Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 141 of 155 FirstFirst ... 41 91 131 139 140 141 142 143 151 ... LastLast
Results 2,801 to 2,820 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #2801 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Asa au zis si cu GOTY edition si pana la urma au scos.

  2. #2802 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Numai de ala nu le arde lor acum, cu Gwent si Cyberpunk. Cred ca si eu s-au saturat de Witcher

  3. #2803 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Daca erau destepti...scoteau GOTY special pt. pro edition si asa impuscau 2 iepuri dintr-un foc

  4. #2804 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Am cumparat din nou jocul pentru a juca Blood and Wine, insa vechile salvari nu sunt recunoscute. In schimb se creeaza un nou folder cu salvari, ca si cum ar fi un joc complet nou.
    Am cautat pe google si sunt mai multi care au patit asta(chiar folosind acelasi disc), insa nu exista vreo solutie.
    A mai intampinat cineva problema? (PS4)

  5. #2805 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    S-a discutat pe pagina trecuta fix acelasi lucru

  6. #2806 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Vad ca s-a discutat despre incompatibilitatea intre jocul normal si GOTY. Eu am problema cu editia standard.

  7. #2807 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ah, am inteles gresit atunci. Sigur e aceasi zona jocul? E foarte dubios ce spui, eu am schimbat pana si HDD-ul mutand salvarile pe un stick si apoi inapoi pe consola cu noul HDD si tot mi le-a recunoscut, inclusiv trofeele s-au sincronizat corect. Asta cu ambele DLC-uri. Nu am avut probleme de genul.

  8. #2808 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Da, jocul este zona 2. O sa dau un mail catre CD Red.

  9. #2809 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu rezolvi nimic, e o problemă cunoscută. Jocul pe care l-ai avut prima dată avea alt cod.
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1357820

  10. #2810 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Ok, deci trebuie sa vad ce cod a avut primul joc, sa-l vand pe asta si sa cumpar altul cu acelasi cod ca primul
    Mersi de ajutor!

    LE: Primul a fost CUSA01439, iar asta este CUSA01440. Asta era problema!

  11. #2811 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Asa au zis si cu GOTY edition si pana la urma au scos.
    Una e sa scoti un Goty si alta e sa faci facelift la tot jocul. Treaba asta ar dura foarte mult si cum zicea si Eagle nu cred ca ar avea timp mai ales ca lucreaza Gwent si Cyberpunk. Poate totusi vor face o surpriza desii ma indoiesc. Oricum jocul arata foarte bine asa cum este.

  12. #2812 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Am cumparat The Witcher 3 GOTY si vreau sa il incep din nou pe New Game+ insa save-urile de pe PC nu sunt compatibile cu PS4.

    Poate sa ma ajute cineva cu un save file pentru PS4 ?

  13. #2813 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pai nici de la un user la altul nu sunt compatibile

  14. #2814 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    erau multi care isi deblocau trofee pe cont folosind salvarile altora si nu mai merge de mult

  15. #2815 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  16. #2816 SP
    Member Kupy's Avatar
    CD projekt Re.. EA

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  17. #2817 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am terminat si eu in sfârșit jocul. Dpmdv ăsta este cel mai bun joc din trilogie si cel mai bun joc de pe generația actuală de console. De mâine ma apuc de cele doua Expansions.
    Ma bucur ca am avut ocazia sa joc înainte si celelalte două jocuri din serie, m-am atașat mai mult de anumite personaje. Cred ca nu avea farmec altfel, cel puțin nu pentru mine.

  18. #2818 SP
    Member maudrunk5's Avatar
    Daca ai timp iti recomand sa citesti si cartile

  19. #2819 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dacă le găsesc în limba română, cu siguranță. Parcă era una, dar nu mai stiu pe ce site am văzut-o.

  20. #2820 SP
    Member maudrunk5's Avatar
    Primele doua carti sunt traduse in romana si le gasesti la nemira ( ambele contin short stories ), restul de 5 carti care prezinta povestea dintre Geralt si Ciri sunt in engleza.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 141 of 155 FirstFirst ... 41 91 131 139 140 141 142 143 151 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts