Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 3 of 77 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast
Results 41 to 60 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #41 SP
    Banned Captain Price's Avatar
    Ma, de sex zice ceva?
    Facem sex cu androide?

    Sau nu mai e nevoie de vreme ce protagonistul e cyborg?




    P.S.e cam lame ca au bagat customizare de gen ca la Mass Effect in loc sa faca un personaj legendar ca Geralt.
    Asa, replicile lui o sa sune ca de robot intampinat de un caracter plin de raceala ca-n Mass Effect...oh, wait, aici protagonistii sunt roboti!

  2. #42 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pe mine m-au cam pierdut la FPS... sper totusi sa bage o optiune sa poti comuta intre FP si 3rdP. Momentan pare cam ca Deus Ex, unde finishurile erau 3rd, iar in rest FPS.
    Pana la urma voi trece si peste acest impediment personal, daca jocul imi va placea suficient de mult, dar nu va fi perfect in ochii mei.

  3. #43 SP
    Admin MonkY's Avatar
    I agree with keanustar! Daca va fi doar first person, va fi datorita nebuniei pe care o anticipeaza pe VR... Au fost ceva RPG-uri care au demonstrat ca merge OK-ish chiar si in first person, dar nu mai ai tu satisfactia de a-ti urmari miscarile, de a vedea ce bine iti sta cu ultimul upgrade, ultima nebunie de implant and so on...

  4. #44 SP
    Member codpin's Avatar

  5. #45 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Pfff, nu suport cand o companie vine cu demo la E3 insa il tin dupa usi inchise. E bine ca i-au lasat pe prajitii de la IGN sa il joace, care nici macar nu vor cumpara jocul, ca ei merita "review copy" gratuit. Asa au facut si cu Doom acum cativa ani, si nu l-am cumparat pana nu a ajuns la 50 de lei.



    Daca nu era vorba de jocul asta si de CPR, cu siguranta nu l-as mai fi cumparat day one. Daca pentru ei conteaza mai mult trei critici decat milioanele de fani care au urmarit prezentarea, sa le cumpere criticii jocul. Ma rog, fiind una dintre companiile mele preferate in momentul de fata sigur imi voi incalca principiile si voi face preorder, dar tot m-au lasat cu un gust amar.

  6. #46 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Exista un flow la chestii de genul asta, nu arati tot din prima, dai cu lingurita. Plus ca una e sa arati la niste critici care stiu cu ce se mananca si pot transpune ok in cuvinte, alta e sa arati la masele de oameni care habar nu au si, fiind un build super early-stage, o sa sara de cur in sus ca arata prost sau ca arma trage aiurea sau ca nu stiu ce trident trece nerealist prin inamici. Have patience, nu e ca si cum data de lansare se modifica cu ceva indiferent daca ne arata sau nu gameplay.

  7. #47 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    nu stiu ce trident trece nerealist prin inamici
    Sunt constient ca evitarea tridentelor (asta e pluralul?) e strategia corecta de marketing, insa dintotdeauna am avut o problema cu situatiile in care cineva a favorizat prostimea oamenii nepriceputi doar pentru ca sunt in majoritate. In scoala generala eram obigat sa desenez bastonase cand eu deja citeam cursiv doar pentru ca 90% nu erau in stare, sunt guvernat de un partid care conduce exclusiv pe placul populatiei needucate a tarii, iar acum nu ma pot bucura de demo pentru ca 3 sferturi din gameri sunt ignoranti fata de ce inseamna dezvoltare software si sigur ar comenta inutil.


    Stiu ca sunt super subiectiv si poate prostesc, dar pentru mine astfel de evenimente imi pateaza universul ascuns al gamingului cu murdaria lumii reale si ma intristeaza putin. Cel mai mult m-a deranjat nu lipsa demo-ului pentru public, ci tocmai ca stiam motivul din spatele usilor inchise. Sorry, I felt the need to vent.

  8. #48 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Au motivele lor pentru care nu au vrut sa arate la public, putem doar sa speculam. Dar, gandeste-te asa: arata niste chestii care arata super tare, dupa care mai tarziu in procesul de development isi dau seama ca trebuie sa taie din ele (de obicei asa se intampla ca nu ai timp sau programatori care sa faca chestiile alea sa mearga bine asa ca le tai complet) si lumea urla "downgrade". Iar downgrade-ul ala te urmareste ca un blestem cativa ani la rand .

    But again, nu e o francmasonerie in spate care ascunde jegul sub pres ca sa nu vada lumea, sunt doar oameni si strategii de marketing care nu vor sa arate decat atunci cand sunt siguri ca ce arata va fi produsul final astfel incat sa nu aiba efecte nedorite gen dezamagirea publicului sau hype pe niste lucruri care nu vor exista la lansare.

  9. #49 SP
    Member omega's Avatar
    "Nimeni nu este de vina pentru dezordinea ta launtrica, ci doar tu."

  10. #50 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Pe mine m-au cam pierdut la FPS...
    Pe mine ma incanta ideea de FPS, prefer jocurile gen shooter chiar daca e RPG sa fie in first person, nu suport sa ma joc un shooter in 3'rd, cred ca de aceea m-am si lasat mai demult de Division. Oricum aici e vorba de gusturi, asa ca eu nu o sa ma supar

  11. #51 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Un articol destul de stufos, in ăștia am încredere mai mare
    https://www.eurogamer.net/articles/2...ojekt-about-it

  12. #52 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda. Si pe mine m-au cam pierdut la first person. Sper sa ai optiunea sa schimbi. Nu sunt fan deloc al FPS-urilor. Mi se pare ca-ti limiteaza complet miscarile. Si nu inteleg de ce FPS in genul asta de joc.

    In rest, pare foarte interesant si am incredere 100% in CD Project Red si ca o sa fie un joc bun. Sa speram ca la PSX sau urmatorul E3 sa vedem si noi demo-u asta de l-au vazut ei.

  13. #53 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    De abia astept jocul asta, tot ce s a discutat in postarea celor de la eurogamer m a facut si mai nerabdator, cat despre first person, sunt sigur ca nu va dezamagi, desi ar trebui sa poti alege, nu toata lumea inghite first person, mai ales intr un rpg.
    Spre rusinea mea, ulltima capodopera a celor de la Project Red imi sta pe raft de 3 ani, trebuie sa l joc pana la aparitia noului joc

  14. #54 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Mda. Si pe mine m-au cam pierdut la first person. Sper sa ai optiunea sa schimbi. Nu sunt fan deloc al FPS-urilor. Mi se pare ca-ti limiteaza complet miscarile. Si nu inteleg de ce FPS in genul asta de joc.

    In rest, pare foarte interesant si am incredere 100% in CD Project Red si ca o sa fie un joc bun. Sa speram ca la PSX sau urmatorul E3 sa vedem si noi demo-u asta de l-au vazut ei.
    Citand dintr-un mare clasic in viață, "Nu-ți place nu cumperi/joci"

  15. #55 SP
    Member marv's Avatar
    cum ar fi...CUM AR FI???? sa apara si pe Switch

  16. #56 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Dar pe telefon?

  17. #57 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cică o să vedem și noi varianta Demo in Germania la Gamescom

  18. #58 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Niste detalii


  19. #59 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    alta perioada de timp, aceeasi problema
    Attached Images Attached Images damn-ot-roach-5000.jpg

  20. #60 SP
    Junior Member samkhan's Avatar
    Acest joc arată uimitor, o problemă este că ei nu au lansat gameplay-ul în timp ce au existat interviuri în care oamenii care au privit jocurile explicate despre joc, am fost atât de gelos lol.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 77 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts