Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 18 of 77 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 68 ... LastLast
Results 341 to 360 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #341 SP
    Manager paul's Avatar
    GeForce RTX 30 series gameplay trailer:

    Cyberpunk 2077 GeForce RTX 30 Series Trailer: 4K, Ultra Settings, RTX ON! | NVIDIA
    Attached Images Attached Images cyberpunk-2077-geforce-rtx-30-series-exclusive-screenshot-001.jpg cyberpunk-2077-geforce-rtx-30-series-exclusive-screenshot-002.jpg cyberpunk-2077-geforce-rtx-30-series-exclusive-screenshot-003.jpg

  2. #342 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    VG247 ”No more delays for Cyberpunk 2077, CDPR says
    CD Projekt Red seems very confident in Cyberpunk 2077 hitting its November release date.
    .
    .
    Cyberpunk 2077 developer CD Projekt Red has once again reiterated that it does not expect the game to face any other delays.
    Obviously, this doesn’t preclude another slight delay, or even a major one that the studio wasn’t anticipating“ deci ...nu cred pana nu vad !

  3. #343 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    CD Projekt Claim Cyberpunk 2077 is Still on Track for September Release

    CD Projekt RED have reaffirmed their commitment to releasing Cyberpunk 2077 on 17th September 2020.
    Am mai auzit asta și în aprilie... Pana nu vad jocul ăsta lansat nu mai cred nimic.

  4. #344 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu sunt sigur ca toate aceste delays au fost datorate si faptului ca jocul nu va merge prea bine pe current gen (cel putin pe base models) si au asteptat lansarea next gen pentru a merge asa cum trebuie si sa si arate bine.
    Deci nu cred ca-l vor mai amana inca odata, mai ales dupa acele hands on de lunile trecute.

  5. #345 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Posibil. În cazul The Witcher 3 loading time-ul a fost infernal. Inițial am crezut că e o glumă, ulterior mi-am dat seama că jocul e făcut totuși de un dezvoltator fără nicio experiență în domeniul jocurilor de tip RPG.

    Mai bine să-l amâne decât să iasă jocul aiurea.

  6. #346 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Cuvantul ala “slight” nu-mi place deloc si nu vad nici un pic de entuziasm ! Numai “sa vedem” si “ speram” parca vad acolo ! Mi se pare doar mie , nu?

  7. #347 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai cuvantul ala nu e dat de ei, ci de cine a scris stirea.
    Oricum ei ar trebui sa stie deja. Ca jocul sa fie lansat in Noiembrie, ar trebui sa fie Gold in Octombrie (cam cu 1 luna inainte) deci in teorie, ar trebui sa fie cam la 99.9% in momentul asta, cu 1 luna inainte sa devina Gold.

    Ei oricum ziceau ca au jocul gata de prin aprilie si ca-si iau extra time pentru polish.

  8. #348 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Data de 13 noiembrie nu cred ca le convine . Cheltuie lumea banii pana lanseaza ei !

  9. #349 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Parca e pentru 19 Noiembrie programat. Si oricum, la un asa titlu, mai ales la next gen, e un fel de system seller.
    Si eu am precomanda pentru PS4 ca sa-l joc pe PS5 si nu pentru Xbox ca sa-l joc pe One X

  10. #350 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Parca e pentru 19 Noiembrie programat. Si oricum, la un asa titlu, mai ales la next gen, e un fel de system seller.
    Si eu am precomanda pentru PS4 ca sa-l joc pe PS5 si nu pentru Xbox ca sa-l joc pe One X
    Pe 13 se lanseaza COD-ul ! beleaua !

  11. #351 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Aaaa, credeam ca te referi la PS5.
    Ce sa zic, pentru unii oameni reprezinta ceva acel CoD, dar nu pentru toata lumea Deci nu cred ca-si fac ei probleme cu vanzarea pentru ca iese CoD cu o saptamana inainte.

  12. #352 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sunt doua jocuri cu audiente complet separate, nu-si fac probleme.

  13. #353 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Sunt diferite, dar faptul că e exclusiv în perspectivă first person va atrage mulți jucători (și) din tabăra CoD.

  14. #354 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Nu prea cred, cei care joaca COD nu au rabdare la un first person de genul acesta, lor le trebuie kill instant cum sunt obisnuiti.

  15. #355 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Sa inteleg ca jocul va avea o problema de pozitionare pe piata. Daca nu va atrage jucatori de FPS-uri, inseamna ca jucatori de RPG-uri nu va atrage nici atat. Nici macar pe cei pasionati de serii precum Fallout sau Mass Effect.

    In opinia mea, si-au facut singuri un mare deserviciu cand au decis sa fie jucat doar in modul first person.

  16. #356 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Eu abia îl aștept și nu sunt jucător nici de FPS, nici de RPG. Pot pune pariu că se va vinde mai bine decât orice alt joc lansat recent.

  17. #357 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Faptul ca noi discutam despre fereastra de lansare si daca va fi afectat , mai mult ca sigur ca si ei in dep. lor de marketing au ridicat si subiectul COD . La fel zic si eu ca n-are nici o treaba , dar oricum un “Average Joe” va spune intotdeauna ca CP este un joc cu “impuscaturi“! Pt mine , pana la CP nici un joc nu m-a facut sa imi doresc sa aprofundez mai mult lumea lui! Mi-am cumparat si niste carti legate de universul acesta “dystopian” si abia astept sa vad ce ne-a pregatit nenea Mike Pondsmith. Interviurile cu el despre subiectul CP sunt super interesante.
    Intr-un interviu la E3 2019 erau intrebati daca vom avea parte si de momente wow ? Raspunsul : “we are going to make you cry, there's no other way. I think there's gonna be joy, there's gonna be tears, and there's gonna be laughter, and yeah there's gonna be anger. We are going to give you all that, because this is what we are doing “ So ? hype !

  18. #358 SP
    Banned ignognito's Avatar
    Si daca se face mod cu third person camera?


    La Witcher 3 am vrut first person camera in anumite momente sa pot admira peisajele fara sa-i vad fundul lui Geralt sau al lui Roach.
    Si uite ca s-a putut!




  19. #359 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Hai că încet-încet, încep și ăștia să se scape în pantaloni. Pentru moment doar small chunks, să nu se simtă mirosul de rahat prea tare.

    Cyberpunk 2077 Multiplayer Will Have Microtransactions, But They “Won’t be Aggressive”

    https://gamingbolt.com/cyberpunk-207...-be-aggressive

  20. #360 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E absolut firesc. Vor fi doar chestii cosmetice, cel mai probabil, deci nu vor conta prea mult.
    Eu nici nu stiam ca va avea MP si nici ca ma intereseaza.

    Cat timp dpdv calitativ avem un joc bun, cu o poveste buna SP, dar si ceva DLCs de calitatea celor de la Witcher 3, personal consider ca este ok sa incerce sa faca bani si prin alte metode, de la oamenii care vor acele alte lucruri si sunt dispusi sa dea bani.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 77 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 68 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts