Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 130 of 155 FirstFirst ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 ... LastLast
Results 2,581 to 2,600 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #2581 SP
    Junior Member Crixus's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Hmm, vad ca e mai scump decat Hearts of Stone, sa insemne asta ca e mai mare ca si continut? Nu mai tin minte daca la lansare a fost si Hearts of Stone tot 119 sau a fost 80 de la inceput.

  2. #2582 SP
    Member Mishy's Avatar
    E mai mare ca si continut decat Hearts of Stone. Ca lungime undeva pe la 20-30 de ore si o zona noua.

  3. #2583 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1461541396479.jpguploadfromtaptalk1461541404865.jpg

  4. #2584 SP
    Junior Member Enkidu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Parca seamana cu PS 4.5

  5. #2585 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Oare pana la toamna vine o varianta GOTY?

  6. #2586 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Nu o sa fie varianta Goty, parca au spus ei anul trecut.

  7. #2587 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Defapt nu are importanta, acuma am vazut ca season pass-ul este 112lei pe Ro. Nu stiu de ce, dar ma asteptam sa aibe un pret nesimtit de vrio 50€.

  8. #2588 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Noi informatii de aici. Cateva dintre ele:

    Blood and Wine urmeaza sa fie lansat inainte de E3 2016 (intre 12 si 14 iunie)
    Noua regiune Toussaint va fi la fel de mare precum toate insulele din Skellige Isles la un loc
    Grafica noii regiuni va primi imbunatatiri, cu posibilitatea ca intreaga iarba din joc sa fie înlocuita cu noi modele

  9. #2589 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Holy mother of God! Uite asa se fac DLC-urile, expansion-uri ca lumea, nu prosteli.

  10. #2590 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mmmm.....
    Attached Images Attached Images cgqtb0fw4aahohj.jpg

  11. #2591 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Is that Dandelion ?

  12. #2592 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nu cred. Pare un oarecare NPC.

  13. #2593 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E un NPC al naibii de ghinionist. But then again, in lumea lui Geralt... ai sanse mai mici sa supravietuiesti decat daca ai fi in Game of Thrones si te-ai numi Stark.

  14. #2594 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Astept cu mai multa nerabdare DLC-ul asta decat Uncharted 4

  15. #2595 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    DLC-urile gratuite cu new quests nu sunt si pe PS Store Romania? Mie nu imi apar.

  16. #2596 SP
    Member adin33's Avatar
    Sunt si pe store-ul din RO, eu de acolo le-am luat
    https://store.playstation.com/#!/en-...0004%3AADD-ONS

  17. #2597 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Astept cu mai multa nerabdare DLC-ul asta decat Uncharted 4
    Si eu la fel. La asta am facut precomanda, dar la U4 nu. U4 o sa il iau cand o fi ~150, pt ca nu ma pasioneaza tipul ala de multiplayer.

  18. #2598 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, m-am tot uitat in urma si n-am gasit niciun raspuns care sa ma "satisfaca". M-am apucat mai serios, pana vine Uncharted 4, de DLC si fiind level 36, am realizat ca mi-e destul de greu cand ma bat cu inamici de level 33-35 asa ca am nevoie de putin ajutor.

    Care e cel mai bun set de armura (cu tot cu arme si tot tacamu) si de ce ? As vrea sa pierd azi cateva ore sa-l gasesc si sa-l completez, ca sa pot continua povestea cu tot cu side quests.

  19. #2599 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pff, daca abia l-ai inceput si ti se pare greu, sa fiu al naibii daca la un moment dat ai un boss fight intr-o incapere cu flacari de o sa innebunesti, nu iti spun cine si ce, dar mie mi-a luat vreo 2 saptamani si vreo 3-4h sa trec.

    Cat despre Gear, sincer sa fiu nu mi-am batut capul. Am gasit niste diagrame la inceput, Viper nush-cum si au fost ok, plus ca am mai gasit pe parcurs una-alta mai bune decat ce aveam inainte. Nu cred ca trebuie sa faci asta inainte sa il incepi. Dar sunt curios oricum dupa ce ajungi unde zic eu, daca te vei chinui ca mine.

  20. #2600 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asa am tot avansat si eu, punand mereu ce era mai bun din ce am gasit, pe mine, dar ma gandeam ca poate daca am un set complet, cumva o sa creasca hit point si toate, pentru ca am tot setu ala. Si am zis sa incerc si asa.

    Ideea e ca nu e foarte greu, dar daca inainte omoram 10 drownersi fara sa-mi ia pic de viata, acum ma bat cu 3-4 si trebe sa bag si potiune ca sa scap viu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 130 of 155 FirstFirst ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts