Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 6 of 77 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 ... LastLast
Results 101 to 120 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #101 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Eu zic să fiți rezervați și să scădeți la minim așteptările. Se poate să fiți dezamăgiți.
    Nu zic că o să fie rău. Doar că am un prieten care lucrează acolo și de câteva luni bune sunt blocați și totul este pe dos.
    Au încercat se pare prea mult și în momentul ăsta este destul de sensibilă situația. Practic nu reușesc să facă ceva închegat.
    Se poate să rezolve se poate să nu.
    Mai bine vă liniștiți și vedeți mai încolo ce și cum.

  2. #102 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Eu zic să fiți rezervați și să scădeți la minim așteptările. Se poate să fiți dezamăgiți.
    Nu zic că o să fie rău. Doar că am un prieten care lucrează acolo și de câteva luni bune sunt blocați și totul este pe dos.
    Au încercat se pare prea mult și în momentul ăsta este destul de sensibilă situația. Practic nu reușesc să facă ceva închegat.
    Se poate să rezolve se poate să nu.
    Mai bine vă liniștiți și vedeți mai încolo ce și cum.
    E asa la multe proiecte si ei nici macar nu au launch date.
    Stiu si eu din surse (mai mult de 1 om) ca sunt super exploatati si prost platiti de la Witcher 2. Dar pt ei e "normal" asa ca nu mizez 100% pe "o sa fie un *****". Dar nici pe "o sa fie omfgbestevetshskdh". Dar bun sigur e.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  3. #103 SP
    Junior Member eqinox's Avatar
    Mie mi-a placut ce am vazut prin diverse clipuri. Il astept sa apara.

  4. #104 SP
    Member lucas22010's Avatar
    daca oamenii aia sunt underpaid dupa succesul major witcher, atunci compania merita sa moara.
    developerii talentati oricum isi vor gasi usor de lucru, ca europa e mare...

  5. #105 SP
    Member Otman's Avatar
    Daca CDPR merita sa moara...........de restul ce sa zicem?

    Just STFU!

  6. #106 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Again, sunt prost platiti comparativ cu salariile din vest, pentru Polonia sunt ok salariile (ca la noi, more or less). Dar nu inoata in bani.

  7. #107 SP
    Member geo971986's Avatar
    sigur nu-s platiti la fel de prost ca ubisoftistii nostri...deci sunt optimist legat de joc

  8. #108 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  9. #109 SP
    Member chris diaz's Avatar
    I s-a mai părut cuiva faptul că vocea din clip pare a fi a lui Elias Toufexis, cel care și-a împrumutat vocea lui Adam Jensen în Deus EX Mankind Divided?


  10. #110 SP
    Member Hazer's Avatar
    Da, pentru că el a făcut vocea din trailer.

  11. #111 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar

  12. #112 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    16 aprilie 2020

  13. #113 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ma asteptam la ceva super cool legat de Cyberpunk... dar chiar la The One... nu ma asteptam. Am asa impresia ca nu va fi doar GOTY, ci direct GOTD. Imi place ca pe langa grafica, efecte and stuff... vad ceva nice story telling. Feelings and stuff. I love it!

  14. #114 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mie tot nu-mi place faptul ca-i FPS si ca nu va exista optiune de 3rd person. Il astept cu interes si sper sa pun mana pe editia de colectie, dar o sa-l joc cu o mica dezamagire pentru ca nu-i 3rd person shooter.

  15. #115 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Stai așa, jocul ăsta e inspirat din Deus-ex care este fps, tu vroiai să fie ca un uncharted?

  16. #116 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Voia să fie ca un "Witcher"


  17. #117 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu avea cum sa fie 3rd person, ar limita mult prea mult verticalitatea designului lumii. Si, na, un univers cyberpunk fara cladiri inalte si orase de explorat vertical nu e cyberpunk.

  18. #118 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sa nu uitam ca totui e si un RPG. Iar din punctul meu de vedere, un RPG la care tu nu prea vezi ce items ai pe tine (ce armura smechera ti-ai mai tras, ce misto arata noii bocanci cu +9 SPD), e unul in care developerul nu mai vrea sa piarda timpul cu detalii. Dar, sa speram ca aici nu va fi cazul... si ca vei putea oricand sa faci un mic switch intre FPS si 3rd person.

  19. #119 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Nu avea cum sa fie 3rd person, ar limita mult prea mult verticalitatea designului lumii. Si, na, un univers cyberpunk fara cladiri inalte si orase de explorat vertical nu e cyberpunk.
    Cum sa limiteze verticalitatea? De ce ar face-o? Nu e acelasi lucru?

    FPS de fapt doar limiteaza campul vizual si te "scapa" de animatiile jucatorului. Ei au spus ca o fac pentru imersiune.

    Personal, nu pot sa joc FPS-uri. Ma ia greata si durerea de cap si efectiv nu am ce sa fac in privinta asta. Sunt fff putine FPS-uri pe care le pot juca, odata la nu stiu cat timp. Seria Far Cry spre ex. Dar asta pentru ca este mai slow paced si nu are nimatii dubioase de deplasare a personajului.

    Daca o sa fie asa si asta, desi o sa-l iau cu tot dragul, inseamna ca efectiv imi vor strica orice urma de placere.

  20. #120 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^E cam greu de explicat daca nu vizualizezi. Cand vrei sa misti camera astfel incat sa privesti vertical se va lovi de corpul personajului, ca sa zic asa. Tu cand ridici capul si te uiti in sus poti face asta pentru ca vezi in first person, dar o camera de filmat pusa in spatele tau nu poate sa te incadreze si pe tine si ceea ce tu ai vedea daca ai privi in sus.


    Incearca sa filmezi cu telefonul pe cineva din spate si acoperisul unui bloc in acelasi timp si o sa vezi ce vreau sa spun.


    LE: Sunt unele jocuri care permit explorarea pe verticala cu camera 3rd person, dar trebuie sa se indeplineasca unele conditii. In Spiderman de exemplu poti face asta pentru ca camera se muta sub personaj cand e in aer, dar e imposibil pe pamant.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 77 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts