Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 5 of 77 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 ... LastLast
Results 81 to 100 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #81 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    La jocul asta simt cum o sa treaca orele fara sa-mi dau seama,fara sa mananc...

  2. #82 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu unul ma asteptam la mai mult

    ma bucur ca exista hype dupa acest gameplay , intalnirea cu mafiotul ala ma duce cu gandul la un vechi joc : KingPin.

  3. #83 SP
    Junior Member Zetrix's Avatar
    Quote Originally Posted by Otman View Post
    Ok, recunosc ca si eu prefer un univers fantasy/medieval fata de unul futurist/SF.

    Cu toate astea, cand Cyberpunk iese....2020 probabil, va fi GOTY.....100%. Si daca castiga doar prin neprezentare.

    Cine scoate in urmatorii ani ceva mai bun? EA? Activision? Ubisoft? De la astia numa rahaturi.

    R* scoate anu asta RDR2 si mai auzim de ei peste 6 ani.

    TES 6........ala mai dureaza multttt......3-4 ani.

    Beyond Good and Evil 2...da il astept...dar mi se pare ca are cale lunga pana e gata.

    In rest ce mai este in lucru?

    Pe Sony nu ii pun pe lista ca TLOU 2 si Ghost of Tsushima sper ca ies la anu.
    Heh Ubi si Activision nu sunt chiar asa praf, dar cam ai dreptate, nu or sa scoata ceva mai bun. Cat despre EA, aia au treaba cu gamingu cum au 5Gang cu muzica. They're in just for the money, NOTHING ELSE. Deci clar nu vor scoate ceva bun vreodata.

  4. #84 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Daca aveti frustrari personale legate de anumite companii aveti thread separat sau puteti posta in sectiunea off-topic.
    Threadul asta se numeste 'Cyberpunk 2077' si vreau cand dau click aici sa citesc despre jocul asta, nu sa vad mereu si mereu si mereu si mereu cum va exprimati propriile frustrari legate de anumite companii.

    A inteles toata lumea ca sunteti o mana de oameni care aveti un beef cu EA si/sau Ubisoft si/sau XYZ, probabil nu v-au acceptat la interviu sau v-au dat afara nu stiu, problema voastra, dar devine un subiect scarbos si invechit si nu suntem obligati cu totii sa stam mereu sa citim IN FIECARE THREAD despre cat de jegosi sunt EA, sau Ubisoft, sau X, sau Y.
    E offtopic si e un offtopic care miroase a mizerie si a jeg de sub unghii.

  5. #85 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Desi in continuare cred ca unui astfel de joc i-ar fi stat mult mai bine in perspectiva 3rd person, trebuie sa recunosc ca e al naibii de ofertant chiar si asa. Pare a fi o combinatie destul de reusita intre GTA, Deus Ex, The Witcher, Mass Effect, Borderlands. Cu cateva idei marca Ghost in the Shell si Altered Carbon, eu cred ca va fi un succes. Poate chiar mai mare decat The Witcher. But... time will tell.

    P.S. Oricum se vede ca este destul de necizelat jocul. Aproape ca lipsesc cu desavarsire particulele, fumul... in fine, cam tot ce inseamna atmospheric environment. Insa eu sunt suprins ca e totusi playable. Dar nu mi-as pune sperante la nimic mai devreme de Decembrie 2019. Cine stie, poate va fi "system seller" cu o noua consola "next-gen"?

  6. #86 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Mie mi-a placut trailerul la prima vedere, trebuie vazut pe TV-ul mare acum cu niste chipsuri .
    Da, dar pe un 65" 4K compresia de Youtube il cam strica. Dar exista si varianta asta: https://www.gamersyde.com/download_c...-42749_en.html .

  7. #87 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Arata ok jocul. Nu m-a rupt in gura dar dupa cum a spus si Monky.. lipsesc briz brizurile. O sa iasa peste un an sau doi si faptul ca e 1st person mie mi se pare interesant. Problema lor e ca teaser-ul initial a aratat usor altfel fata de ce a urmat si multi sunt dezamagiti ca actiunea are loc intr-o lume mai apropiata de ce stim noi. Teaser-ul a fost mai futurist, mai Blade Runner combinat cu Judge Dredd.
    Asta nu inseamna ca atmosfera nu e acolo, doar ca avand in vedere premisa jocului, putea fi mai mult.. mai ales de la un developer talentat ca CDPR.

    Ramane sa vedem cum evolueaza in timp.

  8. #88 SP
    Junior Member Zetrix's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Daca aveti frustrari personale legate de anumite companii aveti thread separat sau puteti posta in sectiunea off-topic.
    Threadul asta se numeste 'Cyberpunk 2077' si vreau cand dau click aici sa citesc despre jocul asta, nu sa vad mereu si mereu si mereu si mereu cum va exprimati propriile frustrari legate de anumite companii.

    A inteles toata lumea ca sunteti o mana de oameni care aveti un beef cu EA si/sau Ubisoft si/sau XYZ, probabil nu v-au acceptat la interviu sau v-au dat afara nu stiu, problema voastra, dar devine un subiect scarbos si invechit si nu suntem obligati cu totii sa stam mereu sa citim IN FIECARE THREAD despre cat de jegosi sunt EA, sau Ubisoft, sau X, sau Y.
    E offtopic si e un offtopic care miroase a mizerie si a jeg de sub unghii.
    Eram sigur ca o sa iei trigger la postul meu, deaia l-am si facut. Eu n-am mai discutat pe niciun alt topic despre asta. Ura fata de EA provine de la faptul ca au distrus o gramada studiouri care faceau jocuri bune (si inca continua sa faca asta) + ca tin prizoniere o gramada de IP-uri pe care altii le-ar putea folosi cum trebuie. Imagineaza-ti doar o secunda cum ar fi aratat un Star Wars facut de un studio ca si CDPR, lucrat la el 5-6 ani comparat cu ce au facut EA.
    Aah da si "postarea" ta tot la offtopic se incadreaza.

    Edit: My bad Espiritus, m-am grabit sa dau exemplul cel mai cunoscut, dar care nu e tocmai accurate. Oricum se gasesc usor pe google ip-urile alea "prizoniere" daca intereseaza pe cineva.

  9. #89 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Nu EA detine Star Wars, ci Disney. Disney alege cu ce publisher alege sa lucreze.

  10. #90 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    @Xander ro daca nu iti place, nu mai da click pe thread daca esti asa de sensibil. Cu tine oricum m-am lamurit care e treaba, asa ca mai multe nu zic ca nu are rost sa mai tinem in offtopic.

    On: E si normal ca jocul sa nu fie pe placul tuturor, fiecare si-a imaginat jocul perfect cand au auzit recenziile dupa closed door gameplay la E3. Si acuma cand au vazut cum e nu e exact ce a fost in capul lor. Dupa parerea mea foarte bine au facut ca nu s-au dus pe 3'rd person si au ales first, imersiunea in aceasta lume o sa fie mult mai placuta mai ales ca ai o gramada de chestii vizuale pe ecran. Oricum e numai primul video cu gameplay, o sa mai fie o gramada si cu timpu o sa fie toata lumea fericita. Hype dupa joc oricum nu am, vremurile acelea s-au apus la mine demult

  11. #91 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    @Xander ro daca nu iti place, nu mai da click pe thread daca esti asa de sensibil. Cu tine oricum m-am lamurit care e treaba, asa ca mai multe nu zic ca nu are rost sa mai tinem in offtopic.
    Mai, lamuritule, cel mai bine ia vezi tu de treaba ta!

    Eu dau click pe ce vreau eu si confirm oricarui forum din lumea asta spusele de mai sus erau un offtopic toxic.
    Daca unul sa altul uraste compania X sau Y eu nu sunt obligat sa citesc eu toate mizeriile.
    Eu daca dau click pe threadul cu Cyberpunk am tot dreptul sa ma plang daca citesc alte mizerii toxice nelegate de Cyberpunk, in special un offtopic mizerabil invechit si de doi bani.

    Ce treaba au companiile Activision, EA si Ubisoft cu Cyberpunk ca sa citesc eu si oricare alt user interesat de Cyberpunk mizeriile alea?
    Din partea mea poate sa urasca si curcubee si ziua de 78 Aprilie, lor trebuie sa le spui sa isi mute offtopicurile si hatereala pe threadurile dedicate, ca de aia exista, nu sa-mi scrie mie pe 9 threaduri din 10 cat de nasol este Destiny si ce companie de moloz este EA sau X sau Y.
    Lamuritule care esti tu lamurit.

  12. #92 SP
    Member Otman's Avatar
    @Xander Ro din 2009 pana azi nu ti-ai dat seama cum se foloseste ignore list? Iti fac un tutorial scurt daca vrei.

    Daca iti provoc "anxietate, ori de cate ori deschid un thread sa citesc orice despre orice stau cu teama sa nu cumva sa iti vad numele, iar cand ti-l vad imi strici efectiv ziua.".....Te rog eu sa ma pui la ignore, ca nu as vrea sa-ti puste vreo vena si sa te am pe constiinta.

    De ce sa traiesti cu frica si sa ai zile stricate din cauza mea, IGNORE, te rog.

  13. #93 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Please, stay on topic! Or else...
    Attached Images Attached Images cyberpunk_wallpaper.jpg

  14. #94 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Or else dansezi la bara? Glumim doar sefu'

  15. #95 SP
    Member Otman's Avatar

  16. #96 SP
    Member chris diaz's Avatar

  17. #97 SP
    Member lucas22010's Avatar
    sunt dezamagit, nu ma asteptam sa fie shooter

  18. #98 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Au zis ca e shooter months ago...

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  19. #99 SP
    Member Mishy's Avatar
    Pe mine ma incanta idea de RPG/Shooter, pe langa seriile Mass Effect si Fallout nu exista prea multe jocuri de genul asta.

  20. #100 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Pe mine nu ma intereseaza, oricum nu aveam incredere in ei ca pot face gameplay de calitate dupa seria Witcher. Jocul va fi cel mai bun RPG din istorie, cu combat mediocru. Desi nu imi plac deloc FPS, prefer sa impusc chestii decat sa apas un singur buton de atac la fiecare inamic.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 77 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts