu inseamna ca este un combat groaznic. Este mai bun ca in alte open world-uri, dar nu e ceva demn de notat. Cum nici nu este notat de altfel, toti criticii au zis cam acelasi lucru despre joc, totul este lapte si miere, dar combatul lasa de dorit.

  2. #262 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    CONCURS ! ������
    At GOG.COM we're all eagerly anticipating the release of Cyberpunk 2077, so let's all have some fun on the forums! And it wouldn't be fun enough without a really cool prize to grab, right?

    Between revisiting our favorite Deus Ex: Human Revolution and other essential cyberpunk games, you can now win the unique GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition graphics card to upgrade your machine before the game is released!

    How can you get this prize?

    Visit the forum thread below and describe Cyberpunk 2077 in exactly 8 words. No more, no less, and without using the game's title.

    Leave your comment before the Summer Sale ends on June 15, 1 PM UTC, and our jury will select the one most creative and unique answer.

    https://www.gog.com/forum/general/wi...ics_card_eb5cc

  3. #263 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Amanat inca 2 luni pana pe 19 Noiembrie 2020. Probabil ca sa coincida cu lansarea next gen de console, speculata pentru 20 noiembrie.

  4. #264 SP
    Banned Cggamer's Avatar
    "AND FIX A LOT OF BUGS".

    Ma temeam ca asa va fi.
    Jocul e foarte mare, asteptarile sunt foarte mari, si s-ar putea dovedi dezamagitor avand in vedere prezentarea nu prea bine primita de la E32018.
    E suficient un singur glitch nasol care sa-i strice reputatia jocului la lansare si aia a fost.

    Ar fi si mai bine daca l-ar amana pana in primavara 2021.

    ---------- Post added 18-06-2020 at 19:49 ----------

    Au ales prost noiembrie, e chiar sinucigas fiindca atunci foarte putini il vor cumpara cand va fi febra consolelor next-gen.
    Plus ca in perioada aia se lanseaza BLACK OPS 5, Assassins Creed Valhalla, FIFA 21, Godfall, Dirt 5, Watch Dogs: Legion, Spider-man: Miles Morales, Star Wars: Squadrons. Daca lanseaza EA si ceva in toamna asta, un Battlefield 6 sau Dragon Age 4 sau un titlu de calibrul asta......aia e!

    Cui mai arde de Cyberpunk si mai ales sa-l joace pe PS4 si Xbox One cand atentia principala o sa fie pe noile titluri de pe PS5 si Xbox SX?

    In afara de jucatorii de pe PC care in mod sigur il vor pirata, jocul fiind DRM free......
    Era mai bine daca il lasau pentru primavara 2021 cand e seceta de jocuri si atunci pot acumula mai mult profit.
    Proasta strategie financiara!

  5. #265 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Doar pentru ca tu nu-l astepti cu asa mare interes, nu inseamna ca este universa valabil.

    Din lista aia, nu stiu daca sunt 1-2 jocuri care sa se ridice la asteptarile si magnitudinea lui Cyberpunk, ci mai degraba jocuri de duzina.

  6. #266 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Nu e nici o strategie proastă! Probabil Cyberpunk o sa fie peste toate titlurile enumerate de tine asa ca acele jocuri nu ii va face concurență iar cine va avea atentia fixată spre PS5 va lua jocul să-l joace pe noua consolă!

  7. #267 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Vai de mineee ,ce m-au ofticat ! Iti vine sa iti tragi palme ! Asta-i viata ! Ia mai da-i-n pana mea ! Enjoy your life ! Mai e pana atunci ! Next !

  8. #268 SP
    Banned Cggamer's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Doar pentru ca tu nu-l astepti cu asa mare interes, nu inseamna ca este universa valabil.
    Eu il astept cu cel mai mare interes, plus ca am pretentia sa devina GOTY2020.

    Din lista aia, nu stiu daca sunt 1-2 jocuri care sa se ridice la asteptarile si magnitudinea lui Cyberpunk, ci mai degraba jocuri de duzina.
    Valhalla si Legion sunt suficiente sa-i sterpeleasca potentiale incasari de milioane de dolari de sub nasul lui CD Projekt.

    Nu stiu cati ar prefera sa se joace de-a hackuit cu dronele prin Londra post-Brexit.
    Dar sunt foarte multi care vor prefera sa se joace cu Vikingii decat un joc cu tema cyberpunk (piata si asa e saturata de jocuri cu teme futuriste de la Deus Ex la Detroit Become Human, plus o gramada de shootere, dar sunt foarte putine jocuri de buget cu tema vikinga, chiar deloc.....mai exista un joc open world despre vikingi de magnitudinea lui Valhalla? ).

    Daca Cyberpunk vine cu multe buguri la pachet, iar Valhalla vine cu aceleasi mecanici reciclate dupa Origins si Odyssey, dar cu foarte putine buguri, cu o poveste interesanta, cu ceva imbunatatiri care sa-l faca mai atragator, s-ar putea ca Ubisoft sa striveasca CD Projekt pe piata europeana.
    Vorbesc de piata europeana........ca jucatorii de pe piata americana oricum au numai Call of Duty in cap.

    Si sa nu uitam de noul joc Spider-Man.....

    ---------- Post added 18-06-2020 at 21:08 ----------

    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    iar cine va avea atentia fixată spre PS5 va lua jocul să-l joace pe noua consolă!
    Mda, cand?
    In 2022?



    CD Projekt are nevoie de incasari spectaculoase tocmai la lansare ca sa sustina jocul pe termen lung si ca sa se apuce mai repede de producerea unui nou Witcher.
    Se stie ca multe jocuri cu potential au esuat si au devenit uitate/urate pentru ca au avut lansari esuate din cauza problemelor tehnice sau doar fiindca au ales o perioada nefavorabila pentru vanzari, cum a fost Titanfall 2 in 2016 cand s-a lansat intre BF1 si CoD 13

  9. #269 SP
    Member ymess's Avatar
    Pentru un joc de la un dezvoltator de duzina ar fi fost un semn rau.
    Dar de la CD Project / Red e un lucru fantastic, au o reputatie foarte buna si sigur se vor ridica la nivelul asteptarilor, fara compromisuri.

  10. #270 SP
    Banned Cggamer's Avatar
    Majoritatea , si nu sunt hateri, ci oameni realisti, zic ca Cyberpunk o sa fie o dezamagire in comparatie cu seria Witcher.

  11. #271 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Cine sunt acesti oameni despre care vorbesti ?

  12. #272 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Iar incepi cu exemple date din burta? Pune si tu link catre pareri pertinente (nu oameni random de pe forumuri random) ca sa vedem si noi ce-i cu dezamagirea asta colectiva pe un joc nelansat si din care nu am vazut nici 0.1% pana acum.
    Also, sunt curios cati dintre ei au pus mana pe joc pana acum sau au informatii din interiorul CDPR.

    Eu am auzit vreo 10 oameni din...sa zicem 10, care au spus ca jocul o sa fie o capodopera. Sunt oameni random, unii nu au nicio treaba cu jocurile dar au auzit de Witcher 3 si le-a placut muzica. Deci din punctul meu de vedere, 100% din oamenii cu care am discutat despre joc, sunt de parere ca jocul o sa fie foarte bun.

  13. #273 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Iar va bateti sa scoateti pietrele aruncate de Khan in lac? Lasati-le acolo, dragi colegi

    Sa vina cand o veni, oricum anul asta este imprevizibil din toate punctele de vedere.

  14. #274 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Cggamer View Post

    Mda, cand?
    In 2022?
    Cine a vorbit de 2022? Cel mai probabil cand se va lansa PS5 Cyberpunk va avea versiune dedicata PS5.

    Si ce tot vorbesti de bug-uri si glitch-uri in Cyberpunk? Nu stiu de ce astia de la CD Project nu au gasit un strateg ca tine sa angajeze si sa aibe grija sa nu cumva sa o dea in bara cu jocul. Ce te tot chinuie cand il lanseaza?

  15. #275 SP
    Banned Cggamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Iar va bateti sa scoateti pietrele aruncate de Khan in lac? Lasati-le acolo, dragi colegi

    Sa vina cand o veni, oricum anul asta este imprevizibil din toate punctele de vedere.
    Eu vad ca tu le arunci fiindca nu vii cu nicio replica constructiva sau vreo contributie la forumul asta.
    Numai in jigniri si atacuri la persoana o tii de cand te stiu.

    ---------- Post added 19-06-2020 at 16:34 ----------

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post

    Eu am auzit vreo 10 oameni din...sa zicem 10, care au spus ca jocul o sa fie o capodopera. .

    Ok, am inteles, ai intalnit vreo 10 fanboy!

    Uite oamenii care iti spun ca jocul o sa fie o mega-dezamagire! Sunt peste 10....unii se plang ca nu sunt destule informatii, altii se plang de camera first-person, altii se plang ca nu e ceea ce trebuie.











  16. #276 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai si eu ma plang de camera first person, dar asta nu inseamna ca jocul n-o sa fie bun. Doar ca nu este genul meu sa joc FPS-uri
    Pe principiu asta, daca eu ma joc doar FIFA si niciun alt joc in rest, e normal sa ma plang de Cyberpunk, pentru ca nu e FIFA, deci nu e genul meu - logica de pe internet

    Revenind on topic, au confirmat oficial:
    We are happy to confirm that Cyberpunk 2077 will be backwards compatible with both next-gen consoles! Your PS4 copy of the game will work on PS5 on launch day. Anyone who buys the game on Xbox One will be able to play their copy on Xbox Series X when the console launches too!

    A later upgrade to Cyberpunk 2077, taking full advantage of the next-gen hardware, will be available for free.

  17. #277 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Cggamer
    Numai in jigniri si atacuri la persoana o tii de cand te stiu.
    De cand il stii? Esti aici abia de cateva saptamani, nu?

  18. #278 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cyberpunk 2077 Reviews Will Be Out After Night City Wire Event

    Cred ca se refera la previews bazate pe ceva hands on, altfel nu-mi explic...

  19. #279 SP
    Junior Member Vulpine's Avatar
    Scrie și în anunțul oficial privind amânarea că e vorba de preview-uri. Nu ar avea sens să apară review-uri propriu-zise cu atât de mult timp înainte de lansare.

  20. #280 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asa se intelege, dar nu este nicaieri cuvantul "preview" in articol.
    “Regarding Night City Wire, nothing changes. Independent journalists are currently playing the game. We are expecting reviews right after Night City Wire, late afternoon on Thursday, next week.”

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 77 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts