Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 20 of 77 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 ... LastLast
Results 381 to 400 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #381 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai recommended specs sunt o mizerie inutila care nu mai inseamna de mult nimic - in forma postata de ei.
    Ce inseamna recommended? Pentru ce?

    1080, medium settings, 30 fps? 60 fps? high settings? ultra?
    Mai ales ca in ultimii ani jocurile (la pc) au un ultim nivel de setari gen ultra sau asa ceva cu care efectiv ajungi de la 100 fps la 40 fps doar daca activezi ala.

    Macar de ziceau "No RTX", ca nu e ca si cum se presupune deja ca e off pt ca si placile vechi pot face raytracing prin noul DXR care e folosit acum de toti. Nu se stie daca Cyberpunk vine cu raytracing pe placile vechi, dar zic ca ar fi trebuit sa mentioneze acolo.

  2. #382 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    CP2077: 70 GB.

    CoD MW pana acum o luna: 200 GB (si acum, dupa ultimele updateuri, peste 100 GB).

    Concluzia o tragem singuri

  3. #383 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cyberpunk 2077’s story is shorter because so many people didn’t finish The Witcher 3

    Deci daca 32h e prea mult pentru o campanie principala, e nasol...

    Problema nu cred ca a fost faptul ca 32h de mult pentru o campanie principala, ci faptul ca au avut prea multe side questuri bune pe care lumea le-a urmat pana s-au plictisit, iar astfel au renuntat la povestea principala.

  4. #384 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu vad aproximativ 52 de ore pe HLTB

    LE: Ah, în articol scrie rushed...

  5. #385 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Sunt pregatit. Am avut aproape 100 de ore in AC: Origins.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #386 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Lol. Acum inteleg de ce foarte multi o tin numai intr-o lauda la adresa TW3. N-au reusit sa-l termine.

    Daca aveau parte de finalul nasol, era vai de perifericele lor. Plus ca nu stiu sa apercieze 40 de ore de fuga constanta dupa Ciri pe principiul "the princess is in another castle". Niste ignoranti.

  7. #387 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Final prost? Inteleg ca ai fost infidel cu Yen/Triss si ai ramas cu frustrari?

  8. #388 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Nu prost, oribil. Imi cer scuze pentru greseala.

  9. #389 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    CP2077: 70 GB.

    CoD MW pana acum o luna: 200 GB (si acum, dupa ultimele updateuri, peste 100 GB).

    Concluzia o tragem singuri
    Da, ca e foarte prost optimizat CoD MW. Oare inca mai folosesc .bmp-uri?

  10. #390 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Da, ca e foarte prost optimizat CoD MW. Oare inca mai folosesc .bmp-uri?
    si . wav-uri

  11. #391 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Cyberpunk 2077’s story is shorter because so many people didn’t finish The Witcher 3

    Deci daca 32h e prea mult pentru o campanie principala, e nasol...

    Problema nu cred ca a fost faptul ca 32h de mult pentru o campanie principala, ci faptul ca au avut prea multe side questuri bune pe care lumea le-a urmat pana s-au plictisit, iar astfel au renuntat la povestea principala.
    Lol si cand ma gandesc ca l-am terminat de 3 ori

  12. #392 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu doar o data si bun (absolut tot de pe harta, dar nu platinat) si nu m-am plictisit o secunda.

    Daca aici e vorba de acelasi nivel de detaliu la side missions, nici nu pot spune ca ma deranjeaza daca povestea principala are doar 20-25h.
    Sunt curios in schimb daca Keanu este prezent doar in povestea principala, sau este acolo in the back of your head si-ti sopteste chestii chiar si la cele secundare.

  13. #393 SP
    Banned ignognito's Avatar
    Banuiesc ca in jocul asta poti alege sa fii :
    -progresist
    -negru
    -pro-feminist
    -gay
    -ecologist
    -globalist
    -ateu
    -corect politic
    -democrat


    Dar poti sa alegi sa fii :
    -conservator
    - alb
    - misogin
    - hetero
    -poluator
    -patriot nationalist
    -crestin
    -rasist
    -republican





    Parca si in Witcher aveai optiuni progresiste (pro-emanciparea elfilor si piticilor) si optiuni conservatoare (pro-oameni, restul ii considera niste monstruzitati).

  14. #394 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Este absolut fascinant de cate perseverență poți da dovadă în obsesiile tale ideologice. Am prieteni studenți la psihologie care și-ar putea elabora lucrarea de licență cu un studiu de caz pe tine.

  15. #395 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by ignognito View Post
    Banuiesc ca in jocul asta poti alege sa fii :
    Adica...om? Da, poti fi om in jocul asta - dupa care iti poti face implanturi ca sa ajungi un fel de robocop.

  16. #396 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by ignognito View Post
    Banuiesc ca in jocul asta poti alege sa fii :
    -progresist
    -negru
    -pro-feminist
    -gay
    ....

    Dar poti sa alegi sa fii :
    -conservator
    - alb
    - misogin
    - hetero
    ....

    Parca si in Witcher aveai optiuni progresiste (pro-emanciparea elfilor si piticilor) si optiuni conservatoare (pro-oameni, restul ii considera niste monstruzitati).
    Pro pt varianta Robocop ! Dar cum subiectul jocului este alergarea dupa "elixirul tineretii vesnice" aleg sa fiu nemuritor !

  17. #397 SP
    Banned ignognito's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Am prieteni studenți la psihologie care și-ar putea elabora lucrarea de licență cu un studiu de caz pe tine.
    Mai degraba despre hartuitori ca tine.

  18. #398 SP
    Manager paul's Avatar

  19. #399 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Câteva imagini din lumea Cyberpunk 2077, culese de pe pagina oficială de FB. Probabil pe unele le știți deja. Anyway, i just love the way it goes.
    Attached Images Attached Images cyberpunk_2077_screens_01.jpg cyberpunk_2077_screens_02.jpg cyberpunk_2077_screens_03.jpg cyberpunk_2077_screens_04.jpg cyberpunk_2077_screens_05.jpg cyberpunk_2077_screens_06.jpg cyberpunk_2077_screens_07.jpg cyberpunk_2077_screens_08.jpg cyberpunk_2077_screens_09.jpg cyberpunk_2077_screens_10.jpg cyberpunk_2077_screens_11.jpg cyberpunk_2077_screens_12.jpg cyberpunk_2077_screens_13.jpg cyberpunk_2077_screens_14.jpg cyberpunk_2077_screens_15.jpg cyberpunk_2077_screens_16.jpg cyberpunk_2077_screens_17.jpg cyberpunk_2077_screens_18.jpg cyberpunk_2077_screens_19.jpg cyberpunk_2077_screens_20.jpg

  20. #400 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Deși nu e ok ce a spus acum câteva luni CDPR legat de crunch, înțeleg perfect că la cum se promite a fi jocul nu pot termina fără să facă ore suplimentare. Ar fi păcat nu doar pt. noi să amâne jocul iar (a 3-a oară?) ci cred că și pentru ei, cei care lucrează la ea de multă vreme.

    Da, și alte companii fac crunch și această politică e în picioare de când se fac jocuri. Diferența e că alte companii, cu tot cu crunch fac jocuri care doar visează să fie ca Cyberpunk 2077.

    O să apreciez și mai mult fiecare detaliu când o să mă joc, știind că au muncit până ce le-au sărit capacele.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 77 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts