Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 9 of 77 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 ... LastLast
Results 161 to 180 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #161 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cyberpunk o sa fie ce trebuie story/world building-wise, n-am niciun dubiu. La restul capitolelor am dubii

  2. #162 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    GTA 6 GOTY ce gluma buna, GTA imi placea cat de cat cand eram copil dar m-am plictisit rapid de serie. E precum serialele americane plictisitoare si pline de clisee. Tlou 2 o sa fie fain dar ma indoiesc ca o sa bata Cyberpunk.


    Final Fantasy VII si Ghost of Tsushima ar putea sa fie niste concurenti buni.

  3. #163 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    At this very moment the SteelBooks for the Collector’s Edition are being printed #Cyberpunk2077

  4. #164 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  5. #165 SP
    Manager paul's Avatar


    ---------- Post added 13-12-2019 at 07:18 ----------


  6. #166 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eram sigur că vine o amânare
    https://www.gamesradar.com/cyberpunk-2077-delayed

    Noua data de lansare 17 septembrie 2020

  7. #167 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Amanat pana pe 17 Septembrie 2020

    Toti amana probabil pentru cross gen launch. Sper sa nu vedem pe lista de amanari si The Last of Us Part 2...
    Attached Images Attached Images cyberpunk-2077.jpeg

  8. #168 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Bundle Xbox cu Cyberpunk >>> P R O F I T

  9. #169 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Off mare pacat, dar cred ca toata lumea se astepta la asta. E mai bine asa decat sa lanseze un produs in care nu sunt 100% convinsi ca e ce trebe. Pe mine nu m-ar surprinde sa mai fie amanat pana la inceputul anului viitor. Oricum o sa mai fine amanate multe jocuri anul acesta parca vad, suntem in ianuarie si deja 3 jocuri mari au fost amanate.

    P.S. macar o sa fie aproape de ziua mea

  10. #170 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Deloc surprinzator, vor sa isi masoare fortele cu Avengers in Septembrie

    Din punctul meu de vedere este suportabil, nu amanau daca nu era imperios necesar si ei chiar au mult de pierdut daca vin cu un produs faulty pe piata, mai ales la cat hype este in jurul jocului si cate asteptari au gamerii de la ei.

    Mai respira si portofelul un pic, it's all gucci

  11. #171 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Sper doar ca , in momentul lansarii , cand se vor pune toate versiunile cap la cap sa NU le dea PS4 = PC (Maxed out ) , PS 5 in materie de visuals ! Oricum de data asta nu mai fac ei greseala pe care au facut-o cu Witcher 3 cand jocul arata intr-un anume fel in gameplay trailers si downgraded in jocul final ! Acum cu cat stii mai putin cu atat mai bine , sa nu mai stai sa interpretezi tu “optimizarile” aduse !

  12. #172 SP
    Member Mishy's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Jocul arata intr-un anume fel in gameplay trailers si downgraded in jocul final !
    Asta e deja norma in ziua de azi, nu te-ai obisnuit?

  13. #173 SP
    Member Kratos666's Avatar
    O sa ai opțiunea de schimbare in third person?

  14. #174 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Deloc surprinzator, vor sa isi masoare fortele cu Avengers in Septembrie
    100% nu are nicio treaba cu Avengers ci ori au vrut sa mai finiseze anumite lucruri, ori vor sa fie mai usoara tranzitia de cross gen/sa vanda mai multe bucati fara sa investeasca in marketing separat dupa ce apar noile console. E doar un smart move.

    Quote Originally Posted by Kratos666 View Post
    O sa ai opțiunea de schimbare in third person?
    Nu.

  15. #175 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Poate nu am fost eu suficient de clar in exprimare cu acel emoji la sfarsit, dar era o mica gluma. Putine jocuri de anul asta ar fi un adversar de temut pentru Cyberpunk daca ar fi lansate in aceeasi luna si Avengers cu siguranta nu este intre ele, mai ales ca jocurile au public tinta destul de diferit.

    Tocmai de asta am zis ca nu ma deranjeaza, pentru ca stiu ca au fost nevoiti sa faca asta si vor sa se asigure ca totul este ok, atat din punct de vedere tehnic, cat si din punct de vedere logistic vis-a-vis de noile console. Tuturor le place un pic de double dip, CD Projekt nu sunt exclusi.

  16. #176 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta cu siguranta. Si eu sunt de parere ca nu au adversar anul acesta, daca jocul o sa fie cel putin la fel de bun (si bine primit) ca Witcher 3.
    Poate doar sa ne faca cineva vreo surpriza cu launch title de noua consola, poate un GTA VI.

    Sau cine stie, poate chiar un simplu story driven game, ca The Last of Us Part 2

  17. #177 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Chiar si the last of us part 2 nu ar fi o concurenta foarte mare, doar pentru simplu fapt ca intr-un fel stim ceea ce ne-ar oferi acest joc, in schimb Cyberpunk e ceva nou si "revolutionar" in acelasi timp si promite multe lucruri interesante, tocmai de aceea nu are adversar anul acesta.

  18. #178 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu nu am văzut nimic nou și revoluționar in Cyberpunk până acum dar cred că o să câștige GotY 2020 daca nu-l amână cumva din nou.

    PS: Rămân totuși cu acel gust, un pic amar că nu-i 3rd person

  19. #179 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu as zice ca, din moment ce TLoU a fost unu din jocurile deceniului trecut (nu doar inovatie, cat poveste, personaje, atmosfera, sentimente), daca in 2 continua si imbunatatesc formula, o sa fie un pretendent serios la GOTD urmator, nu doar la jocul anului.

    Ideea e ca, asa cum zice si Dant3, din ce au aratat pana acum, a parut ceva mediocru cu ceva sclipiri, dar in mare, doar un shooter mediocru. E posibil ca asta sa fie si motivul pentru care l-au tot amanat, pentru ca nu are acel wow factor pe parcursul jocului, decat in cateva momente.

    + de asta, noua generatie de console va aduce foarte multe lucruri noi, exclusive dar nu numai, lucruri pe care probabil nu le puteau face pe generatia actuala din lipsa de resurse hardware, deci e posibil sa fim surprinsi chiar si de o continuare "normala" a God of War (un joc bun dar nu excelent) sau Horizon Zero Dawn 2, sau altele.

    Ideea e ca vor putea implementa anumite lucruri, poate un AI mai complex, poate ceva asemanator RDR2 (la nivel de interactiune cu NPC dar nu numai - RDR2 a excelat la multe capitole, story, productie, creativitate... dar a avut si multe minusuri grave), iar daca au buget si resurse hardware pentru a implementa lucruri care fac jocurile mai realiste, mai credibile, poate si un joc No Name sa fie peste ceva atat de hype-uit cum e Cuberpunk.

    Dar revenind la joc, asteptarile in mod clar vor fi mari si le va fi destul de greu sa "deliver" ce asteapta oamenii, adica ceva excelent.

  20. #180 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu o sa fie nimic revolutionar, ca nu reinventeaza roata. O sa fie un RPG si atat, doar ca unul bun ca si atmosfera, world building si poveste, ca la asta excela si Witcher. Ca nici Geralt n-a adus nimic revolutionar, he just made everything... better (nu gameplay).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 77 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts