Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 155 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 ... LastLast
Results 2,781 to 2,800 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #2781 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ La ce capodopera au scos, si tot ce au oferit pana acum, merita. Macar atat

  2. #2782 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Aveam eu un feeling ca vor lansa GOTY, luna trecuta ma gandeam sa cumpar jocul+sp dar am zis sa mai astept un pic.

  3. #2783 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dar nici nu am zis ca nu ar merita. Heck, tocmai ce am luat si eu Blood and Wine saptamana trecuta, dar mi se pare penibil sa tot zici ca nu scoti si de fapt sa o faci, ba chiar destul de repede dupa ultimul DLC.

  4. #2784 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu s-au referit cumva la Enhanced Edt.? Parcă despre o ediție Enhanced vorbeau ca nu se poate. Asta cu Goty parcă a mai fost o știre acum câteva luni.
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Dupa ce s-au batut cu pumnul in piept anul trecut ca nu vor scoate un Complete Edition, se pare ca...

  5. #2785 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Dar nici nu am zis ca nu ar merita. Heck, tocmai ce am luat si eu Blood and Wine saptamana trecuta, dar mi se pare penibil sa tot zici ca nu scoti si de fapt sa o faci, ba chiar destul de repede dupa ultimul DLC.
    Nu au zis ca nu scot au zis ca nu au planuri. Diferente dastea subtile de avocati, dale' managementului ca ptr ca lumea sa nu astepte dupa editia cu toate si sa cumpere fiecare expansiune in parte daca le place W3. Era la mintea cocosului ca o sa scoata GOTY dar publicul tinta aici e altul.

    Acum normal ar fi sa scada pretul la WH / HOS si B&W ca sa nu ramana decat goty pe piata si sa merite daca ai Wild hunt sa iei doar expansiunile in loc de GOTY.

  6. #2786 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu oricum zic mersi ca le am pe toate la colectie si nu doar o carcasa simpla.

  7. #2787 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    am renuntat la Signs si mi-am pus punctele pe combat si sabie , cam asa se misca personajul meu acum


  8. #2788 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Ce fustita misto are domn Geralt Din ce set e ?

  9. #2789 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    e un set heavy de Ursine , aveam deja unul pe mine de master si l-am facut grandmaster peste care am pus verde ca si culoare , nu e o fusta , e un fel de palton
    pe youtube se vede naspa , pe tv se vede foarte misto de exemplu la parte de jos sunt niste puncte asa ,ce stralucesc in lumina

    ---------- Post added 12-08-2016 at 14:39 ----------

    bai chiar, CAT DE TARE este side questul ala cu Roach cand incepe sa vorbeasca , hahaha

  10. #2790 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Bun , blood & wine mult mai bun decat main story.

  11. #2791 SP
    Member blondutzu's Avatar
    teach us master - GDC

    img_0616.jpg

  12. #2792 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    1.30 patch notes:


    ---------- Post added 30-08-2016 at 01:28 ----------


  13. #2793 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    daca isi ia cineva versiunea goty sa spuna daca merg salvarile de la vanillat. multumesc
    varianta disc

  14. #2794 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  15. #2795 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu nu înțeleg cum la Bloodborne au mers de la editia normala la GOTY si aici nu merg, vezi doamne consola vede GOTY ca fiind un produs diferit si din cauza asta. Vrăjeli?

  16. #2796 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Vrajeli, la altele a mers fara probleme. Aveam de gand sa cumpar jocul, dar sa fie sănătoși, nu renunț la 150 de ore investite in personaj.

  17. #2797 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Vrajeli, la altele a mers fara probleme. Aveam de gand sa cumpar jocul, dar sa fie sănătoși, nu renunț la 150 de ore investite in personaj.
    Am cumparat varianta GOTY, am cumparat din nou varianta originala si season pass (pentru ca au liste de trofee diferite si pot sa fac 100% de 2 ori, in cazul in care cineva se intreaba de ce am luat-o razna). Sic transit gloria mundi. M-a convins trailerul asta, amintindu-mi ca vorbim totusi de o capodopera. Retrag tot ce am spus.


  18. #2798 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar

  19. #2799 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    misto statueta !

  20. #2800 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 155 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts